EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

+25
StRes92
Barney
Vanila_Atlantis
madagaskar40
Steffan
AjLuci
HaYrOLa
Lunke
Vinky
RajkaRajka
Jasmin
mm1991sthr
asteroid
Bilby
SiXo
Cvjećko
frozen
alien
>>Been<<
Leo
Tinchey
Kruno
Goxy
Marijo
Pauly D
29 posters

Stranica 5 / 15. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Goxy 15.09.12 22:57

kako znaš?
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 16.09.12 1:35

Rozga neće ići na Eurosong sljedeće godine, izjavila je sinoć u Studiu 45, pa i ako ju interno pozovu ne želi jer se boji, možda za par godina kaže.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Marijo 20.09.12 17:23

Imam jednu pjesmu za Eurosong, par ljudi ju je poslušalo mislim da je pravi matrijal za esc,ali mi je glupo ponudit ju HRT-u kad znam da bi me odbili. Wink što vi mislite?


Zadnja promjena: Marijo; 20.09.12 17:24; ukupno mijenjano 1 put.
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 20.09.12 17:23

OMG novi urednik Zabavnog programa ostavio Holmsi i Kostadinova za projekt Dora i Eurosong. Ili bude interno (kako je Elizabeta već prošle godine najavila) ili će pozvat 10 ljudi.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Goxy 20.09.12 17:26

Ma neka Holmsi cheers
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 20.09.12 17:29

Pauly D je napisao/la:OMG novi urednik Zabavnog programa ostavio Holmsi i Kostadinova za projekt Dora i Eurosong. Ili bude interno (kako je Elizabeta već prošle godine najavila) ili će pozvat 10 ljudi.
homsi je izabrana nakon darije kinzer i ona je izabrala ninu..nije ona nikakve 3 godine tu.. zadnje što je kostadinov birao je kada je daria pobijedila.. što se tiče homsi ona se bar potrudila za razliku od kostadinova koji je priznao da ga je briga za esc i da mu je bitno da hr uđe u finale i ima gledanost.. i sam je rekao da on takvu glazbu uopće ne sluša .. a homsi se želi dokazati pa se trudi zasad... napravila je greške u koracima s ninom kao i sam hrt koji se zgovnio oko svega.. da oni stvarno odluče odmah bi našli pjesmu i vratili se u top 10 ali ni hrtu nije baš bitno da nešto učine na escu..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by alien 20.09.12 18:00

Pauly D je napisao/la:Rozga neće ići na Eurosong sljedeće godine, izjavila je sinoć u Studiu 45, pa i ako ju interno pozovu ne želi jer se boji, možda za par godina kaže.

A da tu emisiju nisu reprizirali po stoti put?
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Lunke 20.09.12 19:42

Marijo je napisao/la:Imam jednu pjesmu za Eurosong, par ljudi ju je poslušalo mislim da je pravi matrijal za esc,ali mi je glupo ponudit ju HRT-u kad znam da bi me odbili. Wink što vi mislite?

Probaj opet za Svajcarsku, cisto da Goga Sekulic ne bude usamljena Laughing Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 20.09.12 19:54

croato je napisao/la:
Pauly D je napisao/la:OMG novi urednik Zabavnog programa ostavio Holmsi i Kostadinova za projekt Dora i Eurosong. Ili bude interno (kako je Elizabeta već prošle godine najavila) ili će pozvat 10 ljudi.
homsi je izabrana nakon darije kinzer i ona je izabrala ninu..nije ona nikakve 3 godine tu.. zadnje što je kostadinov birao je kada je daria pobijedila.. što se tiče homsi ona se bar potrudila za razliku od kostadinova koji je priznao da ga je briga za esc i da mu je bitno da hr uđe u finale i ima gledanost.. i sam je rekao da on takvu glazbu uopće ne sluša .. a homsi se želi dokazati pa se trudi zasad... napravila je greške u koracima s ninom kao i sam hrt koji se zgovnio oko svega.. da oni stvarno odluče odmah bi našli pjesmu i vratili se u top 10 ali ni hrtu nije baš bitno da nešto učine na escu..

