EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

(INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song

Go down

(INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song  Empty (INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song

Postaj by Marijo on 27.06.13 11:24

[/font]
(INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song  Logo

Ovo je tema u kojoj će te moći pronaći  sve važne infomacije u veze cijelog natjecanja!
Kao što vidite predstavili smo LOGO i SLOGAN koji glasi Just love me like a love song!.
Himnu ovogodišnjeg izdanja izvodi Selena Gomez i pjesma Love you like a love song pa poslušajte.

Prije nego što se odjavimo da vam predstavimo malo Silent Hill i mjesto gdje će se održati ovo veliko natjecanje.
(INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song  Silentgrad

To bi bilo sve za sada. Vidimo se kasnije ugodan ostatak dana.
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

(INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song  Empty Re: (INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song

Postaj by Marijo on 27.06.13 16:26

Probni banner!!

(INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song  Silent_hill
Marijo
Marijo

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

(INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song  Empty Re: (INFO PULT) Helia Song Contest 162 in Silent HIll - Just love me like, a love song

Postaj by Marijo on 01.07.13 0:29

Stanje glasanja!!
5/14

01.Silent Hill
02.Venderland
03.Alienland
04.Ujedinjeni Gvozd
05.Voyager
Marijo
Marijo

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 02.07.13 11:15

Stanje glasanja!!
10/14

01.Silent Hill
02.Venderland
03.Alienland
04.Ujedinjeni Gvozd
05.Voyager
06.Crolacia
07.Equestria
08.Westlife
09.Wonderland
10.Griffin Empire

Zadnja promjena: Marijo; 02.07.13 13:11; ukupno mijenjano 1 put.
Marijo
Marijo

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 02.07.13 12:45

Države koje trebaju glasat!

Friday Rep
Fairyland
Marijo
Marijo

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]