EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Voyager

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Voyager - Page 5 Empty Re: Voyager

Postaj by frozen on 10.10.12 14:12

HSC 128 ~ VTV odabrao 7 pjesama! Najraznovrsniji NF ikada!

VTV je zaprimio na natječaju za HSC 128 dosta pjesama i nakon dužeg vremena ponovno će biti održan NF. U njemu će se po pravilima naći maksimalnih 7 pjesama, a kako doznajemo iz dobro poznatih nam izvora, ovo će biti najraznovrsniji voyagerski NF po stilu i žanru pjesama .

Uskoro opširnije!

frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 10.10.12 23:53

HSC 126 ~ Šokantni polufinalni rezultati!

Danas su održani rezultati polufinala HSC-a u Fairylandu i možemo reći da su blago rečeno bili šokantni. Ne sjećamo se kada su takvu buru podigli rezultati.

Što je dovelo do ogromnih svađa u green roomu u Fairylandu?

Prvo je sigurno da su ispale neke zemlje koje su donedavno bile "sigurne" finalne zemlje i o njima se nije niti razmišljalo - Horehronia, Sverigeland, Illumia...

Drugo, publika Helije je očito odlučila kažnjavati zemlje koje šalju tzv. ziheraške pjesme ili izvođače koji se pojavljuju po n-ti put. Tako Adele nije doživjela prolaz u finale sa svojim novim hitom Skyfall, temom iz novog Bondovog filma.

Treće je definitivno da marketing čini svoje pa tako i BBRN Beograd prije i samih rezultata polufinala već naveliko radi na organizaciji sljedećeg HSC-a, a sve je dodatno zapalio domaćinov način prezentacije zadnjeg polufinalista - trebalo je ispasti izuzetno šokantno, a završilo je svađom, kulturnim vrijeđanjem pa skoro i odustajanjima.

Rezultat: odustajanje Sverigelanda od HSC-a, a svoje odustajanje je najavila i Apolonia. Uskoro bi im se mogao pridružiti Musicland zbog velikog nezadovoljstva oko višegodišnjih neprolazaka u finale.

No, sudeći po raznim razmišljanjima drugih delegacija ove godine će uvjerljivu pobjedu odnijeti BBRN Beograd, a ne isključujemo najveću razliku između 1. i 2. zemlje kao i možebitnu mogućnost da BBRN Beograd osvoji najviše bodova ikada na nekom HSC-u te da pređe i magični prag od 200 bodova. Ako se ove najave ostvare BBRN Beograd će odnijeti svoju drugu pobjedu i organizirati ponovno ovo prestižno natjecanja nakon dugih 111 godina!

Ono što je sigurno je da više niti Adele sa prosječnom pjesmom nije više toliko omiljena, kao što i Helia više ne podnosi vječito slušanje 30-50% uvijek istih pjevača na HSC-u.

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 12.10.12 16:15

HSC 126 ~ BBRN Beogradu pobjeda i niz rekorda!

VGU je odlučio i prije finalnih rezultata dati svoje mišljenje poretka. Ono što možemo iščitati je da će BBRN Beograd definitivno pobijediti po njihovom mišljenju, ali ne i samo to. Srušit će nekoliko rekorda.

Kada smo uzimali u obzir dugogodišnje glasovanje, marketing, pjesmu, kvalitetu ostalih pjesama došli smo do zanimljivih podataka. Naravno ne znamo da će se ovo dogoditi, ovo je samo naše razmišljanje naglas. - rekla je Karen Walker za VTV.

Po nama BBRN Beograd će uzeti pobjedu, imat će bar 70% osvojenih bodova po 10 ili 12, možda će 2,3 zemlje joj dati 0. Uz to će preći i prag od 200 osvojenih bodova što će biti najviše ikada! Također će i napraviti najveći razmak između prvoga i drugoga. Vjerujemo da će to biti čak i šokantnih 100 bodova razlike.

Ovo izuzetno podsjeća na Eurosong 2009. kada je Alexander Rybak osvojio pobjedu sa najviše bodova ikada gdje je uspio dobiti bodove od svih zemalja i to samo bodove 8, 10 ili 12.

Ovako visoki rezultat dovodi do toga da će vrlo vjerojatno ostale zemlje imati mali broj bodova i razlika će biti iznimno malena, kao nikada dosad.

