EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

| Babyland HSC 114 | Lapis Lazuli - You're my baby love | (Dečija priredba - prezentacija glasova)

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: | Babyland HSC 114 | Lapis Lazuli - You're my baby love | (Dečija priredba - prezentacija glasova)

Postaj by Pauly D on 16.07.12 21:41

Čestitke pobjedniku, bzv pjesma, super pevaljka! Odlična organzacija! Očekivao plasman u prvih 10, al eto, hvala svima na bodovima! <3 Rozga moralni pobjednik Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: | Babyland HSC 114 | Lapis Lazuli - You're my baby love | (Dečija priredba - prezentacija glasova)

Postaj by Kruno on 16.07.12 21:45

Sudjelovanje zemlje Apolonie je najveća ironija HSC-a Razz

Pobjednik -> užas, hvala svima na 12-ticama, 10-tkama i hejterima koji nisu uspjeli da Rozgu bace na dno!

Bebi, jako lep show, čestitke na tome! Smile

Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 16.07.12 21:47

AHAHAHAHHAHDAdhdksahjkshkshkhsadkjhjhjk LOOOOOOOOL jaksahhsk verka nije pobedila?! LOOOOOOOOOOOOOOL

uhm mislim Rozga looool
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 17.07.12 0:15

Jel imaš negdje sveukupnu tablicu da mi pokažeš, jer ne mogu vidjet nijednu tablicu ni sliku. Hvala svima, tko god da je glasao za mene. Htio sam pobjediti da nakon dugo vremena organiziram, al ok. Pobjednik bleh, nisam iznenađen niti oduševljen. Čestitam. Smile
Tinchey

Broj postova : 11904

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 17.07.12 0:19

Pa šta je ovo, piše: "[Only admins are allowed to see this image]", WTF?! Rolling Eyes
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 17.07.12 0:56

Jasmin vas je sve poslao u pi*du materinu Laughing Prinčevi
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 17.07.12 3:42

Ne mogu da postavim? O čemu se radi? Suspect
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 17.07.12 5:00

Bebi je napisao/la:Ne mogu da postavim? O čemu se radi? Suspect

Pošalji barem link u PP. Smile
Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 17.07.12 16:08

Pih, dobio nule od onih od kojih sam očekivao najviše. Hvala još jednom svima pogotovo Simonu i Leu na 12 I love you Adio! Bye!
Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 17.07.12 16:15

Tinchey je napisao/la:Pih, dobio nule od onih od kojih sam očekivao najviše. Hvala još jednom svima pogotovo Simonu i Leu na 12 I love you Adio! Bye!

a zahvale meni Mad
kodi

Broj postova : 2493

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]

- Similar topics