EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Dolina Prinčeva

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Dolina Prinčeva - Page 2 Empty Re: Dolina Prinčeva

Postaj by Lunke on 11.03.12 19:06

Veceras: Dodela festivalskih nagrada!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 11.03.12 19:29

Jao zaboravih glasat!!! Surprised
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:00

Dobro veče poštovani gledaoci, dobro došli u Kodak teatar, na ceremoniju dodele nagrada trećeg Dolina film festivala. Vaš domaćin večeras Monika Beluči.

Dolina Prinčeva - Page 2 1znr8ep

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2swDobro vam veče i sa moje strane. Kao da je bilo juče kad smo otvarali ovaj filmski festival, a evo, večeras je došlo vreme da spustimo zavesu i okončamo još jednu veoma uspešnu filmsku smotru.
29 filmskih ostvarenja širom sveta, prikazivana su na festivalu. Upoznali smo različite kulture, tradicije i različita shvatanja filma. Davali smo prilike svima da se pokažu u najboljem svetlu i zasijaju baš ovde, u Parku Prinčeva.

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2swTri takmičarske selekcije večeras će dobiti svoje zaslužene nagrade koje je dodeljivao naš stručni žiri čiji je predvodnik Nikita Mihalkov, ali tu su i naši Helijci koji su zdušno pratili dešavanja s afestivala i ocenili filmska ostvarenja.Večerašnje nagrade dodeljivaće tri člana žirija, En Hatavej, Uma Turman i Nikita Mihalkov.

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2swAli pre nego što krenemo sa dodelom nagrada samo za vas Željko Joksimović sa pesmom „Nije ljubav stvar“. Uživajte...

Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:06

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw
Zahvaljujemo se Joksimoviću na predivnoj interpretaciji, a sad je vreme da se posvetimo dodeli prvih nagrada.
Pozdravite velikim aplauzom devojku koja će dodeliti prvu nagradu En Hatavej.

Dolina Prinčeva - Page 2 2e5s1m1

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaicVečeras krećemo sa dodelom nagrada u animiranoj selekciji i to sa nagradom za najbolje vizuelne efekte. Svako animirano ostvarenje mora u sebi sadržati vizuelne efekte koji će nam dočarati film na najbolji mogući način. Od pet filmova koje nam se predstavilo, mi smo odlučili da nagrada za najbolje vizuelne efekte odlazi....

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaicRangoooooooo. Čestitke. Nagradu će u ime produkcijske ekipe poneti reditelj Gor Verbinski.

Dolina Prinčeva - Page 2 208gmxd

Dolina Prinčeva - Page 2 35bidrrFino smo započeli večeras. Zaista vredna nagrada pogotovo ako se uzme u obzir da je ovo moje prvo animirano ostvarenje. Imao sam želju da se iskušam i ovde i koliko vidim trud se isplatio. Naravno za ovakav film moram zahvaliti svim producentima, menadžerima, ljudima koji su bili zaduženi za zvuk, glumcima...Oni su odradili pakleni deo posla, a ja sam samo dirigovao na način koji sam zamislio. Hvala vam!
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:11

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw
Od ove godine uveli smo novu takmičarsku selekciju, u pitanju su filmovi sa prostora bivše Jugoslavije, jer smatramo da oni nisu dovoljno zastupljeni na svetskim festivalima pa im je ovo šansa da se pokažu u najboljem svetlu. Prvu nagradu za ex-yu kategoriju uručuje Nikita Mihalkov.

Dolina Prinčeva - Page 2 359wit2

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1wJako mi je drago da je ubačena jedna selekcija gde će se nadmetati samo filmovi sa prostora bivše Jugoslavije. Prva nagrada u ovoj kategoriji ide za najbolji scenario, a nju osvajaaaa...

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1wMiloš Radivojević za film „Kako su me ukrali Nemci“

Dolina Prinčeva - Page 2 T50x81

Dolina Prinčeva - Page 2 4q0eo4Ovo je jedan slobodno mogu reći umetnički film i nešto drugačije u odnosu na šta je publika sa ovih prostora navikla. Hteo sam da izadjem iz šablona i napravim neku drugačiju priču koju će ljudi prepoznati. Možda film nije popularan u bioskopima kao recimo „Parada“ ili „Montevideo“ ali verujem da oni koji ga budu pogledali, neće ostati ni malo razočarani. Zahvaljujem.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:15

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2swSledi najgrada za najbolji scenario u animiranoj takmičarskoj selekciji. Nagradu uručuje Uma Turman.

