EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC chat

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: HSC chat

Postaj by Mara on 16.12.13 18:10

Znaci da sve pre toga palo u vodu?  Crying or Very sad 

Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 16.12.13 18:28

Mara je napisao/la:Znaci da sve pre toga palo u vodu?  Crying or Very sad 

Nije samo su odvojeni vekovi  Laughing Laughing Laughing 

Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 16.12.13 18:45

na 200.tom ćemo spojiti vječnu listu hsc 1 - 200 Smile pa ćemo krenuti novu od 201 ako doživimo hsc 201 Very Happy

frozen

Broj postova : 10704

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.01.14 18:42

Ako netko želi predložiti neka pravila,neka ih pošalje meni na PP.

Helia Song Contest 233
Calvin Harris ft. Ellie Goulding
Outside

Veronica
administrator

Broj postova : 13597

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.01.14 20:12

Evo na jednom mjestu sva nova pravila:

[*]Dozvoljeno je slanje pjesama s nacionalnih finala,ali tek nakon što Eurosong za koji su konkurirale završi,pjesme s Eurosonga i Dječjeg Eurosonga je zabranjeno slati.

[*]Ako otvorite temu za NF i odaberete odredene izvođače,a NF ne održite,onda vas netko od tih izvođača mora predstavljati,a svi ostali ne mogu sudjelovati u vašem idućem nacionalnom finalu.

[*]Organizator prvi mora glasovati i poslati glasove adminu/moderatoru koji je aktivan na forumu,i nije odsutan više od dva dana!

[*]Ukoliko organizator ne pošalje svoje glasove jednom od admina prije nego počne glasovanje finala njegovi glasovi neće biti prihvaćeni, a njegova zemlja bit će diskvalificirana. Iznimka je jedino ukoliko organizator glasuje nakon što glasuje nekoliko zemalja, a da pritom te glasove nije otvorio,za što treba imati dokaz(printscreen ili potvrdu samih forumaša).

[*]Pobjednik HSC-a organizira iduće natjecanje,ukoliko pobjednik odbije organizaciju,ona se predaje drugoplasiranom ili trećeplasirnom,ukoliko i oni odbiju,organizaciju dobija zemlja sa Liste za organizaciju.

[*]Ukoliko se netko prijavi,a ne glasuje,oduzima mu se 12 bodova sa LU,a nastup mu se upisuje,ovo pravilo se ne mora uvažiti,ukoliko se unaprijed najavi nemogućnost glasovanja zbog nekog problema ili ako se javi na temu rezultata u roku 24 h od objave rezultata s objasnjenjem,tada će na anketi sudionici tog izdanja odlučiti hoće li se isprika uvažiti.

[*]Organizator je duzan u temama "Prijave","Chat" i "Info" uz tekst po svojoj želji postaviti pravila samog natjecanja te ih označiti fontom 18

[*]Ukoliko forumaš ne promjeni na vrijeme pjesmu(u slučaju da je pjesma bila ili da ne udovoljava pravilima),takoder je diskvalificiran i ne glasuje.

Zadnja promjena: Veronica; 06.01.14 20:30; ukupno mijenjano 2 put/a.

Helia Song Contest 233
Outside

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.01.14 20:15

super pravila..osim ovog da šaljem aktivnom adminu.. jer recimo ako pošaljemo nekom tko igra utjecat ću na njega možda u glasovanju jer mu možda nisam dao bodove? Very Happy anyway, ok Smile super Smile

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.01.14 20:21

croato je napisao/la:super pravila..osim ovog da šaljem aktivnom adminu.. jer recimo ako pošaljemo nekom tko igra utjecat ću na njega možda u glasovanju jer mu možda nisam dao bodove? :Danyway, ok :)super Smile

Ti pošalji onom kome si dao najviše bodova.A i kod mene to nikad ne utječe,više puta se pokazalo/dokazalo

Helia Song Contest 233
Outside

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.01.14 20:22

Veronica je napisao/la:

Ti pošalji onom kome si dao najviše bodova.A i kod mene to nikad ne utječe,više puta se pokazalo/dokazalo
ma ok to je bila samo opaska.. nije bed Wink sviđa mi se što si dovela malo reda Smile

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.01.14 20:57

Dobra su pravila ali da su primenjivana pre godinu dana. Sada samo mislim da ce ostati jos manje ljudi na forumu ali videcemo  Very good! 

Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.01.14 22:10

Leo je napisao/la:Dobra su pravila ali da su primenjivana pre godinu dana. Sada samo mislim da ce ostati jos manje ljudi na forumu  ali videcemo  Very good! 

