EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sport

+29
NathanDT1
Veronica
Marijo
Manki
asteroid
alien
jupiter89
Steffan
ballbreaker
Pantomimicar
SkubiŠa
Misfit
Belvedere
mm1991sthr
VasilijeM.
Pauly D
ESCbigFan
The Đole
Vinky
HaYrOLa
Jasmin
KINGDOM_of_HEAVEN
Kruno
>>Been<<
Mara
Lunke
Bebi
Leo
Casper
33 posters

Stranica 5 / 44. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Next

Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 26.01.12 16:03

Prokleti Nadal ! Prokleti !

Ne podnosim ga nikako... Mad
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Leo 26.01.12 16:05

>>Been<< je napisao/la:Prokleti Nadal ! Prokleti !

Ne podnosim ga nikako... Mad

Ni ja Very Happy
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 26.01.12 16:14

Ni ja... Ali Novak ce to polako da sredi Wink.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 26.01.12 18:14

HaYrOLa je napisao/la:Kad smo mi imali navijace u Hrvatskoj? Ne razumem ljude koji dolaze u Srbiju sa obelezjem Hrvatske. Kao sto sam ja gay i ne mogu sa sigurnoscu da to ispoljavam na ulici , takodje ne moze ni Hrvat da dodje sa sahovnicom u Beograd. Kao da bi nasi mogli? Vazi. Stvarno je glupo doci, ko dodje taj je ili lud ili je dosao da se bije i provocira. Setite se prvenstva vaterpola u Sloveniji, kada su nase navijace evakuisali sa tribina, jer su hrvatski navijaci, kojih je bilo 10000 puta vise zapalili tribine. To je jednostavno tako i uvek ce biti. Pogotovo doci u NS?!?! Ej pa, sta su oni mislili. U NS su najgori! Pa evo poslednji incidenti, Dino Merlin i to, samo su tamo palili zastave Bosne i njegove slike, ne u BG. U svakom slucaju, ne bih voleo da dodju navijaci Hrvatske, iako u BG ce tesko da se desi neki incident vece razmere, ipak je ovo metrolopa u odnosu na NS i ipak se ovde o svemu brine vise, nazalost, nego u drugim gradovima Srbije.

Tako je , potpisujem!..ko kaze da se mi u svemu ne razumemo ! Very Happy

Ko dolazi bilo gde provocirati il je lud skroz ili je bez stida! U oba slucaja rizikuje sam da postane invalid ili poneko nazalost i bez galve! Toga ima stalno .
Sve ovo je bezveze , ali je ocekivano. Svako ko od Hrvatskih grdjana medju kojima su bili i njihovi huligani kaze da nije ocekivao ovo ne zivi u realnom svetu!
Ovi incidenti su grozni , niko ih neopravdava,ali su takodje isprovocirani sracunato.Na to se zestoko uzvratilo.
Ja sam rodjen u Rumi a zivim u Novom Sadu i znam kakva vlada netrpeljivost prema znamenjima i poklicima iz Hrvatske.I gle cuda bas u ta dva grada incidenti. Ne opravdavam , al me ne cudi ni malo!
Realno mene licno to ne dotice , jer licno sigurno ne bi otisao tako negde da navijam . U Vojvodini realno retko se ko voli sa strane , mi smo mnogo fin narod ali i zaj_ban ponekad . Very Happy
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 26.01.12 18:21

VOJVODJANSTINA I BUTER KROFNE , DJAVO USO U NJIH! Very Happy Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=_1UdmyqJ5CY

ZA OVAKVU VRHUNSKU IRONIJU SPOSOBNI SMO SAMO MI VOJVODJANI! Aha!


Zadnja promjena: KINGDOM_of_HEAVEN; 26.01.12 18:34; ukupno mijenjano 1 put.
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 26.01.12 18:23

Jao bruke... Gledam sad na indexu snimak hapšenja tog nekog što je sa sjekirama napao. I upadaju u stan, a pored računara krema i paket maramica Suspect Laughing

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 26.01.12 18:33

pa daj link da vidimo ha haaaaaaaaa Laughing
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 26.01.12 19:54

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by frozen 26.01.12 20:03

pa što god vi govorili ovo je Europsko prvenstvo i očekuješ da smiješ doći i navijati za svoju zemlju sa znamenjem svoje države.. pa i vaši nisu imali nikakva sra... u Zadru dok su vaši igrali.. a Zadar je jedan od najnacionalističkijih gradova HR... jedino bi lošije prošli u Vukovaru i takvima..dakle, treba osigurati navijače... nebitno bili Hrvati ili drugi... ja ne opravdavam Hrvate ako su izazivali ali ako su normalno navijali u dvorani i dočekala ih sačekuša to ne opravdam koja god nacija bila...