Poredak prema VGU

1. BBRN Beograd
2. Portanija
3. Schteffansdomia
4. Griffin Empire
5. Dolina Prinčeva
6. Lightland
7. Eurovision World
8. Alienland
9. Westlife
10. Voyager
11. Fairyland
12. Bacchus
13. Alexandria
14. Aquilonia
15. Ujedinjeni Gvozd
16. Silent Hill

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 12.10.12 19:25

OH Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 12.10.12 19:29

Ovi proroci ili sta god bili nemaju pojma. Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 12.10.12 19:46

Leo je napisao/la:Ovi proroci ili sta god bili nemaju pojma. Laughing

Dap, Fairyland, Aquilonia i Gvozd su sumnjivo nisko. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 13.10.12 3:50

wow dobar sam Very Happy
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 16.10.12 17:02

Ludi Voyagerski party povodom HSC-a u BBRN Beogradu!

Nakon dolaska u BBRN Beograd i odrade nekoliko proba povodom finalne večeri, naša delegacija je upriličila tematski party prije samoga finala. Party je održan u mondenom hotelu Ra, u Topošipin Bunaparu. Ono što je obilježilo party je izvrsna zabava, odlično raspoloženje i razne zanimljivosti koje vam donosimo...

Voyager - Page 5 T9e692
... party je otvorila naša predsjednica delegacije, uz neizostavni dodatak u ruci... Laughing

Voyager - Page 5 3447786819
... predstavnica Babylanda, Charlotte Perrelli, je uzela mikrofon u svoje ruke i rekla da imaju svi glasovati za nju kao znak potpore kraja rata u isto državi... otpjevala je svoj poznati hit sa ESC iz Beograda - Hero... na kraju je morala odgovarati na pitanja o tome je li ona zapravo transvestit?... odgovor nismo dobili... Very Happy

Voyager - Page 5 Priyankachopra1
... predstavnica zemlje domaćina oduševila je sve prisutne svojom ljepotom i prozvana je miss hsc 127! ...

Voyager - Page 5 Tarkan1
... predstavnik Doline Prinčeva, Tarkan, je do pola 1 ujutro se toliko napio da je završio u ljubavnom klinču sa Geraldom Palmasom, predstavnikom Griffine Empirea... I love you Very Happy

Voyager - Page 5 Loreen4
... predstavnica EW-a, Loreen, je poludila kada je čula da nije dobila pozivnicu (iako su organizatori rekli da su joj poslali)... potukla se da charlotte perrelli, otpjevala svoju pjesmu i rekla da hoće nakon pobjede na ESC-u istu i na HSC-u ... Embarassed Laughing

Voyager - Page 5 25988824
... delegacija Korumpijane je ušla nepozvano na tulum i potplaćivala ostale delegacije da sve učine kako bi Korumpijana pobijedila... navodno se radi o korupciji između Korumpijane i Fairylanda! predstavnici Fairylanda su to opovrgnuli rekavši kako njima nije ni u peti raditi nepošteno...

Voyager - Page 5 Colonia
... na kraju večeri je Colonia, naša predstavnica, održala mini koncert od nekoliko pjesama i naravno pobjedničke na nf-u kojom će predstavljati našu zemlju... cheers

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 17.10.12 17:17

Colonia oduševila nastupom u finalu!

Sinoć je naša grupa Colonia održala finalni nastup koji je oduševio sve prisutne u dvorani. Colonia je nastupala kao 16. po redu od 22 zemlje.

Pogledajmo što su izjavili nakon nastupa:
Jao oduševljena sam! Pa nisam znala da je baš tako odlično nastupati pred tolikim auditorijem. Uglavnom, nastup je bio izvrsno osmišljen i odrađen. Publika je odlično reagirala. Nadamo se da će i cijela Helia. Sada odmor i gostovanje na Radio Beograd i čekanje službenih rezultata!

Voyager - Page 5 Effects4
... početak nastupa ...

Voyager - Page 5 Croud
... izvrsna atmosfera u dvorani u Topošin Bunaparu ...

Voyager - Page 5 Stock-photo-cheering-crowd-at-concert-105198209
... nastup Colonie je bio izuzetno vatren i dobro prihvaćen ...

Voyager - Page 5 Opel-astra-colonia_235123S0
... završetak nastupa ...

