EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

+11
asteroid
Goxy
HaYrOLa
>>Been<<
Lanica
Barney
ESCbigFan
Leo
Tinchey
alien
Marijo
15 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Marijo 20.12.12 22:04

Oduševljen izborom!
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by alien 20.12.12 22:17

Prvi put čujem za njih CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka 3849212258
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Tinchey 21.12.12 1:14

Super! cheers
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Leo 22.12.12 23:06

Prvi put cujem za njih. Sad cuo pesmu Reggaeton Montenegro i mislim da ponovo ostaju u polufinalu iako je meni ok.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by ESCbigFan 31.12.12 13:56

Blago nama,sve gore i gore.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Barney 18.01.13 22:46

http://eurosong.hr/predstavljanje-pjesme-u-ozujku-crnogorska-javnost-podrzala-sastav-who-see/

Svjesni da nisu sastav koji bi udovoljio tvrdokornim fanovima Eurosonga, Dedduh komentira: “Zreli smo ljudi i prije nego što napravimo potez dobro se dogovorimo međusobno. Znamo da će biti i nezadovoljnih, ali meni je bitno da je meni majka presretna zbog naše odluke pa ćemo lako… Imamo priliku nastupiti pred višemilijunskim auditorijem, zar to nije dobra stvar. Po komentarima vidim da je toga svjesna i naša publika.” Najavljuju kako će pjesma biti gotova do ožujka kada će biti i predstavljena, a o točnom žanru i poruci u pjesmi još nisu razmišljali. “Nisam pratio eurovizijska natjecanja do sad iz razloga što me nikad nisu ineresirala. Ne razumijem se u to sve iako volim onaj dio kad se glasa, to mi je interesantno jer izgubim osjećaj da je to glazbeni festival pa se prešaltam kao da je neki sport”, iskreno je rekao Dedduh najavivši pobjedu.
Barney
Barney

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Barney 21.01.13 20:10

- Who See trenutno radi na stvaranju pjesme i za početak rada momci su odabrali studio u Beogradu. Obrise pjesme još je teško naslutiti ali sasvim sigurno će to biti nešto u njihovom stilu, rekao nam je g. Vulić. Pjesma će biti predstavljena početkom ožujka u TV studiju RTCG-a s gostima i premijernim prikazivanjem i preslušavanjem pjesme.

http://eurosong.hr/duo-who-see-krenuo-sa-snimanjem-pjesme-u-beogradu/
Barney
Barney

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by ESCbigFan 14.03.13 21:54

Noćas prezentacija pjesme u 20.05h
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Lanica 14.03.13 22:12

Jos samo malo CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka 664884 CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka 664884 CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka 664884 CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka 664884

Imam neki osecaj da cu se razocarati CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka 634994
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by >>Been<< 14.03.13 22:44

Bravo majstori !
Success
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by HaYrOLa 14.03.13 22:47

Luda pesma, valjda ce u finale konacno! Zasluzuju!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Lanica 14.03.13 22:49

Pocetak savrsen.Ostalo je tako-tako.Nina i muzika savrseni CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka 251435
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by ESCbigFan 14.03.13 22:55

Mnogooo bolje nego što sam očekivala Very Happy


https://www.youtube.com/watch?v=8BmHI_57vJk
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Goxy 14.03.13 23:10

Ništa posebno, Nina izvrstan vokal.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Guest 14.03.13 23:16

Ajme, super. Aaaaa. Very Happy
Lajk it veri mać.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by asteroid 15.03.13 0:52

Odlično, Bravo Crna Goro Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Kruno 15.03.13 1:34

Bzvz pjesma Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Tinchey 15.03.13 2:08

SAVRŠENA PJESMA! ZNAO SAM ČIM SAM ČUO DA ĆE ONI PREDSTAVLJAT CRNU GORU! I love you
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by frozen 15.03.13 2:53

koja bezvezarija..i dalje mi ostaje njihova najbolja pjesma od ane demirović..ovo je užas -.-
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Pauly D 15.03.13 3:31

Onako, neloše.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by StRes92 15.03.13 6:06

Prvo da kazem da sam živ, tj preživeo operaciju... Very Happy

A pesma mi tako na momente vuče na 'a ja sam ceo život dao njoj'...
Plus ovi house beatovi su korišćeni u ko zna koliko pesama...
Bolje da je sky poslao svoje magične za cg... Laughing
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by >>Been<< 15.03.13 11:57

Ma da.

Najbolje bi bilo da su sve pjesme dramatično cviljenje tipa Yohanne, delfini u pozadini skakuću po nebo...

Rolling Eyes
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Marijo 15.03.13 14:17

Ajmeee Savrsenaaa I love you
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Goxy 15.03.13 14:53

Cuo sam je jos par puta, sad mi je super Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka Empty Re: CRNA GORA (Црна Гора) | Who See & Nina Žižić — Igranka

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.