EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destination Malmö!

+25
Vinky
StRes92
Marijo
>>Been<<
Lunke
alien
Vanila_Atlantis
Steffan
Angela53
Leo
^.^ Swedish Hero
Goxy
HaYrOLa
Bebi
Jasmin
Tinchey
SiXo
frozen
Davidd53
Bilby
mm1991sthr
ESCbigFan
marinkooo
strajker
Pauly D
29 posters

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Destination Malmö! Empty Destination Malmö!

Postaj by Pauly D 08.07.12 17:14

Odluka je pala: treći švedski grad po veličini Malmö ugostit će Eurosong 2013. Tako su završene sve spekulacije gdje sljedeće godine putujemo na najveće europsko glazbeno natjecanje i pripreme mogu početi.

Malmö Arena može primiti ukupno 15,500 gledatelja i bila je domaćin Eurosonga 1992. godine, kao i švedskog nacionalnog izbora Melodifestivalena, čime ima bogato iskustvo u organiziranju ovakvih festivala. Smještena je u južnom dijelu grada, u Hyllievångu, s dobrom povezanošću s centrom grada do kojeg treba vlakom 10 minuta. Grad se nalazi odmah preko puta danske prijestolnice Kopenhagena, u regiji Öresund, a povezuje ih prekrasan tunel pod morem i most. Blizina zračne luke “Kastrup” u Kopenhagenu, do koje treba gradskim prijevozom 15 minuta od arene, kao i prilika za dodatni smještaj u Kopenhagenu bili su glavni aduti Malmöa.

Švedska nacionalna televizija SVT navodi da je glavni razlog odustajanja od glavnog grada Stockholma Friends Arena koja je prevelika za domaćinstvo ovakvog natjecanja. Podsjetimo, dvorana može primiti 67.500 gledatelja.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Pauly D 08.07.12 17:17

Po meni skroz bezvezna odluka, očekivao sam Stockholm :/

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Gost 08.07.12 19:44

Dobra odluka. Samim tim što je manja arena u pitanju (jeste da će sada Melodifestivalen biti veći šou nego sama Evrovizija, mada kao da to do sada nije bilo) ne dovodi se u pitanje pobeda zemalja koje nemaju tolike kapacitete.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by strajker 08.07.12 20:23

"If your interests include getting gang raped and shot to death, you'll find a lot of interesting things to do in Malmö."

Citat sa MSNa jedne iz švedske cheers
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by marinkooo 09.07.12 10:32

Bitno je da se dobro organizuju, a to koji grad nije bitno svi su ti gradovi u Sweden.

marinkooo

Broj postova : 4

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by ESCbigFan 11.07.12 22:13

Nemam ništa protiv Malma;)
Ali sve će biti odlično;)
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by mm1991sthr 24.07.12 23:58

Ja sam mislio da ce Stockholm, tribali su ga izabrati.. Zaista mi je drago sto je Svedska pobijedila na ovogodinjem Eurosongu 2012. i znao sam da bi mogla Svedska pobijediti! Cestitke! Mislim da sam za Svedsku glasao dva puta u polufinalu i finalu, znaci sve ukupno sam glasao cetiti puta za Svedsku.. Nadajmo se da ce Eurosong 2013. biti jos bolji! Sretno moja Hrvatska i sve najbolje! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Pauly D 24.07.12 23:59

I sretno tvojoj Albaniji koja će valjda odabrat neku BRZU PLESNU PISMU! Wink

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Bilby 24.07.12 23:59

mm1991sthr je napisao/la:Ja sam mislio da ce Stockholm, tribali su ga izabrati.. Zaista mi je drago sto je Svedska pobijedila na ovogodinjem Eurosongu 2012. i znao sam da bi mogla Svedska pobijediti! Cestitke! Mislim da sam za Svedsku glasao dva puta u polufinalu i finalu, znaci sve ukupno sam glasao cetiti puta za Svedsku.. Nadajmo se da ce Eurosong 2013. biti jos bolji! Sretno moja Hrvatska i sve najbolje! Smile

Kakve veze ima Hrvatska za Švedskom organizacijom? Hahaha Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Davidd53 25.07.12 10:42

Ljep je Malmo gradic, mislim da ce to sve super izgledati.

Davidd53

Broj postova : 5

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by frozen 25.07.12 15:28

Malmo je izabran jer je SP u hokeju u Stockholmu (a taj sport je tamo izuzetno gledan) tada i boje se da će doći do preopterećenja u prometu, a i zato što je arena prevelika. S druge strane Malmo je blizu ostatku Europe i Danskoj što za većinu fanova je savršen odabir ako se gleda put i ostalo.
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by SiXo 26.07.12 14:53

Ne volim kad se ne ide u glavne gradove. Sad
Ali okej... Smile
SiXo
SiXo

Broj postova : 162

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by mm1991sthr 11.08.12 21:34