Dolina Prinčeva - Page 2 Ndmn34

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautzAnimirani filmovi nude nešto posebno. Dok ih gledamo svi smo opušteni i veseli, ali kad bolje razmislimo svaka ima neku posebnu priču koja nas oduševi. Nagrada za najbolji scenario dobija filmmmmmm.

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautzRangoooo. Pozivamo Džona Logana da preuzme svoju nagradu.

Dolina Prinčeva - Page 2 I2910g

Dolina Prinčeva - Page 2 24b7ym9Ma znao sam da smo najbolji. Za sada nam je lepo krenulo, dva od dva. Priča o Rangu je specifična, ukazao sam na to koliko voda koju trošimo u ogromnim količinama može predstavljati pravu vrednost i bogatsvo.Mnogi smatraju da je ovo u stvari film za nas velike, a ja smatram da su svi animirani filmovi za sve uzraste jer se u svakom od nas krije dete koje na dva sata želi da se opusti i utone u ovaj svet koji je drugačiji i sasvim sigurno lepši. Moram se zahvaliti reditelju Verbinskom koji je pristao da ekranizuje ovu moju priču, a zahvaljujem i sebi što sam imao smelosti da svoje delo dam u ruke čoveku koji animirani film nikada nije ni radio.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:20

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2swSlede nagrade za najbolje glumce u ex-yu takmičarskoj selekciji. Nagrade će uručiti En Hatavej.

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaicNagrade za najbolje glumce su izuzetno važne na svim dodelama nagrada. Ex-Yu selekcija donela nam je izvanredne glumačke ekipe, ali morali smo da izdvojimo one najbolje od svih. Nagrada za najbolju glumicu odlazi u rukeeee

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Mire Furlan za ulogu u filmu „Cirkus Columbia“. Čestitamo.

Dolina Prinčeva - Page 2 Dew5qd

Dolina Prinčeva - Page 2 344qlqd Zahvaljuem na ovoj prelepoj nagradi. Jako mi je drago da su i filmovi sa ovih prostora konačno dobili šansu za promociju jer smatram da su glumci sa ovih prostora jedni od najkvalitetnijih u svetu. Nagrada za najbolju glumicu će mi svakako pomoći u nastavku karijere jer ću ovo iskoristiti kao podstrek za dalje stvaranje. Po drugi put sam ovde, a evo po prvi put osvajam neku festivalsku nagradu. Hvala svima koju su prepoznali moj rad i hvala fantastičnom Tanoviću koji mi je dodelio ovu ulogu.

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic A nakon najbolje glumice red je da saznamo ko to dobija nagradu za najboljeg glumca u ex-yu kategoriji. Prema ocenama stručnog žirija nagradu za najboljeg glumca dobija....

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Rade Šerbedžija za ulogu u filmu „Sedamdeset i dva dana“

Dolina Prinčeva - Page 2 Toxe

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Na žalost Rade nije večeras u Parku Prinčeva ali verujem da će biti jako srećan i zadovoljan kad čuje novosti iz Kodak Teatra.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:27

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw Stigli smo do jako značajnie nagrade, a to je nagrada Helijske publike, za najbolji film u animiranoj takmičarskoj selekciji. Još jednom zahvaljuemo svima koji su izdvojili svoje dragoceno vreme i glasali na Dolina film festivalu. A sad pozivamo Nikitu Mihalkova koji će uručiti ovu vrednu nagradu.

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1w Mnogi kažu da je ocena publike najbitnija. Moram se složiti da je donekle i u pravu, jer filmovi gube smisao ako publika ne želi da ih gleda, zato je možda ovaj Kristalni Orao, kao nagrada Helijske publike i najznačajnija ove večeri. Pet filmova u konkurenciji, a odlukom publike, nagradu za najbolji animirani film dobijaaaaaaaaaa

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1w Kris Miler, reditelj filma „Puss in Boots“, čestitamoooo.

