EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Empty Re: HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.05.10 14:44

Ždrijeb u 20:00 !

POLUFINALE ĆE POČETI VEČERAS OKO 22:00 SATA, A MOŽA I PRIJE !

Zadnja promjena: Swedish Hero; 07.05.10 15:03; ukupno mijenjano 1 put.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Empty Re: HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center

Postaj by Kruno on 07.05.10 15:02

Swedish Hero je napisao/la:POLUFINALE ĆE POČETI VEČERAS OKO 22:00 SATA, A MOŽA I PRIJE !

Nadam se da će biti što prije
Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.05.10 15:11

Ja ću glasati večeras, čim se postavi. Evo preslušavam pjesme, pa jedva čekam da pošaljem glasove! Smile Što prije, to bolje!! Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 07.05.10 15:15

Dokad će se otprilike moći glasovati u pf?
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.05.10 15:23

Kilikia je napisao/la:Dokad će se otprilike moći glasovati u pf?

Najvjerovatnije do nedjelje navečer. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.05.10 15:27

Swedish Hero je napisao/la:

Najvjerovatnije do nedjelje navečer. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Icon_smile

Sasvim dovoljno. Laughing
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 07.05.10 15:32

Super,jer ću ja tek moći glasovati u nedjelju popodne...ovisi kad ću doć doma..
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.05.10 15:33

Kilikia je napisao/la:

Super,jer ću ja tek moći glasovati u nedjelju popodne...ovisi kad ću doć doma..

Čekat ću te. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Icon_wink HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.05.10 15:41

SWT-tv je jutros predstavio Bannere za ovogodišnji Helia Song Contest:

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Nameofcountry
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.05.10 15:44

Super su! Smile
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 07.05.10 15:58

x_Janko_x je napisao/la:Super su! Smile

slažem se
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.05.10 17:45

Dvadeset i dvoje prijavljenih... Još 3 sata za prijave... Ne bih volio da bude više od 24 prijave, jer u tom slučaju, ne bih išao direktno u finale, ovako opet mogu nešto očekivati... Very Happy

EDIT:Još sat i pol.
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 07.05.10 20:33

Lunke je napisao/la:
MALO OZBILJNOSTI !!!!!!!!

U nekom postu sam procitao nesto sto mi je jako zasmetalo.Neki ovde vec donose odluke kome daju koliko poena iako su prijave jos u toku....ne slusaju cele pesme kad krece 1/2 finale ili finale vec cuju po minut i idu na sledecu...mislim da se ovime sputavaju ostale pesme u smislu da im se ne da sansa za dobar rezultat.Nije isto slusati deo pesme i celu pesmu nikako.Neka pesme svoj vrhunac dostizu tek u drugom delu,unesu dinamiku i veoma cesto dolazi do promene misljenja barem meni.Pesma za koju si prvi put ovde cuo nema velike sanse za dobar uspeh na osnovU svega ovog.Zato je uvek i pobedjivala neka svetska zvezda,zato i ima dosta iznenadjenja da zaista dobre pesme ne prolaze u finale ili ostvare los rezultat.
Ja iskreno kad se otvori post za polufinale,finale uzmem lepo papir i olovku,stavim slusalice u zvucnik i odvrnem jako muziku kako nikom ne bi smeao.Verujte da je dozivljaj mnogo bolji.Glasam po principu koja pesma na mene ostavi najjaci utisak,a ne po tome da li je izvodi Britney,Rihanna i kompanija kao i da li dolazi iz ove ili one zemlje.Mnogo dobrih pesama je izvisilo upravo zbog ovih cinjenica.Ne moze se oceniti neka pesma na osnovu slusanja samo jednog dela pesme.
Takodje da li je moguce da su neke drzave uvek prezadovoljne izborom ove druge??? Ne zelim nikog da imenujem,ali usvakom izboru oni se odusevljavaju medjusobno i uvek daju najvise ocene jedni drugima,tako da te drzave sta god da posalju imaju zagarantovano u najgorem slucaju finale

Nisam mogao vise da cutim jer mi je zaista zao dobrih pesama koje ne udju ni u finale (ne kazem ja na osnovu mog ukusa,vec se dosta njih bunilo na racun toga,da ima namestanja glasova i tako to...) Znam da cu ovim izazvati mrznju kod mnogih drzava i da nista necu promeniti,ali hteo sam samo da iznesem moje misljenje o svemu ovom ........Ako ste vec pristali da ucestvujete ovde,onda mozete barem malo biti proifesionalni i odraditi ovo kako treba,ne potcenjivati pesme dok se ne cuju i ne rasporedjivati glaosve pre vremena.......

TOLIKO OD MENE

svaka čast to i ja mislim..ja isto zasjednem puštam pjesmu po pjesmu i slušam svaku... al eto većina puca na poznate ljude pa i uspijevaju na tu foru a što ćeš...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 07.05.10 21:15

croato je napisao/la:
Lunke je napisao/la:
MALO OZBILJNOSTI !!!!!!!!

