EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

MAKEDONIJA (Македонија) | Vlatko Lozanoski & Esma Redžepova — Pred da se razdeni (Пред да се раздени)

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: MAKEDONIJA (Македонија) | Vlatko Lozanoski & Esma Redžepova — Pred da se razdeni (Пред да се раздени)

Postaj by Pauly D on 29.12.12 15:17

Volim i njega i nju i imam velika velikaaa očekivanja!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: MAKEDONIJA (Македонија) | Vlatko Lozanoski & Esma Redžepova — Pred da se razdeni (Пред да се раздени)

Postaj by Barney on 18.01.13 22:45

Kako nam javljaju naši dopisnici iz Makedonije, reakcije ljudi na izbor Lozana i Esme su jako pozitivne. “Ne pamtim ovako dobre reakcije javnosti u mojoj zemlji na naše eurovizijske predstavnike” – riječi su Aleksandra Argilovskog. “I Vlatko i Esma svoje su karijere izgradili glasom i glazbenim djelima, a ne skandalima. Upravo iz tog razloga su rijetki oni koji rad ova dva glazbenika ne vole i ne podržavaju” – dodao je.

Prezentacija pjesme bi se trebala dogoditi krajem drugog mjeseca.
Barney

Broj postova : 65

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 28.02.13 0:00

Odlično, odlično, odlično cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 28.02.13 0:02

Jako dobra pjesma, možda sam malo više očekivao al i ovako je dobro. Very Happy
Tinchey

Broj postova : 11904

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 28.02.13 0:04

Najbolje što sam dosad čuo ! Tako mi je krivo da nema BiH ove godine, samo da Makedoncima damo 12 poena, jer je ovo - fakat dobro !
Svaka čast ljudima, jer svake godine traže najbolje što imaju da pošalju, i vidi se da im je stalo do dobrog rezultata..

Uglavnom.. Moj favorit zasad. Čekam još Beosong, pa da pravim fajront što se mojih favorita tiče Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 28.02.13 0:12

ok stvar.. dosadan refren... meni nije ništa posebno.. bolje od ostalih nekih ali za top 5 nikako... možda im se zalomi top 10
frozen

Broj postova : 10704

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 28.02.13 0:19

Očekivao više, no ništa posebno.
alien

Broj postova : 3249

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 28.02.13 0:25

pjesma dobro krene ali refren je niš..stalno imam osjećaj da na eurosongu ima toliko možebitnih dobrih pjesama i onda tipa bude jedan dio dobar a drugi se zasere..ista stvar s makedonijom i drugima.. i hrvatskoj bih rekao da fali jedan dio veći s instrumentalom da se jače naglasi štih dalmacije i da vrhunac pjesme bude još jači.. al dobro.. to je ipak samo eurosong Very Happy
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 01.03.13 20:52

sve mi se više sviđa pjesma Laughing

a spot je ok baš je u redu..
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by madagaskar40 on 06.03.13 3:04

...razočaran...od Makedonaca sam ove godine očekivao puno od Makedonaca , ali ovo je uzas ! 🤢
madagaskar40

Broj postova : 1024

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 15.03.13 22:31

Vrlo dobra pjesma. "Imperija" je bila malo ritmičnija i življa, ali ovo je isto dobro. Esma će poharati Eurosongom. Njena pojava je nešto što nije zabilježeno na ovim prostorima, i očekujem da će biti, uz Bonnie Tyler, najveća zvijezda Eurosonga.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ESCbigFan on 15.03.13 22:32

Omg,ne vjerujem da ću ovo reći ali bolja mi Imperija o.O
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 15.03.13 23:15

Opet su je povukli sa YT. silent

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics