EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 118 | Dubai | Ugodni razgovori naroda Helijskog

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

HSC 118 | Dubai | Ugodni razgovori naroda Helijskog - Page 2 Empty Re: HSC 118 | Dubai | Ugodni razgovori naroda Helijskog

Postaj by frozen on 06.08.12 1:58

zar nije bila NO ME AMES? Suspect
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 118 | Dubai | Ugodni razgovori naroda Helijskog - Page 2 Empty Re: HSC 118 | Dubai | Ugodni razgovori naroda Helijskog

Postaj by strajker on 06.08.12 2:55

CROATO JEBI SE PREPLAŠI ME SA FINALNOM TEMOM.
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 3:02

strajker je napisao/la:CROATO JEBI SE PREPLAŠI ME SA FINALNOM TEMOM.
Kiss zato samstavio pon/21 :d
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Nymeria on 06.08.12 3:05

croato je napisao/la:zar nije bila NO ME AMES? Suspect
Nema je na popisu, jedino ak nedavno nije bila...
Nymeria
Nymeria

Broj postova : 370

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 3:35

Nymeria je napisao/la:
Nema je na popisu, jedino ak nedavno nije bila...
pitajte lea on sve zna Very Happy
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.08.12 8:20

croato je napisao/la:pitajte lea on sve zna Very Happy

Koliko ja znam nije.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 13:54

zasad 16 zemalja prijavljeno.. prijave traju do 20h večeras! banneri napravljeni za ove prijavljene :)
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 06.08.12 14:30

Ne mogu tamo pa moram ovdje, puno hvala svima na bodovima na prošlom HSCu, pogotovo BBRNB, Sverigeland na 12, Westlife na 10 i Allienland na 08 bodova Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 06.08.12 20:37

Moram još samo jednu stvar napomenut u vezi prošlog HSCa, meni je Janko stvarno najjaci, žali se Leu za njegove bannere kako su prejednostavni, a onda ih on na svojoj organizaciji ni ne napravi nego samo napiše ime zemlje Rolling Eyes
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 20:38

Goxy je napisao/la:Moram još samo jednu stvar napomenut u vezi prošlog HSCa, meni je Janko stvarno najjaci, žali se Leu za njegove bannere kako su prejednostavni, a onda ih on na svojoj organizaciji ni ne napravi nego samo napiše ime zemlje Rolling Eyes
da hahaha
Dakle, ždrijeb, dobra ideja
Razglednice ok.
Though, banneri mi se ne sviđaju uopće. Izgledaju prejednostavno i veoma amaterski, da ne kažem nekako ščeprkani na brzinu.

Laughing
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 06.08.12 21:16

Goxy je napisao/la:Moram još samo jednu stvar napomenut u vezi prošlog HSCa, meni je Janko stvarno najjaci, žali se Leu za njegove bannere kako su prejednostavni, a onda ih on na svojoj organizaciji ni ne napravi nego samo napiše ime zemlje Rolling Eyes
Da, bolje je imati text show nego stavljati nešto što se meni ne sviđa, a vi biste (naravno, totalno neobjektivno, kao i uvijek) rekli da su divni. Rekao sam Leu da mi se ne sviđaju banneri, isto tako kako se meni nisu sviđali moji koje sam bio napravio, therefore ih nisam ni stavljao.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 21:21

Cvjećko je napisao/la:Da, bolje je imati text show nego stavljati nešto što se meni ne sviđa, a vi biste (naravno, totalno neobjektivno, kao i uvijek) rekli da su divni. Rekao sam Leu da mi se ne sviđaju banneri, isto tako kako se meni nisu sviđali moji koje sam bio napravio, therefore ih nisam ni stavljao.
nekima su možda i divni Very Happy
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 06.08.12 21:22

Cvjećko je napisao/la:Da, bolje je imati text show nego stavljati nešto što se meni ne sviđa, a vi biste (naravno, totalno neobjektivno, kao i uvijek) rekli da su divni. Rekao sam Leu da mi se ne sviđaju banneri, isto tako kako se meni nisu sviđali moji koje sam bio napravio, therefore ih nisam ni stavljao.

Meni su njegovi banneri bili baš dobri, jel su bili nešto što do sada nismo vidjeli(mp4 oblik) i nije istina da je bolje stavljati samo text jer u ono što je Leo napravio je uložen trud a u tvoje nije Wink
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 06.08.12 21:23

Goxy je napisao/la:

Meni su njegovi banneri bili baš dobri, jel su bili nešto što do sada nismo vidjeli(mp4 oblik) i nije istina da je bolje stavljati samo text jer u ono što je Leo napravio je uložen trud a u tvoje nije Wink
Premlad si da razumiješ.
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.08.12 21:27

Goxy je napisao/la:

Sad sam se postideo Embarassed Ja bez neke lazne skromnosti mislim da je taj HSC najbolje odradjen HSC jos od onog iz Sillent hilla ne toliko graficki jer ja nisam toliko strucan u tom polju al imao je dusu Embarassed
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 21:34

Leo je napisao/la:

Sad sam se postideo Embarassed Ja bez neke lazne skromnosti mislim da je taj HSC najbolje odradjen HSC jos od onog iz Sillent hilla ne toliko graficki jer ja nisam toliko strucan u tom polju al imao je dusu Embarassed
naravno leo Smile
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 06.08.12 22:31

Di je finale thread? Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 22:52

Bilby je napisao/la:Di je finale thread? Very Happy
evo postavljeno Smile
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 06.08.12 22:53

Jako lijepo, zaista! Prinčevi

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 06.08.12 22:54

Ajme tek sam sad vidio da nastupa Selah Sue! Ja sam htio tu pjesmu slati I love you
Prekrasno finale! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 22:57

Bilby je napisao/la:Ajme tek sam sad vidio da nastupa Selah Sue! Ja sam htio tu pjesmu slati I love you
Prekrasno finale! Very Happy
hvala ti Smile <3
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 06.08.12 22:58

rändajad je napisao/la:Jako lijepo, zaista! Prinčevi
I love you I love you
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 06.08.12 23:05

Finale izgleda jako dosadno. Sve neke poznate pjesme. :S
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.08.12 0:16

Lijepo. Zaista.
Na prvi pogled, ne znam, nisu mi nešta pjesme, no možda sam u krivu. Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 07.08.12 0:18

Moj citat je baš MOJ Razz
Sviđa mi se sve...
kodi
kodi

Broj postova : 2493

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]