EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro - Page 5 Empty Re: Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Postaj by Leo on 23.04.12 22:43

Goxy je napisao/la:Ja se pocenjem pitat jel' Mara iz Portnije ili Fairylanda? Laughing

Mara je univerzalna kao kameleon Very Happy Laughing Ja sam joj lepo rekao ili ces da ucestvujes kao voditelj ili saljes pesmu pa ispade ovo prvo Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro - Page 5 Empty Re: Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Postaj by Mara on 24.04.12 1:48

Leo je napisao/la:

Mara je univerzalna kao kameleon Very Happy Laughing Ja sam joj lepo rekao ili ces da ucestvujes kao voditelj ili saljes pesmu pa ispade ovo prvo Laughing

Zbog tebe mi se slosilo danas, sat vremena mi nije bilo dobro Sad Sreca u drugarici i njenim baklavama, spasila me je.
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 24.04.12 2:51

Glasao, finale je poprilično bezveze pobjednik je očit. 5,77/10. Eh da mi je prošla 12-ica iz polufinala... dobila bi ju i u finalu. Very Happy
Leo sve je super, pogotovo prezentacija rezultata. Pohvale. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 24.04.12 9:23

Glasao Very Happy
Radio sam i ja ovako po prosjeku i ispada 6,13/10 Razz
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 24.04.12 11:44

I moram pohvalit, Leo organizacija je odlična Very good!
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 24.04.12 11:48

Goxy je napisao/la:I moram pohvalit, Leo organizacija je odlična Very good!

I love you Tablice sam poseo da radim.Dominiraju crna i crvena boja
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Luc on 24.04.12 16:03

glasao... zao mi bilo ostavit jednu pjesmu bez poena, al sta je tu je
Luc
Luc

Broj postova : 1134

Kontinent Helia
Zemlja: Ujedinjeni Gvozd
Obavijest: Jačaz Kalčaz Hooooop Ordajum

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 25.04.12 18:39

Ne pratim baš sve, no vidim da EurovisionWorld nije glasao, ajmeeee, baš šteta, baš sad kad je poslao Avu. Sad Tužan sam.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 25.04.12 18:42

Cvjećko je napisao/la:Ne pratim baš sve, no vidim da EurovisionWorld nije glasao, ajmeeee, baš šteta, baš sad kad je poslao Avu. Sad Tužan sam.

Ne znam sta je sa njim.Nije bio na forumu od 22 a na fejsu vidim da nije nista pisao od 21.Tako da mislim da nece ni glasati.A Bruno isto ne znam gde je al on nije u finalu pa ako i ne stigne ne ide mu na stetu.
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 25.04.12 19:21

Jbg, Vinky ce biti diskvalifikovan i iz Dvougla izgleda... Steta, a bas su super pitanja bila i Bebi je odgovorio vrhunski u prvom delu...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]