EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2012. | I. Polufinale

+24
HaYrOLa
frozen
Bebi
Mr. Troll
Lunke
Bilby
Mr.bobo
asteroid
Veronica
Leo
Pantomimicar
>>Been<<
SkubiŠa
Zagreb16
Tinchey
alien
Velvet
Cvjećko
AjLuci
Kruno
Steffan
ESCbigFan
Goxy
Pauly D
28 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Goxy 23.05.12 1:00

I love you
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 23.05.12 1:04

Albanija #3
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 23.05.12 1:07

Kipar #8
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 23.05.12 1:12

Grčka #16
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 23.05.12 1:16

Rusija #6
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Goxy 23.05.12 1:16

Russia #6 Sad
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Goxy 23.05.12 1:21

ajme jadan čovik hahahahahahhahah
Ireland #23
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 23.05.12 1:21

FINAL

1. United Kingdom
2. Hungary
3. Albania
4. ???
5. ???
6. Russia
7. Iceland
8. Cyprus
9. France
10. Italy
11. ???
12. ???
13. Azerbaijan
14. Romania
15. Denmark
16. Greece
17. ???
18. ???
19. Spain (wc)
20. Germany
21. ???
22. ???
23. Ireland
24. ???
25. ???
26. Moldova
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Mr.bobo 23.05.12 2:10

Kaj ste tak za finsku zapeli... mislim ... pjeva na švedskom... samo je 3 zemlje razumiju ... i od toga ni jedna ne može glasati večeras... so bilo je više nego očito da ne prolazi...


Pantomimicar je napisao/la:Ja bih voleo da su umesto Moldavije, Rusije i Irske u finale ušle Letonija, Švajcarska i Austrija.

LOL Letonija nije nastupala nego Latvia i to je bila dobra pjesma... samo sam se zeznuo ... trebao sam nju za Moldaviju zamijeniti... Švicarska je bila dobra... ali Austrija... jao... Puke Puke
Rusija i Irska si imale najupečatljivije nastupe... i kad su zadnje dvije zemlje ostale za prolaz... bilo je logično da one dvije sigurno idu dalje... well... Wink


Zadnja promjena: Mr.bobo; 23.05.12 2:16; ukupno mijenjano 1 put.
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Mr. Troll 23.05.12 2:16

Kakve čudne komentare imate... Very Happy
A nitko se nije iznenadio kako je Island iskočio iz treće koverte? Prerano, 6 koverti prerano! Laughing

Mr. Troll

Broj postova : 11

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Mr.bobo 23.05.12 2:17

Šta fali islandu... ?
Super duet, super text... solidan performance... za mene je bilo jasno ko dan...


Pantomimicar je napisao/la:Ubedljivo vokalno najgora je večeras bila Ivi, koja je pevala kao da ima teranje Rolling Eyes

LOL očito nisi vidio Crnu Goru... što je lošije i od ''Moje cipeele'' neke godine...
...i daj ne spamaj ako nemaš niš pametno za napisati...
Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 2im5dvp

(nek moderator pobriše njegove postove na ovoj strani) Puke
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Lunke 23.05.12 2:33

Mr.bobo je napisao/la:[color=blue]

LOL Letonija nije nastupala nego Latvia

hahahahahahhahahahahhahahahahahahha a da nije to mozda jedno te isto??? Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Mr. Troll 23.05.12 2:34

Mr.bobo je napisao/la:Šta fali islandu... ?
Super duet, super text... solidan performance... za mene je bilo jasno ko dan...

Pa nisam se ni žalio na Island, ne znam kako si to zaključio iz mog posta. Rolling Eyes
Evo malo obrazovanja za svakog Eurovizijskog fana koji ne zna o čemu govorim, možda ti sada bude jasnije:

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 1848

Mr. Troll

Broj postova : 11

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Leo 23.05.12 8:41

Pogodio sam 9/10 koji ce uci.Jedino sam mislio da ulazi Svajcarska umesto Moldavije.
Nije bilo nikakvih iznenadjenja.

Sto se tice mog licnog top deset nisu mi usli

3.Svajcarska
6.Letonija
7.Austrija

a usli su

12.Rusija
13.Rumunija
14.Kipar
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 23.05.12 10:06

Mr.bobo je napisao/la:Šta fali islandu... ?
Super duet, super text... solidan performance... za mene je bilo jasno ko dan...




LOL očito nisi vidio Crnu Goru... što je lošije i od ''Moje cipeele'' neke godine...
...i daj ne spamaj ako nemaš niš pametno za napisati...
Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 2im5dvp

(nek moderator pobriše njegove postove na ovoj strani) Puke

Očigledno je da imaš nekih ozbiljnih problema.

