EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro - Page 4 Empty Re: Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Postaj by Leo on 22.04.12 19:29

DommCro je napisao/la:Cekaj,ne razumijem,je li onda video pravi ili nije? Nista ne razumijem haha Very Happy

Napravio sam 32 videa da vi ne bi otkrili koji su pravi .Samo 11 je pravih Very Happy A ovaj sto je predstavljan kao primer je mozda pravi a mozda i lazni Very Happy
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro - Page 4 Empty Re: Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Postaj by frozen on 22.04.12 19:34

Leo je napisao/la:

Napravio sam 32 videa da vi ne bi otkrili koji su pravi .Samo 11 je pravih Very Happy A ovaj sto je predstavljan kao primer je mozda pravi a mozda i lazni Very Happy
ajme Razz nisi normalan! Smile Laughing Very good! svaka čast
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 22.04.12 20:09

croato je napisao/la:ajme Razz nisi normalan! Smile Laughing Very good! svaka čast

Ma to nije nista trebalo mi pola sata. Laughing Nadam se da vam se sve do sada svidja.
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 22.04.12 20:12

Stvarno se osjeti trud ovaj put Very Happy Very good!
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 22.04.12 20:13

Goxy je napisao/la:Stvarno se osjeti trud ovaj put Very Happy Very good!

Cim mi je prosao petak odmah imam vise volje Very Happy
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 22.04.12 20:16

Leo je napisao/la:

Ma to nije nista trebalo mi pola sata. Laughing Nadam se da vam se sve do sada svidja.
NARAVNO! Smile u kojem programu radiš video?
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 22.04.12 20:17

croato je napisao/la:NARAVNO! Smile u kojem programu radiš video?

Windows movie maker
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 22.04.12 20:19

Ajme ovaj Leo nikad neće naucit da se oba imena države pišu velikim slovom Laughing Laughing
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 22.04.12 20:20

Goxy je napisao/la:Ajme ovaj Leo nikad neće naucit da se oba imena države pišu velikim slovom Laughing Laughing
Ma znao on to, samo mu izgleda mrsko pisat'. Very Happy

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 22.04.12 20:21

rändajad je napisao/la:Ma znao on to, samo mu izgleda mrsko pisat'. Very Happy

Uhhhh...pa najbolje da ne zna Laughing
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 22.04.12 20:24

Leo jos mi nesto nije jasno. Sto predstavljaju brojevi ispod teksta na kojem pise da je neizvjesno? Very Happy I oprosti sto sam dosadan! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 22.04.12 20:29

DommCro je napisao/la:Leo jos mi nesto nije jasno. Sto predstavljaju brojevi ispod teksta na kojem pise da je neizvjesno? Very Happy I oprosti sto sam dosadan! Very Happy

ma nista samo ti pitaj..Ti brojevi su pozicije i glasovi tih koji su na prvom drugom i trecem mestu ,11,12, 18,19,20 .A naravno ne zna se ko su oni ,tj.samo ja znam Laughing
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 23.04.12 3:10

Upravo sam poslao glasove i moram priznati da mi se sviđa ovo izdanje, top 10 je predobar... i nadam se da svi prolaze. Jedna pjesma nije dobila bodove, a druge nisu ni zaslužile. Prosjek 6,11/10 Sretno svima! Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 23.04.12 15:10

ajme broj 2...smor...stalno me neki nisi brojevi zapadaju Sad

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 23.04.12 15:17

Veronica je napisao/la:ajme broj 2...smor...stalno me neki nisi brojevi zapadaju Sad

Ma nema to veze koji je broj.Ja sam bio mnogo puta 1 i 2 a bio u top 3 Laughing
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 23.04.12 17:59

Leo je napisao/la:
Veronica je napisao/la:ajme broj 2...smor...stalno me neki nisi brojevi zapadaju Sad

Ma nema to veze koji je broj.Ja sam bio mnogo puta 1 i 2 a bio u top 3 Laughing

ma bezveze dramim hahahahahaha

da ne bude dosadno Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 23.04.12 18:00

Veronica je napisao/la:

ma bezveze dramim hahahahahaha

da ne bude dosadno Very Happy

Ma znam nisi ti od onih koji traze dlaku u jajetu Laughing
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 23.04.12 18:34

Jeeej jedva cekam rezultate. Ovaj put stvarno zelim proci u finale! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 23.04.12 18:49

Deset minuta pre kraja deadline-a dve zemlje nisu glasale a nema nas puno online pa cemo krenuti kad nas se malo skupi.
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 23.04.12 22:14

Finale je postavljeno .Novi baneri su uradjeni.Ja sam svoje glasove poslao a sada mozete i vi krenuti da saljete Very Happy
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 23.04.12 22:19

Leo banneri su predivni.Svaka čast
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 23.04.12 22:20

kodi je napisao/la:Leo banneri su predivni.Svaka čast

Hvala,hvala trudimo se Very Happy Sad se prelazi na izradu tablica za finalne rezultate.Da neces ti mozda da budes voditelj sa marom.Treba mi samo tvoja slika po izboru Very Happy
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 23.04.12 22:21

skini moju fejs profilnu :* bit će mi čast I love you
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 23.04.12 22:26

kodi je napisao/la:skini moju fejs profilnu :* bit će mi čast I love you

Dogovoreno .Ti debitujes a Mari ce biti drugi put Very Happy
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 23.04.12 22:39

Ja se pocenjem pitat jel' Mara iz Portnije ili Fairylanda? Laughing
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]