U nekom postu sam procitao nesto sto mi je jako zasmetalo.Neki ovde vec donose odluke kome daju koliko poena iako su prijave jos u toku....ne slusaju cele pesme kad krece 1/2 finale ili finale vec cuju po minut i idu na sledecu...mislim da se ovime sputavaju ostale pesme u smislu da im se ne da sansa za dobar rezultat.Nije isto slusati deo pesme i celu pesmu nikako.Neka pesme svoj vrhunac dostizu tek u drugom delu,unesu dinamiku i veoma cesto dolazi do promene misljenja barem meni.Pesma za koju si prvi put ovde cuo nema velike sanse za dobar uspeh na osnovU svega ovog.Zato je uvek i pobedjivala neka svetska zvezda,zato i ima dosta iznenadjenja da zaista dobre pesme ne prolaze u finale ili ostvare los rezultat.
Ja iskreno kad se otvori post za polufinale,finale uzmem lepo papir i olovku,stavim slusalice u zvucnik i odvrnem jako muziku kako nikom ne bi smeao.Verujte da je dozivljaj mnogo bolji.Glasam po principu koja pesma na mene ostavi najjaci utisak,a ne po tome da li je izvodi Britney,Rihanna i kompanija kao i da li dolazi iz ove ili one zemlje.Mnogo dobrih pesama je izvisilo upravo zbog ovih cinjenica.Ne moze se oceniti neka pesma na osnovu slusanja samo jednog dela pesme.
Takodje da li je moguce da su neke drzave uvek prezadovoljne izborom ove druge??? Ne zelim nikog da imenujem,ali usvakom izboru oni se odusevljavaju medjusobno i uvek daju najvise ocene jedni drugima,tako da te drzave sta god da posalju imaju zagarantovano u najgorem slucaju finale

Nisam mogao vise da cutim jer mi je zaista zao dobrih pesama koje ne udju ni u finale (ne kazem ja na osnovu mog ukusa,vec se dosta njih bunilo na racun toga,da ima namestanja glasova i tako to...) Znam da cu ovim izazvati mrznju kod mnogih drzava i da nista necu promeniti,ali hteo sam samo da iznesem moje misljenje o svemu ovom ........Ako ste vec pristali da ucestvujete ovde,onda mozete barem malo biti proifesionalni i odraditi ovo kako treba,ne potcenjivati pesme dok se ne cuju i ne rasporedjivati glaosve pre vremena.......

TOLIKO OD MENE

svaka čast to i ja mislim..ja isto zasjednem puštam pjesmu po pjesmu i slušam svaku... al eto većina puca na poznate ljude pa i uspijevaju na tu foru a što ćeš...

Ja slušam sve pjesme po redu i dajem ocjene ili broj glasova, Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.05.10 21:39

Ždrijeb je završen, ovako to izgleda :

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Semifinalv
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.05.10 21:44

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Voting
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.05.10 21:45

Prvi put sam direktno u finalu! Too! Smile
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by MarijOoo on 07.05.10 21:47

x_Janko_x je napisao/la:Prvi put sam direktno u finalu! Too! Smile
i ja isto..Smile Very Happy
MarijOoo
MarijOoo

Broj postova : 130

https://www.facebook.com/photo.php?pid=30622620&id=14

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.05.10 21:47

Raspored nastupa u finalu !

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center - Page 2 Finaljf
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.05.10 21:51

Mario_kobilinec je napisao/la:

Ma dobro ti, ti tek dva natjecanja sudjeluješ, a ja otkako je počelo, i imao sam jedno drugo mjesto, tri četvrta, jedno deseto i jedno dvanaesto, a još nikako nisam išao direktno! Mislim, da nisam ni ovo otišao, više ne bi bilo smisla! :lol!:

Sad mi je duša mirna! Smile
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by MarijOoo on 07.05.10 21:55

x_Janko_x je napisao/la:
Mario_kobilinec je napisao/la:

Ma dobro ti, ti tek dva natjecanja sudjeluješ, a ja otkako je počelo, i imao sam jedno drugo mjesto, tri četvrta, jedno deseto i jedno dvanaesto, a još nikako nisam išao direktno! Mislim, da nisam ni ovo otišao, više ne bi bilo smisla! :lol!:

Sad mi je duša mirna! Smile
znam i bas mi je drago zbog tebe...
MarijOoo
MarijOoo

Broj postova : 130

https://www.facebook.com/photo.php?pid=30622620&id=14

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 07.05.10 21:57

Predobre su tabele, BBRNBG je i vise nego zadovoljan pozicijama u polufinalu i za glasanje Very Happy
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 07.05.10 21:58

Zadovoljan s pozicijom ali ne i sa glasanjem :/

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.05.10 22:05

k a r l o je napisao/la:Zadovoljan s pozicijom ali ne i sa glasanjem :/

Žao mi je, samo da vam napomenem da sam napisao na papiriče imena svih zemalja i onda vadio iz kutije.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 07.05.10 22:16

k a r l o je napisao/la:Zadovoljan s pozicijom ali ne i sa glasanjem :/

Žao mi je, samo da vam napomenem da sam napisao na papiriče imena svih zemalja i onda vadio iz kutije.
Pa nije problem u tebi, ja samo volim zadnji glasat :twisted:
Zato sam i uvijek slao glasove zadnji tren jer su se čitali glasovi po redu kak su stizali.
Ti si to promjenio XD

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]