EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro Empty Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Postaj by Leo on 17.04.12 22:47

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro 8813204musicbackground

Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro Empty Re: Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Postaj by Bilby on 17.04.12 22:48

Jooj,super je logo i slogan! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro Empty Re: Helia Song Contest 101 | Fairyland | Press | Oro

Postaj by Leo on 17.04.12 22:48

DommCro je napisao/la:Jooj,super je logo i slogan! Very Happy

Hvala.Trebas menjati pesmu.Bila je.
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 17.04.12 22:48

Pogledao sam. nije bila.
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 17.04.12 22:48

Leo je napisao/la:

Hvala.Trebas menjati pesmu.Bila je.

Opet hahahahahah
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 17.04.12 22:49

Ops,zbunih se. Very Happy
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 17.04.12 22:51

Mara je napisao/la:

Opet hahahahahah

A ti moras da ucestvujes kod mene pa pravi pauzu Razz
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 17.04.12 22:51

Leo je napisao/la:

A ti moras da ucestvujes kod mene pa pravi pauzu Razz

a ne mogu No
Mara
Mara

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 17.04.12 22:53

Ova od Griffina je bolja od svih sa prošlog izdanja zajedno. Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 17.04.12 22:53

Evo,promijenio pjesmu. I ovaj put očekujem top 15! Very Happy
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 17.04.12 22:54

Cvjećko je napisao/la:Ova od Griffina je bolja od svih sa prošlog izdanja zajedno. Smile
I love you

BRAVO LEO! Najbolji logo ikada u Fairylandu!

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 17.04.12 22:55

rändajad je napisao/la: I love you

BRAVO LEO! Najbolji logo ikada u Fairylandu!

I love you
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 17.04.12 22:55

Mara je napisao/la:

a ne mogu No

Onda ces mi biti voditelj pa ti biraj Razz
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 17.04.12 22:58

I ljudi,mislite li da bi moja pjesma moga ući u top 15? Very Happy
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 17.04.12 23:08

DommCro je napisao/la:I ljudi,mislite li da bi moja pjesma moga ući u top 15? Very Happy
Oh, imaš čudan ali jako simpatičan ukus, drago mi je da se tvoje pjesme izdvajaju i jako je lijepo vidjeti nešto novo ovdje (budući da ja na ovom natjecanju rijetko čujem nešta novo). Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Bilby on 17.04.12 23:10

Hvala haha Very Happy
Bilby
Bilby

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 17.04.12 23:35

Leo je napisao/la:

Onda ces mi biti voditelj pa ti biraj Razz

E ludi covece Laughing
Mara
Mara

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 17.04.12 23:38

Cvjećko je napisao/la:
DommCro je napisao/la:I ljudi,mislite li da bi moja pjesma moga ući u top 15? Very Happy
Oh, imaš čudan ali jako simpatičan ukus, drago mi je da se tvoje pjesme izdvajaju i jako je lijepo vidjeti nešto novo ovdje (budući da ja na ovom natjecanju rijetko čujem nešta novo). Very Happy

Zašto bi netko izmišljao nešto i slao nešto što ne voli da ti čuješ nešto novo?Šaljem ono što mi se sviđa i što slušam,baš me briga,jel "mejnstrim",il rock ili šta već.Cilj je valjda poslati nešto što ti se sviđa,a ne da imamo neko fejk natjecanje gdje bi se natjecali tko će poslati pjesmu iz što egzotičnije zemlje. Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 17.04.12 23:53