Dolina Prinčeva - Page 2 Slqxon

Dolina Prinčeva - Page 2 10egcww Veliko hvalaaaa svima koji su svoj glas dali mačku u čizmama. Bilo je izuzetno zadovoljstvo raditi sa velikanima kakvi su Banderas i Hejekova, a želeo sam na najbolji način da predstavim onog slatkog mačka iz Šreka koji je postao jedan od omiljenih likova. Ispričao sam priču pre njegovog upoznavanja, želeo sam da prikažem i njegove pustolovine jer su ga ljudi stvarno zavoleli. Nema ništa lepše kad ti publika oda priznanje za veliki trud i rad. Hvala vam Helio!
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:35

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw Sledi još jedan kristalni globus, nagrada Helie za najbolji ex-yu film na festivalu. Nagradu uručuje Uma Turman.

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautz Pa da pogledamo koji je to film proglašen kao najbolji od strane Helijaca. Kristalni orao osvaja film

Dolina Prinčeva - Page 2 Fbi1vp

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautzNeke druge priče u koprodukcijskoj realizaciji Slovenije, Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine i Makedonije. Ni oni nisu večeras sa nama, tako da će im nagrada biti uručena naknadno, a ja vas molim za još jedan bljesak za film „Neke druge priče“.

Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 11.03.12 23:39

Furlan i Šerbedžija ! Very good!
Rango i Mačak u čizmama No
"Neke druge priče" Suspect

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:41

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw Došlo je vreme da saznamo koji je to najbolji animirani film i ko to osvaja Grand Prix festivala „Zlatnog orla“. Pozivam En Hatavej da uruči nagradu za najbolji animirani film.

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Prvo da se zahvalim svim učesnicima što su nam omogućili da uživamo u animiranim ostvarenjima, i moram reći da nije bilo ni malo lako doneti odluku koji film treba osvojiti zlatnog orla. Ipak odlukom naših glasova, zlatni orao ide za filmmmmm...

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Rangooooooo, reditelja Gora Verbinskog.

Dolina Prinčeva - Page 2 Av3aqa

Dolina Prinčeva - Page 2 35bidrr Evo još jedne nagrade i to one najveće. Ne mogu da verujem da smo osvojili festival jer je to zaita velika čast. Ovaj festival posvećuje jako veliku pažnju animiranim kategorijama i ovde je sasvim sigurno mogu reći najjača animirana konkurencija od svih svetskoh festivala. Zahvaljujem se stručnom žiriju koji nam je dodelio ovog orla i svima koji na s vole i podržavaju. Živeli!!!
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:47

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw Saznali smo pobednika animirane selekcije, a sad je vreme da saznamo pobednika još jedne kategorije. Ex-yu pobednika objaviće Nikita Mihalkov.

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1w Ne bi želeo mnogo da dužim, želim što pre da ovog orla uručim.....

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1w Danisu Tanoviću za film „Cirkus Columbia“.

Dolina Prinčeva - Page 2 2w4k37r

Dolina Prinčeva - Page 2 Znkdhf Hvala puno. 20. februara sam stajao na istom ovom mestu i zahvaljivao se organizaciji što mi je dala čast da moj film otvori festival. Danas stojim ovde kao dobitnik zlatnog orla za ex-yu kategoriju i jedino što imam da kažem je veliko hvala. Mislim da će to biti sasvim dovoljno.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.12 23:54

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw Završili smo sa dodelom nagrada u prve dve selekcije, a sada prelazimo na onu glavnu. Prva nagrada u glavnoj takmičarskoj selekciji jeste nagrada za najbolju sporednu žensku ulogu, a dodeliće je Uma Turman.

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautz Nemate pojma koliko je teško izabrai iz 19 vrhunskih filmova samo jednu glumicu koja je na vas ostavila veliki utisak. Ipak, nagrada za najbolju sporednu žensku ulogu dobijaaaaaa

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautz Sara Bajat za ulogu u filmu „Razvod“, čestitkeee.

Dolina Prinčeva - Page 2 Sq76gp

Dolina Prinčeva - Page 2 2rdar7d Želela bi da se zahvalim svima na ovom laskavom priznanju. Proglasiti vas za najbolju u ovakvoj konkurenciji može da bude samo velika čast. Mi dolazimo iz Irana, mesta gde je filmska industrija u usponu. Hvala vam što ste prepoznali našu emociju i trud,.zaista vam veliko hvala na tome.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 11.03.12 23:56

Ne neee stanite, ja nisam stigla da glasam.
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:00

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2swNakon najbolje ženske epizodne uloge na red je došlo da saznamo ko to dobija nagradu za najbolju sporednu mušku ulogu. Nagradu uručuje En hatavej.

