EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 124 ~ Çokolaito, Equestria ~ Shards of Salvation ~ Semifinal Results

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

HSC 124 ~ Çokolaito, Equestria ~ Shards of Salvation ~ Semifinal Results - Page 7 Empty Re: HSC 124 ~ Çokolaito, Equestria ~ Shards of Salvation ~ Semifinal Results

Postaj by Marijo on 22.09.12 19:54

HaYrOLa je napisao/la:

nadam se da je nesto, kao i uvek, skandalozno!
nije nista skandalozno nego je baš ozbiljno Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 124 ~ Çokolaito, Equestria ~ Shards of Salvation ~ Semifinal Results - Page 7 Empty Re: HSC 124 ~ Çokolaito, Equestria ~ Shards of Salvation ~ Semifinal Results

Postaj by Vinky on 22.09.12 19:58

Jasmin je napisao/la:Ja sam za to da se zabrani prijavljivanje vlastitih pjesama!!

Nemam ništa protiv Marija i njegovog talenta, ali mislim da je glupo da 21 bod bude bacen u vodu jer ne može mi nitko reci da nije bilo boljih bar 10 pjesama! Tu jje ipak rijec o necemu drugom!!

Ako se vec glasuje za orginalnost, onda cu ja poslat svoju baku!

Neka se napravi neki show tipa Pjevam svoju pjesmu, pa nek tamo Marijo šalje svoja umjetnička djela i na taj način postane slavan!

Smile

a nemozes ni tako jer je glupo..Ja sam slao svoje pjesme ima vec dosta hsc i nisam nesto puno bodova osvojio jedan put 50 i nesto sitno a drugi put sam bio na dnu finala al opet smatram da je bilo ljudi koji ce glasovat za to jer je bilo sta se mene tice(bar moje pjesme) jako kvalitetno
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 22.09.12 21:26

baš se hejta karleuša.. jbg.. a pjesma mrak... ako je neka od nje odlična ta je zaista..a dobro... očekujem brenu na 20.mjestu sa 20 bodova Very Happy Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 22.09.12 23:21

Otroveeeeeeee ti mi dodjes kao lek, da bar traje zauvek ovaj osecaj ludiiiiiiiiiii HSC 124 ~ Çokolaito, Equestria ~ Shards of Salvation ~ Semifinal Results - Page 7 1629652650
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 22.09.12 23:23

Inace neverujem da EW nije prosao Crying or Very sad Predivna pesma zaista Prinčevi

Ostalo manje vise ocekivano...
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pantomimicar on 22.09.12 23:31

Marjanka nam je u srcu, ali ovoga puta nije bilo poena za nju Very Happy

Divo, fala za poene Smile
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]