EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Semi - Final Results

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Semi - Final Results - Page 4 Empty Re: HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Semi - Final Results

Postaj by Gost on 09.05.10 22:59

Drago mi je zbog Kingdom of IDM. :-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Semi - Final Results - Page 4 Empty Re: HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Semi - Final Results

Postaj by pRp@ on 09.05.10 23:14

HVALA svima na glasovima!
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 10.05.10 0:20

Bruno je napisao/la:Odlučeno je prema pravilima kako će Westlife snositi sankcije zbog ne glasanja u polufinalu. U finalu će mu se skinuti 30% od ukupnog broja glasova nažalost.

Mislim da je diskvalifikacija najpostenija! Plus shock za javno objavljivanje glasova! Kakvi crni procenti!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 10.05.10 0:57

Što se tiče objavljivanja glasova, činjenica je da se to može desiti sasvim slučajno... Tako sam ja jednom na CMC-u, umoran, umjesto na pp glasove postao u temu finala... Ugasim komp i vratim se ponovo sutradan navečer, a ono me se nadugo i naširoko optužuje za urotničke i druge djelatnosti... Smile

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 10.05.10 16:04

Bruno je napisao/la:Odlučeno je kako će se Kingdom of IDM ipak plasirati u finale kao + finalist jer nije bio u mogućnosti glasovati te će mu se to opravdati.
Pa šta nije da on ovak i onak prolazi ali da mu se bodovi skidaju? :shock:

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 10.05.10 21:28

Ja se ispričavam što nisam poslao glasove na pp,jer sam se žurio,pošto sam ujutro ustao u pola 4 jer sam išao na SKHM U ZADAR.Pa ste mogli priznati glasove koje sam slučajno u temu stavio.
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 10.05.10 21:33

karlo je napisao/la:
Bruno je napisao/la:Odlučeno je kako će se Kingdom of IDM ipak plasirati u finale kao + finalist jer nije bio u mogućnosti glasovati te će mu se to opravdati.
Pa šta nije da on ovak i onak prolazi ali da mu se bodovi skidaju? :shock:

Da su mu se skinuli bodovi nebi prošao.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]