EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

artPOT // DON'T ASK ME AGAIN || HELIA SONG CONTEST 184 / ALIENLAND

Go down

artPOT // DON'T ASK ME AGAIN || HELIA SONG CONTEST 184 / ALIENLAND Empty artPOT // DON'T ASK ME AGAIN || HELIA SONG CONTEST 184 / ALIENLAND

Postaj by alien on 12.11.13 20:55

artPOT // DON'T ASK ME AGAIN || HELIA SONG CONTEST 184 / ALIENLAND 2r3v3bp
artPOT // DON'T ASK ME AGAIN || HELIA SONG CONTEST 184 / ALIENLAND 2d6le6c

Dobrodošli na Helia Song Contest broj 184, a on se po tko zna koji put održava u Alienlandu. Malo šale nikad nije na odmet, deveti puta se okupljamo u našoj vanzemaljskoj državi.

ŠTO?

Sigurno se pitate što je tema našega sadašnjega druženja, ove slike vam sigurno nisu jasne. Ne brinite se, nisu ni nama jasne, no ipak smo odlučili da teme nema, iako smo je objedinili pod imenom ''artPOT / DO NOT ASK ME AGAIN''.

GDJE?

Kao što glavna parola kaže 'artPOT', možemo po nekakvoj logici zaključiti da se ovo natjecanje održava u najvećoj, jedinoj legalnoj dolini marihuane. Gradić Ganya, dobio je mogućnost organiziranja, a poznat nam je, što se hsc scene tiče, po tome što je bio grad domaćin posljednjeg Alienfestivalena. THC Arena, bit će centar Helije idućih nekoliko dana.

KADA?

Da me nas ne pitate dvaput, mogućnost pristupanja na 184tom Helia Song Contestu imaju sve države našega kontinenta. No mnoge su lijene, pa se ne žele družiti s nama. Iako se stalno razgovara o tome, a razgovori nemaju nikakvog učinka na ništa, broj natjecatelja iz izdanja u izdanje postaje prava mižerja, pa se pitamo postoji li mogućnost, da je autor hrvatske pjesme predstavnice na eurosongu, dio našeg foruma koji ga je inspirirao da napiše pjesmu. PRIJAVE TRAJU OD 12.11.2013 19:00 do 15.11.2013 12:00. Ono što slijedi poslije prijava je NATJECANJE koje će trajati od 15.11.2013 17:45 do 19.11.2013 23:59, a glavni dio, zaplet, vrhunac, rasplet i kraj - REZULTATI 20.11.2013 14:00.

SVIMA ŽELIMO DOBRODOŠLICU, DOBRU ZABAVU. UPAMTITE - MARIJUANA IS FREE
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

[Vrh]