Kao prvo, početno slovo kod zemalja se piše velikim slovom, znači nije island nego Island, ali ajde, zanemariću ti to.
To što ti ne znaš da je Latvia isto što i Letonija, to je onda tvoje neznanje i tvoje smaranje i spamovanje ovde.

A što se tiče Ivi i Ramba, ako smatraš da se u Rambovoj pesmi zahteva pevanje, onda nemamo o čemu više da pričamo, onda mi je sve jasno...
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by HaYrOLa 23.05.12 13:19

Pantomimicar je napisao/la:

Očigledno je da imaš nekih ozbiljnih problema.

Kao prvo, početno slovo kod zemalja se piše velikim slovom, znači nije island nego Island, ali ajde, zanemariću ti to.
To što ti ne znaš da je Latvia isto što i Letonija, to je onda tvoje neznanje i tvoje smaranje i spamovanje ovde.

A što se tiče Ivi i Ramba, ako smatraš da se u Rambovoj pesmi zahteva pevanje, onda nemamo o čemu više da pričamo, onda mi je sve jasno...

Udri Panto, ako si ! Kiss
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Steffan 23.05.12 13:22

Fini rezultati Smile Svi za koje smo znali da ce proci su prosli tako da extra Very Happy
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by >>Been<< 23.05.12 13:45

Rekao sam ja da će do ovog doći, a fino sam zamilio da komunicirate putem Chat Boxa. Sad prvo moram obrisati listu prijavljenih komentara Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by HaYrOLa 23.05.12 13:48

A Been nije neka navala, manje je komentara nego na X factoru...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by >>Been<< 23.05.12 14:15

Obećao sam jedan malo opsežniji komentar na sinoćnje polufinale, pa evo ga Smile

Dakle, počeo je cirkus u zemlji koja je zarobila sve borce za ljudska prava, sve disidente i neke novinare jer su se bojali da će privući svjetla svjetskih medija na katastrofalno stanje ljudskih prava u Azerbejdžanu. U dvorani napravljenoj na mjestu gdje su nekad postojale kuće običnih porodica izbačenih zbog potreba Kristalne arene, dočekao nas je voditeljski trio. Ženski duo je bio ok, ako izuzmemo plastičnost i neslobodnu upotrebu engleskog jezika kojoj su vični ljudi sa istoka Evrope. Eldar Gasimov, voditelj, bio je loš, ponašao se kao da su gledatelji debili, pa je govorio sporo i sve objašnjavao rukama (Faaaajv kančriz - rukom pokazuje pet - ar direktli in d fajnaaaal).

Što se nastupa tiče, to stoji ovako :

Crna Gora - Jadni Rambo. Dovukao je sve što je mogao na scenu, galamio i animirao uspavanu publiku do iznemoglosti, ali onom jednostavno nije bilo pomoći. BIlo bi ga zanimljivo vidjteti na Press-u, ali...

Island - Trominutno smaranje. Potpuno razumijem njihovu ulogu favorita jer ljudi vole te sladunjave, kako kažu, "moćne", sočne balade. Nastup patetičan, vokalna izvedba solidna.

Grčka - Kako reče komentator na BHRT-u : "Ako ništa, imala je lijepu i kratku suknjicu". Vokalno ništarija, nastup na nivou kamasutre ili aerobika u emisiji "Dobro jutro, Hrvatska", a pjesma je 180 sekundi cincili-mincanja ! Nezaslužen prolazak.

Latvija - Realno - Nisu trebali ni ići nikud. Ovo je loše. Preloše !

Albanija - I ja sam ostao fasciniran njenim vokalnim dometima. Fantastično je otpjevala jednu prosječnu, do bola nezanimljivu pjesmu. No, kad se sve sabere bila je među deset najboljih i zaslužila dobar plasman.

Rumunjska - Djevojka je imala napadaj astme ili puknuće bronhiole ?! U zadnjem dijelu pjesme uopće nije pratila muziku već je samo mrmljala ionako nesuvisle stihove svoje pjesme. Nezaslužen prolazak !

Švicarska - Švicarci su definitivno trebali biti dijelom finala. Unijeli su dobru i pozitivnu energiju u dvoranu. Bili svježi i efektni. Da se radilo o iole utjecajnijoj zemlji, ko zna..

Belgija - Prosječna pjesma, fina izvedba. Sve sladunjavo i patetično. Očekivano ispadanje !

