EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC116 × Stotvåg, Tonnerre × LOBBY

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

HSC116 × Stotvåg, Tonnerre × LOBBY - Page 2 Empty Re: HSC116 × Stotvåg, Tonnerre × LOBBY

Postaj by Gost on 25.07.12 21:23

Imam sada nekih obaveza, show ću završiti malo kasnije, treba da okačim i ostale pesme/banere, već su uploadovani doduše. Vraćam se za nekih sat i po tako da bi trebalo da ga završim do nekih 22:30

Nemojte glasati jer nisu sve pesme postavljene. ;-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

HSC116 × Stotvåg, Tonnerre × LOBBY - Page 2 Empty Re: HSC116 × Stotvåg, Tonnerre × LOBBY

Postaj by Gost on 25.07.12 21:24

Leo je napisao/la:

znam zato i kazem da je jedna od najskupljih tj druga najskuplja Laughing

Treća - Papronia ima najskuplju, ne ja. :-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 25.07.12 21:29

Vladan je napisao/la:

Treća - Papronia ima najskuplju, ne ja. :-)

a da oni ovog puta idu na listu.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 25.07.12 21:30

super show Very Happy

mhm čekam da si vidim banner haha valjda će biti nešt čudno tipa nepal il nešt Laughing i ne mainstream Laughing Laughing
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 25.07.12 21:34

strajker je napisao/la:super show Very Happy

mhm čekam da si vidim banner haha valjda će biti nešt čudno tipa nepal il nešt Laughing i ne mainstream Laughing Laughing
Istočni TImor. :$ Very Happy

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 25.07.12 23:55

aaaaaaa olimpijski stadion i London I love you
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 25.07.12 23:59

sviđaju mi se ovi poštanski baneri Smile Barcelona Very good!
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 26.07.12 0:01

Ah, Tallinna. <3 :-D

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 26.07.12 0:09

Joj,kako je predivno! Samo mi nije jasno sta znaci ono npr. 1,47 k na razglednicama? Very Happy Razz cheers
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 26.07.12 0:23

Bilby je napisao/la:Joj,kako je predivno! Samo mi nije jasno sta znaci ono npr. 1,47 k na razglednicama? Very Happy Razz cheers

Cena markice. :-) Što je zapravo koeficijent vaše zemlje na listi uspešnosti.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 26.07.12 0:25

Vladan je napisao/la:

Cena markice. :-) Što je zapravo koeficijent vaše zemlje na listi uspešnosti.

O,okej Smile
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 26.07.12 4:01

savršenstvo!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 26.07.12 9:25

Zagreb I love you

Savršen show!
Sve pohvale domaćinu !!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 26.07.12 10:06

Sve je Prinčevi odradjeno.Savrsen show cheers Mi I love you Tonnerre .
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 26.07.12 11:21

Vienna! Ocekujem 12 od Janka xD
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pantomimicar on 26.07.12 11:24

Super je sve! Smile

Helsinki I love you
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 26.07.12 11:53

Bolje da se nisam ni prijavio.Ovde je nemoguce podeliti poene Sad Imam 9 pesama koje su mi fenomenalne i koje bi na nekom drugom HSC-u dobile 10 i 12 bez problema .Tako da mi ostaje samo taj jedan poen koji ce sva je prilika ici na eci peci pec jer za njega imam 8 kandidata. Sad
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 26.07.12 12:11

Glasao... pristojan kvalitet pesama Smile
Steffan
Steffan

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 26.07.12 13:52

Steffan je napisao/la:Glasao... pristojan kvalitet pesama Smile
my love I love you
kodi
kodi

Broj postova : 2493

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Luc on 26.07.12 13:54

i ja glasao, slazem se da je ovo prejako finale... dvije-tri pjesme mi se cak svidaju vise od moje pjesme hh
Luc
Luc

Broj postova : 1134

Kontinent Helia
Zemlja: Ujedinjeni Gvozd
Obavijest: Jačaz Kalčaz Hooooop Ordajum

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 26.07.12 13:58

kodi je napisao/la:
my love I love you

Kako se uvek pravi ljudi nadju u mojim recima I love you xD
Steffan
Steffan

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 26.07.12 14:01

Steffan je napisao/la:

Kako se uvek pravi ljudi nadju u mojim recima I love you xD

Ma nismo se samo dugo čuli pa si mi zafalio Prinčevi
kodi
kodi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 26.07.12 14:47

Stvarno mi ovaj forum puno puta dođe na živce.Mislim si što tu radim?Zašto gubim vrijeme?Onda opet dođe neki svjetliji trenutak i opet mi je drago da sam tu.Ali danas sam stvarno doživio najljepši trenutak u ovih pola godine.Čuo sam pjesmu koja me rasplakala kao nikad nijedna i nisam bio u stanju pola sata poslušati druge.Sad mi je jasno zašto na neki način volim forum.I trenutno više od ičeg vezanog za taj isti želim da ta pjesma pobjedi.
kodi
kodi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 26.07.12 14:47

kodi je napisao/la:Stvarno mi ovaj forum puno puta dođe na živce.Mislim si što tu radim?Zašto gubim vrijeme?Onda opet dođe neki svjetliji trenutak i opet mi je drago da sam tu.Ali danas sam stvarno doživio najljepši trenutak u ovih pola godine.Čuo sam pjesmu koja me rasplakala kao nikad nijedna i nisam bio u stanju pola sata poslušati druge.Sad mi je jasno zašto na neki način volim forum.I trenutno više od ičeg vezanog za taj isti želim da ta pjesma pobjedi.

Je l ` to moja? Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 26.07.12 14:57

kodi je napisao/la:Stvarno mi ovaj forum puno puta dođe na živce.Mislim si što tu radim?Zašto gubim vrijeme?Onda opet dođe neki svjetliji trenutak i opet mi je drago da sam tu.Ali danas sam stvarno doživio najljepši trenutak u ovih pola godine.Čuo sam pjesmu koja me rasplakala kao nikad nijedna i nisam bio u stanju pola sata poslušati druge.Sad mi je jasno zašto na neki način volim forum.I trenutno više od ičeg vezanog za taj isti želim da ta pjesma pobjedi.

Znao sam da ces tako reagovati Very Happy
Steffan
Steffan

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]