EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

NOVO ! NOVA UCESNICA NA HSC 139

Go down

NOVO !  NOVA UCESNICA NA HSC 139 Empty NOVO ! NOVA UCESNICA NA HSC 139

Postaj by ivicasemperpilulic on 11.01.13 20:47

NTV RIVER je početkom mjeseca januara uputio preliminarnu prijavu za HSC 139. godine sa zadrškom da će do 15. ovog mjeseca saopštiti i službenu odluku.
Uloženi su dodatni, maksimalni napori da se osiguraju uslovi za pripremu i realizaciju ovog važnog ali i istovremeno kompleksnog i zahtjevnog projekta, budžet, finansijska konstrukcija i jednako tako se istraživao sveukupni društveni ambijent u Sirotanijii regionu koji evidentno je još uvijek u ekonomskoj kriziji i recesiji.
I pored činjenice da Sirotanija kroz JRT shemu bivše Bogatanija, te kao samostalna država učestvuje na 139 HSC takmičenju
NTV RIVER, punopravna članica JRTV , iako naredne godine ne participira u HSC takmičenju osiguraće za sve poklonike HSC, u programima NTV RIVER, prijenose polufinalnih i finalne večeri.

Kako piše sirotania.com, budžet sirotinjska nacionalne televizije za ovu godinu bit će manji za 111,58 milijuna eura u odnosu na ovu godinu. Mjesta za projekte kakav je HSC 139 nema, barem ne kada je u pitanju financiranje istog iz džepa televizije. No,Sirotanci se nadaju kako će se pronaći odgovarajući sponzori koji će pokriti troškove sudjelovanja na 139. izdanju najvećeg glazbenog natjecanja. Rok za prijavu je 15. januar kada bi, kako objavljuje sirotanija.com, sirotinjska televizija trebala uplatiti novčana sredstva za sudjelovanje na narednom HSC
.
ivicasemperpilulic
ivicasemperpilulic

Broj postova : 99

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

NOVO !  NOVA UCESNICA NA HSC 139 Empty Re: NOVO ! NOVA UCESNICA NA HSC 139

Postaj by madagaskar40 on 12.01.13 0:58

vauuu još jedna zemlja na HSC-U139!!!
još jedna kokokokodaaaaaaaaaaaaaa!!!! Very Happy
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ivicasemperpilulic on 12.01.13 21:26

SANDI CENOV - mladi pjevač i glazbenik izuzetnih vokalnih sposobnosti i dječačkog šarma, svaki put nas nanovo iznenadi svojim osebujnim nastupom i novim pjesmama.

Nedavno je nastupio na našem već dobro poznatom festivalu „Nebo“ i s pjesmom „Malena“ osvojio nagradu slušatelja Radija KGB SIROTANIA koja ga, iako je tek jedna u nizu, ispunjava ponosom i radošću..

- Čast mi je pojaviti se na svim festivalima koje organiziraju Radio KGB SIROTANIJA, jer na jednom od njih sam ja i započeo svoju pjevačku karijeru i nekako me srce uvijek vuče u River Kracku – ističe Sandi

Pred nama je uskoro izbor Hita Vidije, koji će se 15. siječnja održati u Vidijskoj Festivalskoj dvorani, a za laskavu titulu Hita Vidije nominirane su dvije Maruliceve skladbe; „Malena“ u kategoriji zabavne glazbe, te duet s Ivom Majoli u kategoriji tamburaško-violinske glazbe.

- Sretan sam zbog toga, jer to je jedan od dokaza da struka i slušatelji, odnosno publika, cijene i prepoznaju ono što radim – naglašava skromno mladi pjevač i autor Sandi Cenov, koji je nedavno izdao i singl „Malena“ za kojeg je snimljen i video spot.

Posljednje vijesti vezane uz glazbeni put ovog mladog pjevača su odlične, jer ove će godine Sandi nastupiti na Kurenijadi !

- Ostvario se moj san s pjesmu „Tebi“, Riječ je o ljubavnoj skladbi u kojoj sam se u potpunosti pronašao i nadam se da će i publici ući u srce kao što je meni. Pripreme za nastup u River Lesnici u februaru u punom su jeku i vjerujem u dobar plasman. Bila bi laž kad bih rekao da ne priželjkujem pobjedu, jer to je želja svakog izvođača koji će tamo nastupiti, no i ako ne pobijedim pjesma ima svoj put, a za mene je pobjeda već sam nastupu finalu Kurenijade.
ivicasemperpilulic
ivicasemperpilulic

Broj postova : 99

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 13.01.13 14:59

Sandi cheers
Leo