EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 176/ La la land / La Fiesta/ Finale

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

HSC 176/ La la land / La Fiesta/ Finale - Page 3 Empty Re: HSC 176/ La la land / La Fiesta/ Finale

Postaj by frozen on 28.09.13 1:39

Marijo je napisao/la:Ovo moram komentirat Leo i marek bas vole meni pobjedu otet HAHAHAHAHAA
a jbg Very Happy ti imaš 1 pobjedu i 7 drugih mjesta Very Happy ti si UK na HSC-u Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 176/ La la land / La Fiesta/ Finale - Page 3 Empty Re: HSC 176/ La la land / La Fiesta/ Finale

Postaj by Veronica on 28.09.13 16:43

Goxy je napisao/la:
croato je napisao/la:čestitke.. hvala bebiju i kodiju na 12-ici i korumpijancu na 10-tki :)verka je ozbiljno ugrožena.. leo joj na 9 pobjeda samo...

Svaka cast Leu, ali ne mozes usporedivat pobjede sada i one prije 100 HSCova, to je razlika nebo zemlja.
I oprostite zbog ne glasanja, mislio sam da je danas deadline.
preach it! ahahhaha

i nije na devet,nego 11 Cool 

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 28.09.13 18:39

croato je napisao/la:a jbg :Dti imaš 1 pobjedu i 7 drugih mjesta :Dti si UK na HSC-u Very Happy
Kada gledam sveukupno od pocetka pa do sad imam 2 pobjede. A u ovom periodu novom imam 1 Cool 
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]