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Ne bi želela da se ponavljam i da govorim koliko je važno dobijati i ove individualne nagrade za glumca. Čast mi je št ću ovom nagradom nagraditiiiiii

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Filipa Sejmora Hofmana za ulogu u filmu „Martovske ide“.

Dolina Prinčeva - Page 2 59v6vo

Dolina Prinčeva - Page 2 35nann9 uuuuu ovo me se nisam nadao ni malo. Ali to je i najlepše, kad se ne nadaš a nagrada dospe u tvoje ruke. Šta reći drugo osim da se zahvalim Kluniju na pozivu i što mi je pomogao da iznesem ulogu na najbolji način. Zahvaljujem se i vama koji ste mi dodelili ovu nagradu. Zaista sam prijatno iznenadjen.

Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 12.03.12 0:02

Zasluženo !

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:04

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw Sledni nagrada za najbolji scenario. Pozivamo Nikitu Mihalkova da uruči nagradu u ovoj takmičarskoj kategoriji.

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1wScenario je izuzetno važan u svakom filmu, na žalost mnogi dobri scenariji se ne završe remek delom kao što bi trebalo. Da pogledamo prvo koji su to 5 nominovanih filmova za nagradu za najbolji scenario.

Dolina Prinčeva - Page 2 Rrjuio

„Ponoć u Parizu“ scenario potpisuje Vudi Alen. Umetničko remek delo koje nas vodi u Pariz u doba njenog najlepšeg sjaja.

Dolina Prinčeva - Page 2 29pc4za

„Razvod“ Asgara Farhadia, donosi nam priču o iranskoj porodici koja upada u raznorazne probleme iz svakodnevnog života.

Dolina Prinčeva - Page 2 21aw9rd

„Tajna u njihovim očima“ Huana Hose Kampanele. Izuzetno zanimljiva krimi priča, pomešana sa ljubavlju, poslom i društvom.

Dolina Prinčeva - Page 2 Mv3dwy

„Blizanci“ Denisa Vilneva, fenomenalna priča, bazirana na dubokoj mržnji, večnom ratu i trajnoj ljubavi.

Dolina Prinčeva - Page 2 Mue7oi

„Martovske ide“, filmski prvenac Džordža Klunija, baziran na scenariu Granta Heslova. Politički triler pretočen u zanimljivu priču.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:10

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1w A nagradu za najbolji scenario dobijaaaaaaaaaaa

Dolina Prinčeva - Page 2 Mv3dwy

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1wDenis Vilnev za film „Blizanci“ (Incendies)

Dolina Prinčeva - Page 2 Zuiedk

Dolina Prinčeva - Page 2 Dfbz1sUhhh. Izuzetno sam ponosan i zadovoljan načinom na koji je publika osetila moj film ovde. Jednostavno shvatio sam da su ga osetili na najbolji način, reakcije nakon premijere bile su sjajne. Zahvalio bi se na ovoj nagradi za najbolji scenario i drag mi je što je baš ova, pomalo neobična priča uspela da trijumfuje. Zahvaljujem.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:15

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw Nagradu za najbolju žensku ulogu dodeljuje Uma Turman.

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautzMalo pre sam dodeljivala za najbolju sporednu, sad dodeljuem nagradu za najbolju glavnu žensku ulogu. Pa da pogledamo kojih se to pet dama našlo nominovanim za ovo priznanje.

Dolina Prinčeva - Page 2 A9vfdh

Kirsten Danst za ulogu u filmu Melanholija. Izuzetno zahtevna uloga pomalo psihički poremećene i melanholične devojke koja od oscilira iz časa u čas.

Dolina Prinčeva - Page 2 2lctoiq

Kira Najtli za ulogu u filmu Opasan Metod. Još jedna uloga psihički ometene devojke koja se svim silama bori da obuzda nagone koji umeju biti jako neprijatni.

Dolina Prinčeva - Page 2 K477s2

Lejla Hatami za ulogu u filmu Razvod. Uloga majke koja zapada u bračne probleme.

Dolina Prinčeva - Page 2 2n835up

Elena Anaja, mlada španska glumica iz filma Koža u kojoj živim. Na pefektan način odigrala zahtevnu ulogu koju joj je dodelio Almodovar.

