EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Empty HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 05.05.10 22:05

Ovdje će te naći sve informacije za HSC 07 !

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Thewaytothestars

Zadnja promjena: Swedish Hero; 07.05.10 15:26; ukupno mijenjano 1 put.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Empty Re: HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 05.05.10 22:41

SWT -tv je odlučio da će se Helia Song Contest 7 održati u glavnom gradu Sverigelanda Våkkwelju u Swedbank Areni (65,000 kapacitet)
Također je odlučeno da će voditelji biti Leonardo DiCaprio & Mariah Carey dok će u backstageu biti Yohanna.

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center SwedbankarenaHSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Voditelji
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Empty Re: HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center

Postaj by Veronica on 05.05.10 22:43

je svi gradite dvorane vece od stadiona,e pa onda i moja dynestra prima 500 000 ipak smo najveća zemlja kontinenta Laughing

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 05.05.10 22:44

Veronica je napisao/la:je svi gradite dvorane vece od stadiona,e pa onda i moja dynestra prima 500 000 ipak smo najveća zemlja kontinenta Laughing

Ne, ali ovo stvarno piše. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 05.05.10 22:53

Predstavljen je i video scene na kojoj će se izvoditi sve pjesme na 7. HSC-u !

^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Ighor on 05.05.10 23:06

Swedish Hero je napisao/la:Predstavljen je i video scene na kojoj će se izvoditi sve pjesme na 7. HSC-u !

Wow, kolika pozornica... A tek pjesma iz pozadine... I love you
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 06.05.10 10:41

Dobra pozornica! Very Happy

Imam svog favorita, već... Ima 12-ku od mene 100%. Very Happy Jedva čekam da počne polufinale! Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 06.05.10 16:01

Sve super zasada! Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 06.05.10 16:02

E dali češ polufinale postaviti u petak? Smile
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 06.05.10 16:06

DJ Kruno je napisao/la:E dali češ polufinale postaviti u petak? Smile

U petak u 20:00 sati završavaju prijave i onda ću odmah održati ždrijeb (za redoslijed nastupanja u polufinalu, redoslijed glasanja u finalu) i ona počinju polufinala ili samo polufinale (zavisi od prijavljenih). HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 06.05.10 16:07

Polufinale će vjerovatno početi negdje oko 22:00 h, dok sve pripremim, a možda i prije. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 06.05.10 16:10

Swedish Hero je napisao/la:Polufinale će vjerovatno početi negdje oko 22:00 h, dok sve pripremim, a možda i prije. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile

Ok. Wink
Probaj što prije.
Jer ja sam odustan sve do subote navečer,pa bih htio sudjelovat na ovom HSC-u Smile
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 06.05.10 16:17

DJ Kruno je napisao/la:
Swedish Hero je napisao/la:Polufinale će vjerovatno početi negdje oko 22:00 h, dok sve pripremim, a možda i prije. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile

Ok. Wink
Probaj što prije.
Jer ja sam odustan sve do subote navečer,pa bih htio sudjelovat na ovom HSC-u Smile

Krivo sam napisao xD

Odsutan sam od subote ujutro do nedjelje navečer Wink
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 06.05.10 16:22

DJ Kruno je napisao/la:
DJ Kruno je napisao/la:

Ok. Wink
Probaj što prije.

Krivo sam napisao xD

Odsutan sam od subote ujutro do nedjelje navečer Wink

Rezultati će vjerovatno biti u nedjelju navečer. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 06.05.10 22:04

Za sada je 17 prijavljenih za HSC 07 !

Očekujemo prijave još nekih zemalja.

Veronica je odustala zato što joj je pokvaren kompjutor !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 06.05.10 22:05

Koliko su dugo prijave?

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 06.05.10 22:07

καρλω je napisao/la:Koliko su dugo prijave?

Do sutra u 20:00 sati. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile

Očekujemo te da se prijaviš ! HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by pRp@ on 07.05.10 12:33

mene nema subota/nedjelja. Hoće danas navečer polufinale? Da mogu glasati... ili ako ne onda cu u nedjelju navečer. Very Happy
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 07.05.10 12:37

Swedish Hero je napisao/la:
καρλω je napisao/la:Koliko su dugo prijave?

Do sutra u 20:00 sati. HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile

Očekujemo te da se prijaviš ! HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile HSC 07 | Sverigeland - Våkkwelj | Press Center Icon_smile
Budem. Danas!

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 07.05.10 13:03

Mene nema petak popodne/cijela subota i pola nedilje,prjavija san se. Very Happy
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 07.05.10 13:35

MALO OZBILJNOSTI !!!!!!!!