Finska - Vrijeme će pokazati kolika je i kakva greška bilo ispadanje ove zemlje i ove pjesme iz daljnjeg takmičenja. Ovo je sjajna pjesma, minimalistička i fina izvedba. Razočaran sam što ih nećemo vidjeti u finalu.

Izrael - Na snimku zvuče dobro. Čak sam im i poželio finale. Ali onda onaj lik što liči na Mr. Beana i suluda koreografija s nekim koracima naprijed i nazad, nisu ni izbliza dovoljni da zasluže finale.

San Marino - Zbog ovog me bilo sram što uopće i gledam Eurosong.

Kipar - Ah.. Djevojci je bilo bitno da namigne par puta i pokaže bijele gaćice, a to što se ne može otpjevati skoro ništa, a da to ne zvuči kao intubacija dišnih puteva šlaufom za plivanje, to nije problem. Nezaslužen prolazak ! Ovo je sramota za pjevanje !

Danska - Moja favoritkinja na nivou ! Čini mi se da su malo poradili na tekstu pjesme, a nastup je sofisticiran, dotjeran, pametan. Ovo je prelijepa pjesma i zasluženo ih gledamo u finalu.

Rusija - Još jedni moji favoriti. Babuške, iako nisu nešto vokalno postigle, donose takvu pozitivu, da vas to prosto tjera da satima poslije pjevuštie "Parti for evribadi, dans". Sjajno, zanimljivo, očaravajuće. Želim Eurosong 2013. u Rusiji !!!

Mađarska - Srećom, dečki su izbjegli zamku u koju je upala Latvija prošle godine. Oni su zvučali fino, bez neke posebne koreografije. Njih je samo pjesma uvela u finale, ali mislim da su bili na granici.

Austrija - Barem smo vidjeli dvije rasne guze na sceni ( Yummie! ) kad već ništa pametno nismo mogli čuti.

Moldova - Meni je ovo i dalje smaranje. Teško ih je pratiti i i slušati tri minute jer je pjesma jednolična, nit raste, nit nešto posebno pada. Ok je. Valjda.

Irska - Jedwardi su bili zanimljivi na sceni. I to je sve. Sama pjesma i njihova izvedba nisu ništa posebno. I, btw., jeste vidjeli da, kad pred kraj pjesme, ostave mikrofone na sceni, uopće se ne primjeti razlika jer back vokali nastavljaju pjevati ?! Very Happy

Sve u svemu. Polufinale je bilo sasvim dobro. MAda su izostala veća iznenađenja i razočarenja za koja ćemo, očito, morati sačekati četvrtak.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Kruno 23.05.12 14:42

Danska je imala najkompletniji nastup jučer Smile

A, što se tiće Grčke, šta se bunite?!
Cura je lijepo izgledala, dobro otpjevala, msm hejteri Rolling Eyes
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by >>Been<< 23.05.12 14:47

Kruno je napisao/la:Danska je imala najkompletniji nastup jučer Smile

A, što se tiće Grčke, šta se bunite?!
Cura je lijepo izgledala, dobro otpjevala, msm hejteri Rolling Eyes

Šta je dobro ?! Laughing Laughing
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Kruno 23.05.12 15:06

>>Been<< je napisao/la:

Šta je dobro ?! Laughing Laughing

Pa, nije bilo falševa i zvučalo je OK Embarassed
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Bebi 23.05.12 16:32

Rumunki nije radio monitoring ali je nekako uspela da izgura do kraja Smile
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by SkubiŠa 23.05.12 17:26

>>Been<< je napisao/la:
Dakle, počeo je cirkus u zemlji koja je zarobila sve borce za ljudska prava, sve disidente i neke novinare jer su se bojali da će privući svjetla svjetskih medija na katastrofalno stanje ljudskih prava u Azerbejdžanu. U dvorani napravljenoj na mjestu gdje su nekad postojale kuće običnih porodica izbačenih zbog potreba Kristalne arene, dočekao nas je voditeljski trio.

Dakle mrzim ovakve komentare svojstvene senzacionalističkim medijima tipa CNN i kompanija. Ta nebuloza koju su nemački mediji i BBC plasirali a CNN aminovao ne da nije tačna nego je najobičnija izmišljotina. I to se jasno može videti na svim mogućim slikama koje prikazuju Trg Zastave u Bakuu koji je jedan od simbola Azerbejdžana. Ta priča o sirotinjskim kućicama na najvažnijem trgu u zemlji pije vodu koliko i postojanje stočne pijace na trgu Bana Jelačića u Zagrebu.

tako da Mad
SkubiŠa
SkubiŠa

Broj postova : 58

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.