EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy!

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy! - Page 5 Empty Re: Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy!

Postaj by Bilby on 09.05.12 23:17

Oprostite! Crying or Very sad Stvarno mi je zao! Crying or Very sad Sutra u 20h rezultati! Oprostite mi još jednom,uvijek nešto zase*em.
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy! - Page 5 Empty Re: Helia Song Contest 103 | Rezultati Finala | Feel The Energy!

Postaj by kodi on 09.05.12 23:18

Bilby je napisao/la:Oprostite! Crying or Very sad Stvarno mi je zao! Crying or Very sad Sutra u 20h rezultati! Oprostite mi još jednom,uvijek nešto zase*em.

Ma ti si moja mala zvijezda i na tebe se ne mogu naljutiti Prinčevi I love you
kodi
kodi

Broj postova : 2493

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 09.05.12 23:20

kodi je napisao/la:

Ma ti si moja mala zvijezda i na tebe se ne mogu naljutiti Prinčevi I love you

Ajme hvala ti I love you I love you I love you
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 09.05.12 23:28

Hahahahhaha, ja mislio ovo i završilo se.... cccc....kad ono sedam stranica besmislenoga teksta. Smile
Mali (ajme sad se osjećam kao ona stara koka Lunke), nisi ništ' zgriješio, na pp sam ti predložio gdje da potražiš glasove, ako ne nek pošalju ponovo. Čekaćemo i tačka. (Ovo je moja posljednja riječ!)

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 09.05.12 23:30

rändajad je napisao/la:Hahahahhaha, ja mislio ovo i završilo se.... cccc....kad ono sedam stranica besmislenoga teksta. Smile
Mali (ajme sad se osjećam kao ona stara koka Lunke), nisi ništ' zgriješio, na pp sam ti predložio gdje da potražiš glasove, ako ne nek pošalju ponovo. Čekaćemo i tačka. (Ovo je moja posljednja riječ!)

Hvala I love you
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 10.05.12 0:05

Bilby je napisao/la:Oprostite! Crying or Very sad Stvarno mi je zao! Crying or Very sad Sutra u 20h rezultati! Oprostite mi još jednom,uvijek nešto zase*em.

Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 10.05.12 0:09

Bebi je napisao/la:

hahaha Shiny
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 10.05.12 0:55

ja nisam glasala? JE l mogu da glasam veceras onda iako je istekao rok?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 10.05.12 1:06

moj 5000. post Very Happy Smile hehehehe...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 10.05.12 8:09

HaYrOLa je napisao/la:ja nisam glasala? JE l mogu da glasam veceras onda iako je istekao rok?

Mozes .Sve se moze Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 10.05.12 8:42

HaYrOLa je napisao/la:ja nisam glasala? JE l mogu da glasam veceras onda iako je istekao rok?

Ma naravno da mozes! Kiss
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 10.05.12 9:38

I tako ja ustanem ujutru... vidim rezultati, lepo 8 strana... wtf nije valjda samo postavio link ko sto su neki znali da rade xD
Inace mene samo nervira to stalno produzivanje i sve iz raznoraznih razloga, al sve ok treba da sacekamo svaciji glasovi da budu prebrojani itd itb...
A to da su glasovi "nestali" jer ih nema u PPu, ko da ne postoje excell word i slicne stvari necu ni da komentarisem...
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 10.05.12 11:35

Steffan je napisao/la:I tako ja ustanem ujutru... vidim rezultati, lepo 8 strana... wtf nije valjda samo postavio link ko sto su neki znali da rade xD
Inace mene samo nervira to stalno produzivanje i sve iz raznoraznih razloga, al sve ok treba da sacekamo svaciji glasovi da budu prebrojani itd itb...
A to da su glasovi "nestali" jer ih nema u PPu, ko da ne postoje excell word i slicne stvari necu ni da komentarisem...
Laughing
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 10.05.12 12:29

Ja za ovo čekanje nisam makar pola ljudi ne glasalo jer je bilo više puta kad ja ne bi stigao jer ne bi bio doma ili na putu ili nešto pa me nitko nebi čekao, a to se događalo više ljudi i Hayroli i drugima tako da to nije fer iz tog razloga. S druge strane, ja sam uvijek za čekanje koga bilo, al opet :/

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 10.05.12 12:33

pa ja se slažem s time..ako ste mogli ne pričekati hayrolu i druge u sličnim situacijama.... ali, neka se ovo odradi kak spada... a inače napravite pravilo da nema čekanja kada završi deadline i točka
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 10.05.12 13:17

Pauly D je napisao/la:Ja za ovo čekanje nisam makar pola ljudi ne glasalo jer je bilo više puta kad ja ne bi stigao jer ne bi bio doma ili na putu ili nešto pa me nitko nebi čekao, a to se događalo više ljudi i Hayroli i drugima tako da to nije fer iz tog razloga. S druge strane, ja sam uvijek za čekanje koga bilo, al opet :/

Ja ovde ocigledno nesto ne razumem jer svi tvrde jedno ja drugo.Nije da nisu stigli glasatui nego su im glasovi izbrisani i nije u redu da zbog toga budu diskvalifikovani .
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 10.05.12 14:12

Leo je napisao/la:

Ja ovde ocigledno nesto ne razumem jer svi tvrde jedno ja drugo.Nije da nisu stigli glasatui nego su im glasovi izbrisani i nije u redu da zbog toga budu diskvalifikovani .
Upravo tako, ja ne znam šta se žališ Bruno, ti nisi glasao i to je to, oni su glasali.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 10.05.12 15:19

Slažem se. Koliko bi bilo pravedno diskvalifikovati ljude koji su glasali, a njihovi glasovi su izbrisani u pp-ovima organizatora.

Budimo pragmatični.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 10.05.12 20:10

kad će rezz? Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 10.05.12 20:15

Rezultati u 20h! Smile
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 10.05.12 21:00

počinjemo cheers
kodi
kodi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 10.05.12 21:06

Pauly D je napisao/la:Ja za ovo čekanje nisam makar pola ljudi ne glasalo jer je bilo više puta kad ja ne bi stigao jer ne bi bio doma ili na putu ili nešto pa me nitko nebi čekao, a to se događalo više ljudi i Hayroli i drugima tako da to nije fer iz tog razloga. S druge strane, ja sam uvijek za čekanje koga bilo, al opet :/

Sa strane posmatrača ovaj post daje 1, krate se prva i druga strana. Laughing
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 10.05.12 21:07

daj dodjite tamo pratiti rezultate podržimo novo dijete Wink
kodi
kodi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]