EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Sirotania Land

Go down

Sirotania Land Empty Sirotania Land

Postaj by Guest on 12.01.13 17:43

SIROTANIA LAND
informacije o zemlji:
Predsjednik: Suljo Siroranicic
Glavni grad: River Lesnica
Himna: Siniša Vuco - SIROMASI
Nacionalna televizija: NTV RIVER
Predsjednica delegacije: SANDRA AFRIKA
Članovi delegacije: VUCO , LINA, STOJA , INDIRA
Jezici: JUGOSLAVENSKI
Link za zastavu: tba

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Sirotania Land Empty Re: Sirotania Land

Postaj by ivicasemperpilulic on 12.01.13 21:23

SIROTANIJA europska je država, zemljopisno smještena na prijelazu iz juzne u zapadnu Evropu , Tijekom sirotanijske povjesto najznačajniji kulturološki utjecaji dolazili su iz srednjoeuropskog i sredozemnog kulturnog kruga.
Prema popisu iz 2013. godine Sirotanija ima 10.284.889 stanovnika.[1] Sirotanovici čine 90,42% stanovništva, a najznačajnija nacionalna manjina su bogatanovici koji čine 4,36% stanovništva, dok svaka od ostalih nacionalnih manjina čini manje od 1% stanovništva.[1] Kopnena površina iznosi 16.542 km², a površina teritorijalnog mora 31.067 km² što Sirotaniju svrstava među srednjevelike europske zemlje. Glavni grad je River Lesnica koji je gospodarsko, kulturno i političko središte zemlje.

ivicasemperpilulic
ivicasemperpilulic

Broj postova : 99

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ivicasemperpilulic on 12.01.13 21:24

SANDI CENOV - mladi pjevač i glazbenik izuzetnih vokalnih sposobnosti i dječačkog šarma, svaki put nas nanovo iznenadi svojim osebujnim nastupom i novim pjesmama.

Nedavno je nastupio na našem već dobro poznatom festivalu „Nebo“ i s pjesmom „Malena“ osvojio nagradu slušatelja Radija KGB SIROTANIA koja ga, iako je tek jedna u nizu, ispunjava ponosom i radošću..

- Čast mi je pojaviti se na svim festivalima koje organiziraju Radio KGB SIROTANIJA, jer na jednom od njih sam ja i započeo svoju pjevačku karijeru i nekako me srce uvijek vuče u River Kracku – ističe Sandi

Pred nama je uskoro izbor Hita Vidije, koji će se 15. siječnja održati u Vidijskoj Festivalskoj dvorani, a za laskavu titulu Hita Vidije nominirane su dvije Maruliceve skladbe; „Malena“ u kategoriji zabavne glazbe, te duet s Ivom Majoli u kategoriji tamburaško-violinske glazbe.

- Sretan sam zbog toga, jer to je jedan od dokaza da struka i slušatelji, odnosno publika, cijene i prepoznaju ono što radim – naglašava skromno mladi pjevač i autor Sandi Cenov, koji je nedavno izdao i singl „Malena“ za kojeg je snimljen i video spot.

Posljednje vijesti vezane uz glazbeni put ovog mladog pjevača su odlične, jer ove će godine Sandi nastupiti na Kurenijadi !

- Ostvario se moj san s pjesmu „Tebi“, Riječ je o ljubavnoj skladbi u kojoj sam se u potpunosti pronašao i nadam se da će i publici ući u srce kao što je meni. Pripreme za nastup u River Lesnici u februaru u punom su jeku i vjerujem u dobar plasman. Bila bi laž kad bih rekao da ne priželjkujem pobjedu, jer to je želja svakog izvođača koji će tamo nastupiti, no i ako ne pobijedim pjesma ima svoj put, a za mene je pobjeda već sam nastupu finalu Kurenijade.
ivicasemperpilulic
ivicasemperpilulic

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ivicasemperpilulic on 14.01.13 15:37

Sirotania land zvanicno objavljuje da zbog redukcije ops represije nece imati finalnu vecer za izbor pjesme za HSC vec ce direktnim izborom poslati Sandi Cenova sa pjesmom „Tebe „.
Javno prestavljanje biti ce u dvorani „ Tajkun „ u glavnom gradu River Lesnica koji ce prenasati i nacionalna televizija KGB Sirotanija , voditelj showa je Oliver Mlakar i Milka Babovic .
Nazalost zbog rezana novcanih donacija slike ce biti objavljene naknadno
ivicasemperpilulic
ivicasemperpilulic

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 14.01.13 20:44

Sirotania Land 28503514
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

Postaj by ivicasemperpilulic on 15.01.13 20:06

VELIKA AFERA potresa Sirotanija land !!!!!!!
Veliki upitnik visi nad urednicima i producentima za izbor sirotanijske pjesma za HSC .

Sirotanijska voditeljica Milka Babovic i njezin partner i bivši agent Oliver Mlakar prekidaju zaruke godinu dana pošto su ih objavili, javili su u subotu sirotanijski mediji.
"Oliver i ja odlučili smo prekinuti vezu", rekla je 31-godišnja voditeljica u priopćenju objavljenom na internetskom portalu jucer.com. "Uvijek ću ga voljeti i ostat ćemo veliki prijatelji", dodala je Milka.Oliver Mlakar je kazao kako će s Milkom zauvijek ostati u dobrim odnosima.
Par je zajedno od 2009., a zaručili su se u prosincu 2011. na Oliverov 40. rođendan. Milka se dosad udavala dva puta, a dvojicu sinova, Aco (7) i Dusko (6) ima iz braka s bivšim suprugom Vice Vucica od kojega se razvela 2006.

ivicasemperpilulic
ivicasemperpilulic

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]