Kod Eurosonga nevolim tri stvari:
- u vezi glasanja (ziri mi se nesvidja)
- u vezi bodovanja
- i da neke zemlje koje nisu u tom polufinalu glasuju u tom polufinalu
Nadam se da ce ukinit ziri, i zelio bih da se ukine.. U ziriju su nekoliko par ljudi kod svake zemlje! Televoting je bolji i triba da bude samo televoting! I onih par ljudi koji su u ziriju, sta je to prema onim ljudima koji glasuju preko telefonskih aparata?! Oni koji glasuju preko telefonskoh aparata ima ih vise! To nije neki talent show da treba i ziri da ocjenuje da li je dobar pjevac, da li dobro pjeva.. Uostalom i pivaju svoje (autorske) pisme, a ne pisme od drugih izvodjaca.. Ziri - ne, televoting - da!
Kod bodovanja mi se nesvidja da sve pisme nedobiju bodove, samo njih deset najboljih dobiju bodove.. Sta je dvanaest bodova na prema otprilike trideset bodova?! Dvanaest bodova je malo! Treba biti vise bodova i trebaju da sve pisme dobiju bodove! Tako sam na Eurosongu 2012. u finalu dva puta glasao za Norvesku i nismo im dali niti jedan bod, ali bez obzira sto sam glasao za Norvesku pismu i nadam se da nisam jedini.. To mi je bezveze da sve pisme nedobiju bodove i nije fer prema glasacima koji glasuju! Sta se tice bodova nesvidja mi se kako se boduje! Treba biti vise bodova i sve pisme trebaju da dobiju bodove! Ja bih stavio vise bodova, da sve pisme dobiju bodove.. Ako ne, onda bi stavio koliko ima tefefonskih poziva.. Telefonski pozivi bi bili kao bodovii! Tako je bugarkinja Sofi Marinova imala puno telefonskih poziva na njihovom bugarskom finalu, mislim da je imala cak tri tisuce vise telefonskih poziva nego sto je imao neki njihov drugoplansirani bugarski izvodjaci u njihovom bugarskom finalu.. Telefonski pozivi su bolji nego bodovi i bili bi kao bodovi!
I trece sto mi se nesvidja je to da neke zemlje koje nisu u tom polufinalu glasuju u tom polufinalu, recimo oni su koji su u izravno u finalu glasuju u nekom polufinalu.. Mislim da bi trebali glasati samo oni koji su u tom polufinalu ili sve zemlje da glasuju u polufinalima!
Sta vi mislite o ovome sto sam sada napisao?! Ja milsim da bi bilo bolje, potpuno fer, zanimljivo bi bilo i malo napetije bi bilo.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Bilby 12.08.12 20:19

Žiri je potreban da ne bi bilo previše političkog glasovanja,ali i žiri nekad daje lošim pjesmama bodove, a neke dobre ne pusti u finale, npr. Nizozemsku koja već 8 godina nije u finalu i ove je godine bila deseta, ali je žiri odlučio da ne prođe dalje. Sad Pa kako bi ti molim te davao bodove svima? To je glupo. I da, fer je prema glasačima jer se broje svi glasovi; prvih deset koji imaju najviše glasova dobiju bodove i to je to. Ne vidim u čemu je problem.
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Tinchey 12.08.12 21:22

Žiri je korumpiraniji sve to ti pada u vodu.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Bilby 12.08.12 21:53

Tinchey je napisao/la:Žiri je korumpiraniji sve to ti pada u vodu.

Pa tu se slažem. Žiri se sastoji od nekoliko ljudi i može ga se potkupiti,a milijune ljudi koji glasuju nije moguće potkupiti Smile
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by ESCbigFan 12.08.12 22:34

Bilby je napisao/la:

Pa tu se slažem. Žiri se sastoji od nekoliko ljudi i može ga se potkupiti,a milijune ljudi koji glasuju nije moguće potkupiti Smile

Slažem se u potpunosti.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by mm1991sthr 22.08.12 19:54

Ukinite ziri! Ziri treba da se ukine i sve ono sto sam rekao treba da bude tako, nadam se da ce biti onako kao sto sam kazao da bude jer treba da tako bude.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Jasmin 22.08.12 20:13

hahhhhahhaa ovu recenicu sam morao slikat, dođe mi ko prirodni antidepresiv Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Bebi 22.08.12 20:16

mm1991sthr je napisao/la:Ukinite ziri! Ziri treba da se ukine i sve ono sto sam rekao treba da bude tako, nadam se da ce biti onako kao sto sam kazao da bude jer treba da tako bude.. Smile

Hail Hail Hail BOŽANSTVO SE VRATILO! Hail Hail Hail
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Bilby 22.08.12 22:53

mm1991sthr je napisao/la:Ukinite ziri! Ziri treba da se ukine i sve ono sto sam rekao treba da bude tako, nadam se da ce biti onako kao sto sam kazao da bude jer treba da tako bude.. Smile

Žiri se ne treba ukinuti. Ti si malo Dalmatinac,pa Hrvat,pa Srbin? silent
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Jasmin 22.08.12 23:52

Bilby je napisao/la:

Žiri se ne treba ukinuti. Ti si malo Dalmatinac,pa Hrvat,pa Srbin? silent

Jbg Bilby kad si ti postao stručnjak za srpski jezik?! Cool Unimpressed
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Bilby 22.08.12 23:56

Jasmin je napisao/la:

Jbg Bilby kad si ti postao stručnjak za srpski jezik?! Cool Unimpressed

Onda kad si ti postao stručnjak za hrvatsku gramatiku! Wink
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by HaYrOLa 22.08.12 23:59

Jasmin je napisao/la:

Jbg Bilby kad si ti postao stručnjak za srpski jezik?! Cool Unimpressed

Ahahahahahahahahahahaha
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Goxy 23.08.12 0:02

Albanski žiri je dao 12bodova Crnoj Gori a 10 San Marinu. Toliko o kvaliteteti.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Destination Malmö! Empty Re: Destination Malmö!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.