EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 100 | Horéhronia | Semifinal results | Live from Lawosay

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Helia Song Contest 100 | Horéhronia | Semifinal results | Live from Lawosay - Page 11 Empty Re: Helia Song Contest 100 | Horéhronia | Semifinal results | Live from Lawosay

Postaj by Zagreb16 on 16.04.12 0:07

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Što mi bi da se vratim...
to si bas i ja mislim...
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 100 | Horéhronia | Semifinal results | Live from Lawosay - Page 11 Empty Re: Helia Song Contest 100 | Horéhronia | Semifinal results | Live from Lawosay

Postaj by >>Been<< on 16.04.12 0:09

Da se osnuje L-Liga HSC-a svi bi bili zadovoljni jer bi se takmičili sa sebi ravnima... Ovako su neki uglavnom osuđeni na poraze Laughing

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 16.04.12 1:25

Prošla mi je samo 12ka. Divno.
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 16.04.12 2:11

Ja sam prosla :O Nisam to ocekivala Very Happy
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 16.04.12 2:17

12 = -.-
10 = -.-
08 = -.-
07 = :]
06 = :]
05 = -.-
04 = -.-
03 = :]
02 = -.-
01 = -.-

3/10, yay. Laughing
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 16.04.12 3:02

OMG OMG OMG! Ja sam šokiran ali nikad dosad ovako nisam bio šokiran! Svergi nije prošao!!!! Sad((( Il Divo dabome ovdje velika većina šikanira! Sad((((((( Westlife ispao Sad((( ne mogu vjerovati!!!!!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 16.04.12 3:28

Drago mi je da sam prosao, iskreno pesma je to itekako zasluzila. Prijatno sam iznenadjen prolaskom BBRNB i jako mi je drago da je pesma prepoznata (mislio sam da ce nepravedno biti zakucana na dnu).

Trece sokiran ispadanjem Sverigelanda, pesma zaista jako jako dobra Sad
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 16.04.12 4:12

Očekivano sam ispao, iznenadilo me ispadanje Westlifa!
Been sram te bilo! Ja se ne osećam kao gubitnik! Embarassed
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 16.04.12 8:36

Zreb je bio pravilno odradjen. Sve je prekontrolisano. Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

[Vrh]