EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

+15
Goxy
Pauly D
Pantomimicar
>>Been<<
frozen
Marijo
Kruno
Cvjećko
HaYrOLa
kodi
Tinchey
Bebi
Leo
Nymeria
Bilby
19 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 10.06.12 22:10

Pa bio je danas na forumu Suspect
Stvarno nema smisla više odlagati...
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Tinchey 10.06.12 22:41

Vjerojatno spava. Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 10.06.12 22:43

je l to znaci da ja pobedjujem ?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bilby 10.06.12 22:47

HaYrOLa je napisao/la:je l to znaci da ja pobedjujem ?

Naravno da ne,ja sam još tu I love you
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by >>Been<< 10.06.12 22:48

Napredujemo.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 10.06.12 22:48

Bilby je napisao/la:

Naravno da ne,ja sam još tu I love you

NAJAVLJEN JE SPEKTAKL! GDE JEEEEEEE!?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bilby 10.06.12 22:54

HaYrOLa je napisao/la:

NAJAVLJEN JE SPEKTAKL! GDE JEEEEEEE!?

TO SE I JA PITAM!! Ajmo Marijo ti počni a Leo će sutra dati svoje komentare. Pa zaboga čekamo već 2 tjedna! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Bebi 10.06.12 23:12

Ne moze da se pocne dok on ne posalje komentare. Ali nema sanse da to bude veceras...
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 10.06.12 23:46

ja da nisam poslao snimak, mene bi diskvalifikovali. To treba da se desi i sa mentorima! DISKVALIFIKACIJA!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Leo 11.06.12 8:53

Ja sam totalno zaboravio priznajem,kriv sam Very Happy .Po prvi put da nesto zaboravim ovde da uradim Embarassed
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 11.06.12 10:36

Leo je napisao/la:Ja sam totalno zaboravio priznajem,kriv sam Very Happy .Po prvi put da nesto zaboravim ovde da uradim Embarassed
Pa nadam se da si sad poslao.... Marijo, daj popodne show
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Leo 11.06.12 11:06

Pantomimicar je napisao/la:
Pa nadam se da si sad poslao.... Marijo, daj popodne show

Jutros u 8 Very Happy
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Marijo 11.06.12 15:31

samo da pojedem i ide show Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 11.06.12 15:46

Idemo cheers
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 15:56

Kad ce ljudi nauciti da je od Slovenije pridev - SLOVENACKA, SLOVENACKI, SLOVENACKO , a ne SLOVENSKA, SLOVENSKO ili SLOVENSKE! Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 16:05

je l ono Kodi skici u pozadini Krune ?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pantomimicar 11.06.12 16:06

Ahahahhahahaha Laughing
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pauly D 11.06.12 16:07

HaYrOLa je napisao/la:Kad ce ljudi nauciti da je od Slovenije pridev - SLOVENACKA, SLOVENACKI, SLOVENACKO , a ne SLOVENSKA, SLOVENSKO ili SLOVENSKE! Smile

Pa na hrvatskom je slovenski, slovenska, slovensko itd Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 16:11

Pauly D je napisao/la:

Pa na hrvatskom je slovenski, slovenska, slovensko itd Smile

Stvarno? ja nikada na vasim vestima nisam cuo da spiker kaze SLOVENSKO, vec SLOVENACO. A reci mi molim te, kako bi rekao da je nesto od Slovena, ono... znas ko su bili Sloveni valjda?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 16:20

Koliko svi smesno zvuce pored mene! MOJ SNIMAK JE KAO PROFI JBT, Croato peva, KAO, a vise se cuje ZEljko, smesno. IDEMO DO POBEDEEEE JA!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pauly D 11.06.12 16:25

HaYrOLa je napisao/la:
Pauly D je napisao/la:

Pa na hrvatskom je slovenski, slovenska, slovensko itd Smile

Stvarno? ja nikada na vasim vestima nisam cuo da spiker kaze SLOVENSKO, vec SLOVENACO. A reci mi molim te, kako bi rekao da je nesto od Slovena, ono... znas ko su bili Sloveni valjda?


Ja nikad u životu nisam čuo da netko kaže slovenački jer to nije naš jezik tako se kaže na srpskom.


To su Slaveni , a Slovenci su iz Slovenije Wink

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 16:28

Pauly D je napisao/la:


Ja nikad u životu nisam čuo da netko kaže slovenački jer to nije naš jezik tako se kaže na srpskom.


To su Slaveni , a Slovenci su iz Slovenije Wink

Pobeci sto dalje od srpskog. C c c koji kompleksi Sad
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 16:30

Kodi, dete, odakle toliko mrznje? Sad Zato sto izgledas kao devojcica sa bujnom vegetacijom na glavi ili zato sto izgledas kao devojcica sa tankim usnama i teglicama Sad zasto, razocarao si me Sad

KADA DIVA ZAZMURI, JEDAN PEDER MANJE Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Pauly D 11.06.12 16:30

HaYrOLa je napisao/la:
Pauly D je napisao/la:


Ja nikad u životu nisam čuo da netko kaže slovenački jer to nije naš jezik tako se kaže na srpskom.


To su Slaveni , a Slovenci su iz Slovenije Wink

Pobeci sto dalje od srpskog. C c c koji kompleksi Sad


Pa nije, što se tiče toga ok je. Slaveni su narod - Slavenski. Slovenija - Slovenski. Slovačka - Slovački. To je ok Smile

Ali npr u nas više nije GREŠKA nego GRIJEŠKA da nebi bilo kao na sprskom -.- danas izmjenjuju tako neke glupe riječi što svakome diže tlak -.-

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by HaYrOLa 11.06.12 16:31

Pauly D je napisao/la:


Pa nije, što se tiče toga ok je. Slaveni su narod - Slavenski. Slovenija - Slovenski. Slovačka - Slovački. To je ok Smile

Ali npr u nas više nije GREŠKA nego GRIJEŠKA da nebi bilo kao na sprskom -.- danas izmjenjuju tako neke glupe riječi što svakome diže tlak -.-

kod nas je lepo Sloven - Slovenski, Slovenac - Slovenacki, Slovak - Slovacki! Isuse, hvala Bogu, bar zbog jezika, sto zivim u Srbiji Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 The X Factor vol.2 - prijave  ždrijeb, komentiranje - Page 3 Empty Re: The X Factor vol.2 - prijave ždrijeb, komentiranje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.