Dolina Prinčeva - Page 2 Zqoud

Lubina Azabal za ulogu u filmu „Bliznaci“. U filmu je prolazila kroz patnju, silovanje, borbu, ubistvo, zatvor...

Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:19

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautz A nagrada za najbolju žensku ulogu odlaziiii

Dolina Prinčeva - Page 2 A9vfdh

Dolina Prinčeva - Page 2 2uzautz Kirsten Danst za ulogu u filmu Melanholia.

Dolina Prinčeva - Page 2 118hibk

Dolina Prinčeva - Page 2 21jugdj Kada sam pogledala scenario mislila sam da nema šanse da ovu ulogu iznesem na odgovarajući način. Još ako uzmemo u obzir da je film režirao Lars fon Trir. No on me je podstrekao da prihvatim ponudu i da na najbolji način iznesem ono što se od mene traži. Zahvaljujem svima na ovoj nagradi.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:24

Dolina Prinčeva - Page 2 2n8o2sw Nagradu za najbolju mušku ulogu dodeljuje En Hatavej.

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Pre nego što uručim nagradu pogledajmo ko su nominovani za ovu nagradu.

Dolina Prinčeva - Page 2 2ij69p5

Geri Oldman za film Dečko dama kralj špijun.

Dolina Prinčeva - Page 2 2nggyrk

Oven Vilson za ulogu u filmu Ponoć u Parizu

Dolina Prinčeva - Page 2 10p3ucy

Mihael Fasbenger za ulogu u filmu Opasan Metod

Dolina Prinčeva - Page 2 14wade

Havijer Bardem za ulogu u filmu Prelepo

Dolina Prinčeva - Page 2 X6h74j

Pejman Moadi za ulogu u filmu Razvod

Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:29

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic A nagradu za najboljeg glumca dobijaaaaaaa

Dolina Prinčeva - Page 2 14wade

Dolina Prinčeva - Page 2 5vcaic Havijer Bardem za maestralnu ulogu u filmu „Prelepo“

Dolina Prinčeva - Page 2 2v350uq

Dolina Prinčeva - Page 2 Nmevdj Hvala svima. Želeo bih od sveg srca da se zahvalim reditelju Inaritu koji je napravio ovakav film. On je jedan profesionalac i čast je bila saradjivati sa njim. Hvala i vama što ste me nagradili ovom nagradom, nadam se da ću je opravdati u buućnosti i da ćete gledati još mnoštvo mojih filmova. Zahvaljuem se i celoj organizaciji na sjajno odradjenom festivalu. Hvala svima.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:34

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1w Vreme je da saznamo kome to ide Kristalni orao u glavnoj takmičarskoj selekciji. Pogledajmo nominovana ostavrenja.

Dolina Prinčeva - Page 2 Sy772q

Opasan Metod reditelja Dejvida Kronenberga

Dolina Prinčeva - Page 2 2rxie6c

Film Zaraza Stivena Soderberga

Dolina Prinčeva - Page 2 Ajw6yg

Koža u kojoj živim Pedra Almodovara

Dolina Prinčeva - Page 2 5n3qsn

Dečak sa biciklom, filmsko ostvarenje braće Darden

Dolina Prinčeva - Page 2 Mue7oi

Martovske ide, reditelja Džordža Klunija
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.03.12 0:38

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1w A kristalnog orla osvajaaaaaaaaa

Dolina Prinčeva - Page 2 Ajw6yg

Dolina Prinčeva - Page 2 281vh1w Pedro Almodovar, za film koža u kojoj živim

Dolina Prinčeva - Page 2 35c4chi

Dolina Prinčeva - Page 2 241unnm Osećam sejako čudno. Prošle godine bio sam predsednik žirija i ja sam dodeljivao ove nagrade, a godinu dana kasnije ja je osvajam. Hvala Helijskoj publici koja je prepoznala moj rad, moje umeće i moje stvaranje. Dugo mi je trebalo da napravim ovakvo ostvarenje i ovo je obnova saradnje tako možemo nazvati, izmedju mene i Antonia Banderasa. Nadam se će film postići veliku uspešnost i u svetu baš kao i na ovom festivalu. Zahvaljuem od srca.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 12.03.12 0:39

Daaaj ! Surprised Mad Very Happy

>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]