EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy!

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy! - Page 2 Empty Re: Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy!

Postaj by Marijo on 09.05.12 22:15

ja ću javit meteoritu
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy! - Page 2 Empty Re: Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy!

Postaj by Leo on 09.05.12 22:16

Zagreb16 je napisao/la:

pa cuj...oni koji nisu u ovoliko vremena glasali su si sami krivi...neodgovorno....

ako nisu glasali i ja sam da se diskvalifikuju al on kaze da su mu poruke izbrisane pa mozda su glasali.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 09.05.12 22:16

Bilby je napisao/la:EVO SAD MI JE BEEN POSLAO GLASOVE A IZBRISALI SU MI SE CROATOVI GLASOVI!

izbrisi stare poruke koje nemaju veze s hsc-om!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 09.05.12 22:16

Dajte, ne može ovako! Nema šanse da se show obavlja ukoliko nečiji glasovi fale, zaista!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 09.05.12 22:16

Nista,onda produzujem deadline. Sutra do 18h.
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 09.05.12 22:17

Cvjećko je napisao/la:Dajte, ne može ovako! Nema šanse da se show obavlja ukoliko nečiji glasovi fale, zaista!

Bravo Cvjecko to i ja tvrdim od pocetka pa me napadaju Very Happy
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 09.05.12 22:17

Jasmin je napisao/la:

izbrisi stare poruke koje nemaju veze s hsc-om!

jesam i nista.
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 09.05.12 22:17

Fučkaš tehnologiju ja i danas ne funkcioniram bez papira i olovke Very Happy
kodi
kodi

Broj postova : 2493

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 09.05.12 22:18

Jasmin je napisao/la:pa nek napise vise! i nema veze sto je 8 zemalja u pitanju, sta jednu se moze bacit u vodu a ostale se treba spasit, pih ja sam mislio da si ti i pravičan a ne samo dobar Razz

ja sam pravican zato sam i rekao da se odlozi jer su njemu glasovi obrisani a ne da nisu stigli. Razz
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 09.05.12 22:18

Leo je napisao/la:

Bravo Cvjecko to i ja tvrdim od pocetka pa me napadaju Very Happy

joj leo de molim te nitko te ne napada, ja samo kazem da ako jednom mozemo krenut zasto ne bi i sad, mijenjate misljenje ko gace!
Jasmin
Jasmin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 09.05.12 22:19

Jasmin je napisao/la:

joj leo de molim te nitko te ne napada, ja samo kazem da ako jednom mozemo krenut zasto ne bi i sad, mijenjate misljenje ko gace!

u postu iznad objasnio i ostajem pri svom stavu.
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 09.05.12 22:19

Leo je napisao/la:

ja sam pravican zato sam i rekao da se odlozi jer su njemu glasovi obrisani a ne da nisu stigli. Razz

to nije pravično u odnosu na slucaj s beogradom o kojem ja pricam! tak da molim te ! Embarassed
Jasmin
Jasmin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 09.05.12 22:20

Pa daj unesi glasove negdje. U Excell, Word, notepad, ili prepiši u neku svesku. Činjenica da su PP ograničenog kapaciteta, a da ti šalješ i primaš dosta poruka u zadnje vrijeme vjerovatno je uzrokovala da forum radi opterećenja sam počne brisati najstarije.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 09.05.12 22:21

Jasmin je napisao/la:

to nije pravično u odnosu na slucaj s beogradom o kojem ja pricam! tak da molim te ! Embarassed

pa pravicno je jer tad tinchey nije primio glasove ili mu nisu stigli pa niko nije mogao da pretpostavi da ne treba da se ceka bbr a ovde organizator sam govori da su neki izbrisani (a i 8 nije mali broj) tako da Embarassed
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 09.05.12 22:23

moniki ( GROFICI) SU UPRAVO ISKLJUCILI NET POŠTO MJENJAJU MREZU DOCI CE KOD MENE DA POŠALJE PONOVO GLASOVE
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 09.05.12 22:24

#katastrofa
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 09.05.12 22:24

Poslao sam glasove ponovo, ja sam za da ako je neko glasao da se saceka, ko nije poslao ranije samo dsq
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 09.05.12 22:24

Leo je napisao/la:

pa pravicno je jer tad tinchey nije primio glasove ili mu nisu stigli pa niko nije mogao da pretpostavi da ne treba da se ceka bbr a ovde organizator sam govori da su neki izbrisani (a i 8 nije mali broj) tako da Embarassed

ali mozda mu i nisu stigli jer ne moze ni on sma dokazati o cemu je problem,,, da te pitam leo ti si buduci doktor : da li bi ti ostavio jedno - dvoje-troje pacijenata da spasis njih pet-sest!?

sto se tice rezultata moze i sutra , meni samo ide na zivce sto mijenjate plocu kak vam paše!
Jasmin
Jasmin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 09.05.12 22:25

Ja predlažem da se proglasi Equestria kao pobednik ovog HSCa i ostale možemo rasporediti prvo po Equestrijskim glasovima a nakon toga po random.org
strajker
strajker

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 09.05.12 22:26

A što će biti ako recimo Bebi ne dođe sutra do 18 .00 na forum?on će biti diskvalificiran?kako bi to bilo fer,a znam da je glasao još među prvima.On se nije dužan sutra pojaviti tu pošto je obavezu održao
kodi
kodi

Broj postova : 2493

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 09.05.12 22:26

kodi je napisao/la:A što će biti ako recimo Bebi ne dođe sutra do 18 .00 na forum?on će biti diskvalificiran?kako bi to bilo fer,a znam da je glasao još među prvima.On se nije dužan sutra pojaviti tu pošto je obavezu održao

Baš tako.
strajker
strajker

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 09.05.12 22:27

strajker je napisao/la:Ja predlažem da se proglasi Equestria kao pobednik ovog HSCa i ostale možemo rasporediti prvo po Equestrijskim glasovima a nakon toga po random.org

slažem se !
Jasmin
Jasmin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 09.05.12 22:27

A, prvi put to radi, nemojte mu zamjerit Embarassed
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 09.05.12 22:27

Haha ali oprostite ali ja stvarno ovome nisam kriv.
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 09.05.12 22:28

kodi je napisao/la:A što će biti ako recimo Bebi ne dođe sutra do 18 .00 na forum?on će biti diskvalificiran?kako bi to bilo fer,a znam da je glasao još među prvima.On se nije dužan sutra pojaviti tu pošto je obavezu održao

Srce moje! Kiss
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]