Veronica je napisao/la:Zašto bi netko izmišljao nešto i slao nešto što ne voli da ti čuješ nešto novo?Šaljem ono što mi se sviđa i što slušam,baš me briga,jel "mejnstrim",il rock ili šta već.Cilj je valjda poslati nešto što ti se sviđa,a ne da imamo neko fejk natjecanje gdje bi se natjecali tko će poslati pjesmu iz što egzotičnije zemlje. Very Happy
Nisam rekao da je potrebno slati nešto što se ne voli, ima mnogo izvođača određenog žanra koji bi ti odgovarali, no ja sam uvijek mislio da je glavni cilj natjecanja otkriti nove izvođače, pjesme, žanrove i sve što dolazi uz to, a ja ne otkrijem ništa od toga u 85% pjesama, i žao mi je zbog toga, šalju se izvođači koji ti, doslovno, prvi padnu na pamet i koji su već mnogo puta učestovali, ne d'o Bog da se malo prokopaju glazbeni blogovi, YouTube, evo npr. možeš ukucati pop glazba u Wikipediji i dobićeš milijun izvođača koji bi ti se sviđali, a za koje nije mnogo osoba čulo. Nije stvar u tome šta je "mainstream", a šta ne, na kraju krajeva, "mainstream" je relativan pojam i npr. tebi i meni nikad ista glazba neće biti "mainstream", na kraju krajevih krajeva, meni ne smeta "mainstream" glazba. Very Happy Nadam se da razumiješ što želim da kažem.
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 17.04.12 23:56

Cvjećko je napisao/la:
Veronica je napisao/la:Zašto bi netko izmišljao nešto i slao nešto što ne voli da ti čuješ nešto novo?Šaljem ono što mi se sviđa i što slušam,baš me briga,jel "mejnstrim",il rock ili šta već.Cilj je valjda poslati nešto što ti se sviđa,a ne da imamo neko fejk natjecanje gdje bi se natjecali tko će poslati pjesmu iz što egzotičnije zemlje. Very Happy
Nisam rekao da je potrebno slati nešto što se ne voli, ima mnogo izvođača određenog žanra koji bi ti odgovarali, no ja sam uvijek mislio da je glavni cilj natjecanja otkriti nove izvođače, pjesme, žanrove i sve što dolazi uz to, a ja ne otkrijem ništa od toga u 85% pjesama, i žao mi je zbog toga, šalju se izvođači koji ti, doslovno, prvi padnu na pamet i koji su već mnogo puta učestovali, ne d'o Bog da se malo prokopaju glazbeni blogovi, YouTube, evo npr. možeš ukucati pop glazba u Wikipediji i dobićeš milijun izvođača koji bi ti se sviđali, a za koje nije mnogo osoba čulo. Nije stvar u tome šta je "mainstream", a šta ne, na kraju krajeva, "mainstream" je relativan pojam i npr. tebi i meni nikad ista glazba neće biti "mainstream", na kraju krajevih krajeva, meni ne smeta "mainstream" glazba. Very Happy Nadam se da razumiješ što želim da kažem.

Onda jel ostaješ na HSC-u ili ne? Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 18.04.12 1:33

Veronica je napisao/la:

Onda jel ostaješ na HSC-u ili ne? Very Happy

Ima istine u tome sto Janko kaze.Sa slabije poznatim izvodacima se jako tesko moze uspjet.
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Postaj by kodi on 18.04.12 9:20

Sjajan slogan Leo I love you kod tebe uvijek bude sve lijepo Smile
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 18.04.12 10:22

kodi je napisao/la:Sjajan slogan Leo I love you kod tebe uvijek bude sve lijepo Smile

Kiss
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 18.04.12 18:21

Slogan na domacem, jako dobro Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Luc on 18.04.12 18:32

Cvjećko je napisao/la:...no ja sam uvijek mislio da je glavni cilj natjecanja otkriti nove izvođače, pjesme, žanrove i sve što dolazi uz to...

that's why I'm still here... a ljudi nece stati slati stare, prozvakane izvodace sve dok se ne uvede nekakvo pravilo (kao npr. pjesma ne smije biti starija od 10 mjeseci, kao na onom FSC-u)... naravno, takvo se pravilo nece uvesti, i svi ce i dalje slati miks starih/novih/stranih/domacih/brze-bolje-uzete-sa-eurovizijskih-nacionalnih-finala pjesama. meni je FSC zbog toga drazi (vremensko ogranicenje + nemogucnost slanja pjesama sa NF), ali i HSC mi prirasta srcu polako.
Luc
Luc

Broj postova : 1134

Kontinent Helia
Zemlja: Ujedinjeni Gvozd
Obavijest: Jačaz Kalčaz Hooooop Ordajum

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]