EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

(HSC 166) Wonderland // #RESULTS

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

(HSC 166) Wonderland // #RESULTS - Page 3 Empty Re: (HSC 166) Wonderland // #RESULTS

Postaj by Velvet on 22.07.13 23:15

Oni_dolaze je napisao/la:Hvala organizatoru što je podsjetio da se treba glasati.

A šta se to treba napraviti?
Ja mislim da je dovoljno to da vidiš kada je deadline, i da do tada glasaš. Čak sam ga produžio za četiri sata, i vi opet niste glasovali. Ne možeš krivnju prebacivati na mene :/
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

(HSC 166) Wonderland // #RESULTS - Page 3 Empty Re: (HSC 166) Wonderland // #RESULTS

Postaj by alien on 22.07.13 23:18

Velvet je napisao/la:

A šta se to treba napraviti?
Ja mislim da je dovoljno to da vidiš kada je deadline, i da do tada glasaš. Čak sam ga produžio za četiri sata, i vi opet niste glasovali. Ne možeš krivnju prebacivati na mene :/

Dušice, ne krivim te. Da mi je došla poruka glasao bih jer sam potpuno zaboravio na HSC. A i u pravilima to piše, kad tinči bude tu, on će ti to dodatno pojasniti, jer pravila zna napamet Laughing Very Happy 
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Velvet on 22.07.13 23:28

Oni_dolaze je napisao/la:

Dušice, ne krivim te. Da mi je došla poruka glasao bih jer sam potpuno zaboravio na HSC. A i u pravilima to piše, kad tinči bude tu, on će ti to dodatno pojasniti, jer pravila zna napamet Laughing Very Happy 

Eto ispričavam se, nisam upućen u to pravilo... Smile
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 23.07.13 1:21

Čestitke kodi! Very Happy Hvala svima koji su glasali za FP i Godney! I love you 9. mesto je puno više nego što sam očekivao! I love you Super organizacija, Ante! Smile
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Postaj by Lanica on 23.07.13 1:22

Nisko 10 mesto, super pesma a tako je nisko Sad Sad Sad Sad Sad 
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

Postaj by StRes92 on 23.07.13 1:31

Sedam poena od MG ide za Lightland a koliko sam video upisani su za Alienland kojoj smo dali 12...
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 23.07.13 4:12

2. treći put zaredom. :'D Čestitke Kodi! Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 23.07.13 11:21

Cestitke Musicland.I love you 
Ja prezdovoljan sestim mestom s obzirom da sam dobio poene od 5/16 zemalja Laughing 
Alexandria,Mokra Gora i Galand   prenisko Sad
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lanica on 24.07.13 4:38

:ban: 
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]