EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

+9
alien
asteroid
Lunke
Steffan
Barney
Cvjećko
Tinchey
janislav
ESCbigFan
13 posters

Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Guest 09.02.13 21:28



NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Picture1bcz


Guest
Gost


[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by ESCbigFan 09.02.13 21:50

Konačno da se tema otvorilaaa:D
Ovako,uopšte nisam gledala polu finala.. u četvrtak sam samo polsušala Bombo i pjesma je fakat prezaraznaa.Ona je solidno otpjevala,nadam se da će noćas bolje otpjevat i nadam se da će pobiejditi:)
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by janislav 10.02.13 0:52

Pjesma je odlična ! Very Happy Very Happy Very Happy
janislav
janislav

Broj postova : 38

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Tinchey 10.02.13 1:00

Šteta za Adelen i Sirkus Eliassen, veselije su pjesme pa bi mi bilo draže da su pobjedili... al Margaretina je jednako dobra. Very Happy Samo nekako mi se čini da će flopnut gadno u polufinalu ako ju Šveđani ne poguraju. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by ESCbigFan 10.02.13 1:10

Pjesma solidna,poslije 3.slušanja:P
Žao mi je Adelen tj pjesme Bomboo,mnogoo mi je bolja:)
Mislim da će ova završiti slično kao Tooji prošle godinee ili ipak Island Very Happy
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Cvjećko 10.02.13 1:44

Boooo, sramota! Adelén tek treća!!! BOOOO!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Barney 10.02.13 2:06

Jako fina pjesmica! Još je i bolja nakon par slušanja. Mislim da imam novog favorita Smile
Barney
Barney

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Tinchey 10.02.13 2:12

Cvjećko je napisao/la:Boooo, sramota! Adelén tek treća!!! BOOOO!

Bila je druga.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by ESCbigFan 10.02.13 2:15

Ja se ne sjećam pjesme lol:D
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Steffan 10.02.13 11:50

Margaretina pesma mi je i bila naj tako da woo Very Happy A bombo mi je u glavi od jucer xD Ovo bi moglo u Top5...
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Lunke 10.02.13 18:19

Fantasticna I love you Odlican glas, super muzika i aranzman (malo mi vuce na evanescence) i bas mocno zvuci Very good!

Uz Dansku i Island najbolje odabrano do sad Prinčevi


edit: hahahahha blago ovima koji se odusevljavaju tinejdzerki od 15 godina ciji glas jedva moze da prodje u nekom karaoke klubu, sa tekstom bombo bombo bombo Very Happy Zajebala je Grcku a pogotovu Kipar od prosle godine Laughing Sva sreca pa je Margaret slavila sa skoro duplo vise glasova Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by asteroid 13.02.13 11:02

Čudna, al zanimljiva pjesma Smile Sviđa mi se Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by alien 16.02.13 15:36

Pjesma mi je sad postala izvrsna Wink)
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by ^.^ Swedish Hero 16.02.13 15:49

U početku mi je bila samo OK, a sad odlična. :-D
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Pauly D 17.02.13 2:13

Šteta što Bombo nije išla, ali i ova mi se sviđa. Na prvo slušanje dosta čudna i konfuzna, ali kasnije uđe u uho i svidjela mi se, pitanje je kakav će uspjeh imat na Eurosongu zbog činjenice da će ju većina tada prvi put čuti.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Lanica 28.02.13 16:28

U pocetku mi se nije dopala,jer sam navijala za Bombo.Ali kasnije mi se jako svidela,i sad mi je jedan od glavnih favorita.Jako zarazno.
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by ESCbigFan 10.03.13 21:53

Što više slušam,više djelova pjesme zapamtim Laughing 2
Ali dobra je stvarnoo.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Jasmin 18.03.13 2:14

odlicna pjesma, cak mi je mozda i najbolja Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love Empty Re: NORVEŠKA (Norge) | Margaret Berger — I Feed You My Love

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.