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.10.12 23:53

Voyager - Page 5 2z9a39f

HELIA SONG CONTEST 128

Voyager - Page 5 Beav79
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by madagaskar40 on 19.10.12 13:58

...ajme jedva čekam SEVERINU napravit će dar-mar! Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile ....kakva Loren! nije joj ni do koljena! Very Happy
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 19.10.12 20:52

madagaskar40 je napisao/la:...ajme jedva čekam SEVERINU napravit će dar-mar! Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile ....kakva Loren! nije joj ni do koljena! Very Happy
ahaha di je loreen bila beba dok je seve pjevala djevušku sa sela hahahahahahaha Laughing
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.10.12 16:03

HSC 127 - Organizacija izvrsna, kvaliteta solidna, nastavljen egzodus zemalja!

Jučer je završen 127. HSC, održan u mondenom ljetovalištu Topošipin Bunapar, BBRN Beograd. Sama organizacija je tekla izvrsno i dobila je sve najbolje pohvale. Ono što je ovo natjecanje donijelo je solidnu kvalitetu pjesama, potvrdu da Helia ignorira tzv. favorite kao i novotarije koje je organizator uveo i učinio ovo natjecanje još zanimljivijom nego li je bio.

Ono što je započelo na prethodnim HSC-ovima nastavilo se i na ovim - povlačenje zemalja s natjecanja. Nakon što su Musicland, Alexandria i Apolonia se povukle još na prošlom HSC-u nakon ovoga to su i službeno učinili Westlife, Eurovision World i Sverigeland. Ako ne računamo razno razne zemlje koje se prijave tu i tamo i imaju ulogu satelita neke druge, HSC je u krizi i ne vidimo vrijeme kada ćemo imati polufinale ili 2 polufinala ili više od 30 prijavljenih zemalja.

Možda je došlo za reformu samoga natjecanja?

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 20.10.12 16:15

Uvedimo kvalifikacije kao što je davno bilo na euroviziji Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.10.12 16:23

Oni_dolaze je napisao/la:Uvedimo kvalifikacije kao što je davno bilo na euroviziji Very Happy
tek bi onda odlazili hahahahaha
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 20.10.12 17:13

To je zato što sam se ja vratio Laughing
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Postaj by madagaskar40 on 20.10.12 18:18

Bebi je napisao/la:To je zato što sam se ja vratio Laughing

a samo su čekali tebe i tvoju zemlju!! Smile
madagaskar40
madagaskar40

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 20.10.12 18:53

madagaskar40 je napisao/la:

a samo su čekali tebe i tvoju zemlju!! Smile

Priznali su mi!
Bebi
Bebi

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 21.10.12 0:58

Bebi je napisao/la:

Priznali su mi!
Laughing Laughing Laughing
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 21.10.12 2:29

A to je kad neki mene ozbilljno shvataju, vi koji me znate od ranije znate moje šale! Very Happy a sad me madalaskar baš i ne kapira, no nema veze! Vremenom će i on skontati koji je moj glavni adut! ahHAHAHA
Bebi
Bebi

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 21.10.12 10:26

croato je napisao/la:...potvrdu da Helia ignorira tzv. favorite kao i novotarije koje je organizator uveo i učinio ovo natjecanje još zanimljivijom nego li je bio.
Ah, kao da to do sada nije bio slučaj. Very Happy

Bebi je napisao/la:A to je kad neki mene ozbilljno shvataju, vi koji me znate od ranije znate moje šale! Very Happy a sad me madalaskar baš i ne kapira, no nema veze! Vremenom će i on skontati koji je moj glavni adut! ahHAHAHA
Voda? Voyager - Page 5 2179115689

🤢

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by madagaskar40 on 21.10.12 17:37

Bebi je napisao/la:A to je kad neki mene ozbilljno shvataju, vi koji me znate od ranije znate moje šale! Very Happy a sad me madalaskar baš i ne kapira, no nema veze! Vremenom će i on skontati koji je moj glavni adut! ahHAHAHA

uf ! ma sve Vas ozbiljno shvaćam! Smile Smile Smile Smile Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2

" KOKOŠI CIJELOG SVIJETA UJEDNITE SE! " Smile
madagaskar40
madagaskar40

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 21.10.12 18:18

Šurićemo koke na prvomajski uranak Wink
Bebi
Bebi

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 21.10.12 18:40

Jest ćemo ih kao uzbekistani profesor prometnih znanosti u bolnici, poslije preloma ruke zadobivenih usred pada sa pokretnih stepenica.
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 21.10.12 18:48

rändajad je napisao/la:Voda? Voyager - Page 5 2179115689

🤢

Ovo tek sad vidim xD Jeste Krle, isključivo vodu pijem kao što piše ispod mog avatara Very Happy
Bebi
Bebi

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next