U nekom postu sam procitao nesto sto mi je jako zasmetalo.Neki ovde vec donose odluke kome daju koliko poena iako su prijave jos u toku....ne slusaju cele pesme kad krece 1/2 finale ili finale vec cuju po minut i idu na sledecu...mislim da se ovime sputavaju ostale pesme u smislu da im se ne da sansa za dobar rezultat.Nije isto slusati deo pesme i celu pesmu nikako.Neka pesme svoj vrhunac dostizu tek u drugom delu,unesu dinamiku i veoma cesto dolazi do promene misljenja barem meni.Pesma za koju si prvi put ovde cuo nema velike sanse za dobar uspeh na osnovU svega ovog.Zato je uvek i pobedjivala neka svetska zvezda,zato i ima dosta iznenadjenja da zaista dobre pesme ne prolaze u finale ili ostvare los rezultat.
Ja iskreno kad se otvori post za polufinale,finale uzmem lepo papir i olovku,stavim slusalice u zvucnik i odvrnem jako muziku kako nikom ne bi smeao.Verujte da je dozivljaj mnogo bolji.Glasam po principu koja pesma na mene ostavi najjaci utisak,a ne po tome da li je izvodi Britney,Rihanna i kompanija kao i da li dolazi iz ove ili one zemlje.Mnogo dobrih pesama je izvisilo upravo zbog ovih cinjenica.Ne moze se oceniti neka pesma na osnovu slusanja samo jednog dela pesme.
Takodje da li je moguce da su neke drzave uvek prezadovoljne izborom ove druge??? Ne zelim nikog da imenujem,ali usvakom izboru oni se odusevljavaju medjusobno i uvek daju najvise ocene jedni drugima,tako da te drzave sta god da posalju imaju zagarantovano u najgorem slucaju finale

Nisam mogao vise da cutim jer mi je zaista zao dobrih pesama koje ne udju ni u finale (ne kazem ja na osnovu mog ukusa,vec se dosta njih bunilo na racun toga,da ima namestanja glasova i tako to...) Znam da cu ovim izazvati mrznju kod mnogih drzava i da nista necu promeniti,ali hteo sam samo da iznesem moje misljenje o svemu ovom ........Ako ste vec pristali da ucestvujete ovde,onda mozete barem malo biti proifesionalni i odraditi ovo kako treba,ne potcenjivati pesme dok se ne cuju i ne rasporedjivati glaosve pre vremena.......

TOLIKO OD MENE

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 07.05.10 13:39

Lunke je napisao/la:

U nekom postu sam procitao nesto sto mi je jako zasmetalo.Neki ovde vec donose odluke kome daju koliko poena iako su prijave jos u toku....ne slusaju cele pesme kad krece 1/2 finale ili finale vec cuju po minut i idu na sledecu...mislim da se ovime sputavaju ostale pesme u smislu da im se ne da sansa za dobar rezultat.Nije isto slusati deo pesme i celu pesmu nikako.Neka pesme svoj vrhunac dostizu tek u drugom delu,unesu dinamiku i veoma cesto dolazi do promene misljenja barem meni.Pesma za koju si prvi put ovde cuo nema velike sanse za dobar uspeh na osnovU svega ovog.Zato je uvek i pobedjivala neka svetska zvezda,zato i ima dosta iznenadjenja da zaista dobre pesme ne prolaze u finale ili ostvare los rezultat.
Ja iskreno kad se otvori post za polufinale,finale uzmem lepo papir i olovku,stavim slusalice u zvucnik i odvrnem jako muziku kako nikom ne bi smeao.Verujte da je dozivljaj mnogo bolji.Glasam po principu koja pesma na mene ostavi najjaci utisak,a ne po tome da li je izvodi Britney,Rihanna i kompanija kao i da li dolazi iz ove ili one zemlje.Mnogo dobrih pesama je izvisilo upravo zbog ovih cinjenica.Ne moze se oceniti neka pesma na osnovu slusanja samo jednog dela pesme.
Takodje da li je moguce da su neke drzave uvek prezadovoljne izborom ove druge??? Ne zelim nikog da imenujem,ali usvakom izboru oni se odusevljavaju medjusobno i uvek daju najvise ocene jedni drugima,tako da te drzave sta god da posalju imaju zagarantovano u najgorem slucaju finale

Nisam mogao vise da cutim jer mi je zaista zao dobrih pesama koje ne udju ni u finale (ne kazem ja na osnovu mog ukusa,vec se dosta njih bunilo na racun toga,da ima namestanja glasova i tako to...) Znam da cu ovim izazvati mrznju kod mnogih drzava i da nista necu promeniti,ali hteo sam samo da iznesem moje misljenje o svemu ovom ........Ako ste vec pristali da ucestvujete ovde,onda mozete barem malo biti proifesionalni i odraditi ovo kako treba,ne potcenjivati pesme dok se ne cuju i ne rasporedjivati glaosve pre vremena.......

TOLIKO OD MENE

Pa naravno,napokon da je to netko primjetio...I ja isto kad se otvori polufinale,uzmen list papira i preslušavam pismu po pismu i odlučujen kome ću dat koliko bodova...
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.05.10 14:03

Lunke je napisao/la:

TOLIKO OD MENE

Spomenu me! Ja mislim da je jedna minuta sasvim dovoljna, u om djelu se, u većini pjesama, čuje i refren i skoro sve. Smile
Dobro, kako kome! O ukusima se ne raspravlja!

I da, to oko visokih bodova, ima osoba koje imaju isti muzički ukus, tj. slušaju sličnu glazbu! Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 07.05.10 14:17

Gresis.mogu ti navesti mnogo pesama ove koje vrhunac ne dostizu odma i koje te jednostavno nateraju da promenis misljenje kad je odslusas celu.
ne dajes jednostavno priliku nekim pesmama za koje nikad nisi cuo.To zaista nije fer i posteno
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 07.05.10 14:27

Ah.Ne znam što ovo pišete kada se ništa neće poduzeti, imali ste prijedlog za riješenje ovoga, ali ste ga odbili u većini to vam je to!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]