Da,da,baš će zbog ovih pravila koja uopće nisu stroga,(iskreno ja ne vidim ništa što će nekoga otjerati)ljudi otići,a zbog prijašnjih gdje je kazna za sve bio ban ili šok neće  Laughing 

Helia Song Contest 233
Outside

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.01.14 22:18

Pa problem je sto pravila nisu stroga ali se naviklo da ih nema uopste (i to nije mali period da je tako bilo) .Ali videcemo .
Ovde je najveci problem sto nema dovoljno ljudi da bi se pravila uopste i primenjivala.
A i ti banovi i sokovi od pre nisu bili merodavni. Ja sam sokove dobio sto sam promenio pesmu za HSC, branio Randajada ... Mislim, ono  Laughing Laughing Laughing 

Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 06.01.14 22:27

Glupo mi pravilo ovo da ne smiješ nikog od roda svog dovodit.   

alien

Broj postova : 3249

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.01.14 22:30

alien je napisao/la:Glupo mi pravilo ovo da ne smiješ nikog od roda svog dovodit.   

koga bi/si ti doveo
Pa nije ono da sad baš ne mozes,ali nije preporučljivo Laughing

Helia Song Contest 233
Outside

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.01.14 22:34

Veronica je napisao/la:

koga bi/si ti doveo
Pa nije ono da sad baš ne mozes,ali nije preporučljivo Laughing

On bi doveo male zelene  Laughing 

Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 06.01.14 23:05

pa to za rodbinu se bas i ne zna , mislim kako se to provali ako ne kazu  Suspect 

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.01.14 23:15

HaYrOLa je napisao/la:pa to za rodbinu se bas i ne zna , mislim kako se to provali ako ne kazu  Suspect 

Jel znas za pricu Snezana i sedam patuljaka sa OGAE Srbija  Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2  Ja sam se cepao kad sam to cuo  Laughing 2 

Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.01.14 23:18

Leo je napisao/la:

Jel znas za pricu Snezana i sedam patuljaka sa OGAE Srbija  Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2  Ja sam se cepao kad sam to cuo  Laughing 2 
ja sam načuo! Very Happy pričaj! Very Happy

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.01.14 23:41

croato je napisao/la:
ja sam načuo! :Dpričaj! Very Happy

Neki Simon je nagovorio sedmoro rodjaka i prijatelja da se registruju na forum i onda su se prijavljivali na FSC i davali su poene samo jedni drugima i onda je uvek neko od njih pobedjivao i prozvali su ih Simon i sedam patuljaka  Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 

Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.01.14 23:46

Leo je napisao/la:

Neki Simon je nagovorio sedmoro rodjaka i prijatelja da se registruju na forum i onda su se prijavljivali na FSC i davali su poene samo jedni drugima i onda je uvek neko od njih pobedjivao i prozvali su ih Simon i sedam patuljaka  Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha toga se nikad ne bih sjetio!  Laughing Laughing Laughing Laughing 2  Very good! 

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 06.01.14 23:47

Leo je napisao/la:

Romantično. LOL 

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 07.01.14 0:36

Ja bih doveo svoju baku. Svakako ne zna šta bi radila, konta se u tehnologiju k'o da ima 20, a ne 77. Ona jako voli euroviziju. Obrazovana žena! Very Happy

alien

Broj postova : 3249

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 07.01.14 2:06

Bzvz sam gledao pravila i skužio da je ovo nepotpuno:

Veronica je napisao/la:
  • Broj sudionika neophodan za organizaciju  
    do 24 zemlje Finale
    25-30 - Polufinale + Top 5 izravno u finale
    25-27-prolazi 11 28-30 - prolazi 12
    31+ - 2 Polufinala i Finale (zemlje iz prvog PF glasuju samo u prvom PF, zemlje iz drugog PF glasuju u drugom)

Ispada da kad je 25+ sudionika u polufinalu da u finalu nema izravnih finalista, pa nek se to nadopuni za svaki slučaj. Very Happy

Tinchey

Broj postova : 11904

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 07.01.14 14:52

Cuo sam za to Smile

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 08.01.14 3:20

Leo je napisao/la:

Pfff nije baš tačno... ja sam doveo jedan deo; i Simona nisam ni poznavao do tada nikako a nakon bana s FSCa sam ga upoznao. A i Neki Simon je Papronia s HSCa.

strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 08.01.14 3:25

čini se da simonu nije bio zanimljiv hsc da dovede patuljke Very Happy

frozen