Nije ti ona bajna tako kako se pikazuje, znam dosta toga o tome kako je birala i to sve Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by frozen 20.09.12 20:04

Pauly D je napisao/la:

Nije ti ona bajna tako kako se pikazuje, znam dosta toga o tome kako je birala i to sve Smile
znam da nije Wink ali, glava smrdi od vrha Wink da hrt želi rezultat napravio bi ga.. i potrudio bi se..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Bilby 20.09.12 23:38

Mislim da će biti interno, kao što je Lizzie i najavila Wink
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Vinky 21.09.12 0:29

bit ce interno to je vec 100% odluceno..Objava predstavnika ce bit pocetkom sijecnja
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by HaYrOLa 21.09.12 0:34

Marijo Jurenic!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Vinky 21.09.12 0:49

HaYrOLa je napisao/la:Marijo Jurenic!


jadni mi hahah cheers cheers cheers
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Marijo 21.09.12 15:41

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ja karijeru gradim trenutno, ali ne u pjevačkom smislu.
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by mm1991sthr 26.09.12 19:10

Colonia, Jacques Houdek, Karma ili Franka! Od svih ovih ipak definitivno Colonia! Colonia treba da ode na Eurosong 2013. i vise nitko! Ja sam rekao i prije da Colonia treba otici na Eurosong i bit cu zato sve dok ne odu na Eurosong! Idemo Colonia! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by mm1991sthr 26.09.12 19:20

Koga bi ste vi zeljeli da dodje na Doru i ode nas predstavljati na Eurosongu?! Koje bi ste sistem Dore 2013. zeljeli?! Sta se tice Dore 2013., ja bih zelio da Dora 2013. ima dvije polufinalne veceri i finale sa sto vise pisama kao sto je bila Dora 2006. i Dora 2007., jer mislim da je to najbolji sistem.. Sto vise pisama to bolje! Sretno Hrvatska i sve najbolje na Eurosongu! Zagreb 2014.! Idemo Hrvatska! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by AjLuci 30.09.12 17:38

Pauly D je napisao/la:Colonia bi isla na ESC rekli su ima tjedan-dva Smile
Odgovaram na ovoj temi budući da mi je tema "Finale" više "samo" za glasovanje Very Happy
Što se tiče Colonije, mislim da to nije dobra ideja.
Naime, sve se više "bojim" da će se sljedeće godine dogoditi ono što se dogodilo 2007. godine.
Prethodne godine, 2006., pobijedili su Finci s rock pjesmom i onda su 2007. svi, uključujući i Hrvatsku, poslali "rokere". Srbi su poslali pop baladu koja se izdvojila iz mase i pobijedili su (zasluženo!).
Bojim se da će se to dogoditi i 2013. godine. Mislim da će svi poslati "modernu" pjesmu ala Euphoria i da će pobjednička pjesma biti potpuno drukčija.
Hrvatska je jako pomodna zemlja što se Eurosonga tiča.
Scenski nastup Severine sličan je scenskom nastupu Helene + u obje pjesme prisutan je taj "nacionalni zvuk". Zatim je Topić "rock" kao i pobjednik prethodne godine.
Zato mislim da Coloniju, koja je dance grupa, ne bi trebali slati, a i Indira je loša uživo.
Bolje da pošaljemo neku pop-rock pjesmu tipa Treblebas od Svadbasa. Meni je ta pjesma uvijek bila odlična za Eurosong.
AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Guest 07.10.12 21:52



Molim vas, ali molim. Nešto ovako savršeno u životu (osim Rändajad, Neka mi ne svane, i još par pjesama Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 2179115689) nisam čuo.
Ovaj završetak, naprosto I love you

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by alien 08.10.12 3:01

I ja mislim da će bit podosta pjesama tipa euforija. I mislim da bi bolje bilo da ide neki etno pop ili pop rock.
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Vinky 10.10.12 22:27

100 % je interni izbor (sluzbeno)
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Pauly D 01.11.12 21:42

Eurosong.hr Vam večeras donosi exkluzivan intervju s Borisem Đurđevićem, a uskoro još jednu exkluzivu. Zanima vas kako je pjesma ‘Lahore’ zvučala u originalu s vokalom Franke Batelić? Wink

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Vinky 20.11.12 17:24

Jedna od pjesama koje Aco i Liz imaju na pameti za esc 2013 je od DerHove Smile
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by alien 20.11.12 17:29

tko je taj? Suspect
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by HaYrOLa 20.11.12 17:47



Ovako nesto i do pobede! Der Hova zakon!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija - Page 5 Empty Re: Dora 2013. | Klapa s mora — Mižerija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 15. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.