sa druge strane, smatram da su većinom sve to divljaci i huligani koji rade gluposti i to sve treba u zatvor s koje god strane bili... ali je žalosno, da mi ne možemo doći u dvoranu navijati za naše... al dobro nebitno...jedan od europskih u nizu bit će i proći će... doći će za 2g novo europsko i to je to opet ćemo biti u vrhu itd Wink ne brinem se Smile

otići ćemo u london i tamo će biti super normalna atmosfera...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by HaYrOLa 26.01.12 20:04

croato je napisao/la:pa što god vi govorili ovo je Europsko prvenstvo i očekuješ da smiješ doći i navijati za svoju zemlju sa znamenjem svoje države.. pa i vaši nisu imali nikakva sra... u Zadru dok su vaši igrali.. a Zadar je jedan od najnacionalističkijih gradova HR... jedino bi lošije prošli u Vukovaru i takvima..dakle, treba osigurati navijače... nebitno bili Hrvati ili drugi... ja ne opravdavam Hrvate ako su izazivali ali ako su normalno navijali u dvorani i dočekala ih sačekuša to ne opravdam koja god nacija bila...

sa druge strane, smatram da su većinom sve to divljaci i huligani koji rade gluposti i to sve treba u zatvor s koje god strane bili... ali je žalosno, da mi ne možemo doći u dvoranu navijati za naše... al dobro nebitno...jedan od europskih u nizu bit će i proći će... doći će za 2g novo europsko i to je to opet ćemo biti u vrhu itd Wink ne brinem se Smile

otići ćemo u london i tamo će biti super normalna atmosfera...

A u Zadru je bilo na hiljade srbijanskih navijaca sa sve zastavama, salovima i transparentima....
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by frozen 26.01.12 20:06

anyway, ja imam puno prijatelja koji imaju prijatelje iz srbije i dolaze svi normalno u hr sa srpskim tablicama na more i znam općenito da nije bilo nikakvih incidenata osim jednog prošlo ljeto ... ali je tada taj tip izazivao navodno u bircu neke ljude..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 26.01.12 20:17

Evo ga opet - "Bratstvo i jedinstvo" u slikama i potpisima. Mi se volimo, mi se volimo, ko nas zavadi i ta spika Smile

Kako sam već i napisao - ne traži se niti o jednih niti o drugih da zaljubljeno potrče u zagrljaj ovim drugima i da zajedno pjevaju "Na svijetu ima jedno carstvo. U njemu caruje drugarstvo". Sve što se traži je da navijači jedne zemlje mogu doći navijati za svoju reprezentaciju u duhu sporta i sportskog ponašanja. Sve ostalo je muljanje.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by frozen 26.01.12 20:20

>>Been<< je napisao/la:Evo ga opet - "Bratstvo i jedinstvo" u slikama i potpisima. Mi se volimo, mi se volimo, ko nas zavadi i ta spika Smile

Kako sam već i napisao - ne traži se niti o jednih niti o drugih da zaljubljeno potrče u zagrljaj ovim drugima i da zajedno pjevaju "Na svijetu ima jedno carstvo. U njemu caruje drugarstvo". Sve što se traži je da navijači jedne zemlje mogu doći navijati za svoju reprezentaciju u duhu sporta i sportskog ponašanja. Sve ostalo je muljanje.
Very good!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 20:57

croato je napisao/la:anyway, ja imam puno prijatelja koji imaju prijatelje iz srbije i dolaze svi normalno u hr sa srpskim tablicama na more i znam općenito da nije bilo nikakvih incidenata osim jednog prošlo ljeto ... ali je tada taj tip izazivao navodno u bircu neke ljude..

pa ko je pominjao more uopste i redovan odlazak u Hrvatsku i Srbiju?

Navijaci divljaju samo na sportskim desvanjima, jer je duel izmedju Srbije i Hrvatske uvek predstvalja najvece rivalstvo i niko ne zeli da izgubi okrsaj ma koji god da je sport u pitanju. Jednostavno navijaci ce napasti svakog ko seta sa kockastim odelezjem i drugim hrvatskim znakovima, jer je za navijace apsurdno da se neko u njihovoj zemlji seta sa Hrvatskim obezlezjem.

Situacija bi bila ista i u Hrvatskoj. Zamisli odem ja u Zagreb da gledam utakmiocu Hrvatska-Srbija i setam sa srpskom zastavom i sajkacom na glavi. Ma ne, ne bi bio invalid nakon toga uopste.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 26.01.12 22:18

croato je napisao/la:pa što god vi govorili ovo je Europsko prvenstvo i očekuješ da smiješ doći i navijati za svoju zemlju sa znamenjem svoje države.. pa i vaši nisu imali nikakva sra... u Zadru dok su vaši igrali.. a Zadar je jedan od najnacionalističkijih gradova HR... jedino bi lošije prošli u Vukovaru i takvima..dakle, treba osigurati navijače... nebitno bili Hrvati ili drugi... ja ne opravdavam Hrvate ako su izazivali ali ako su normalno navijali u dvorani i dočekala ih sačekuša to ne opravdam koja god nacija bila...

sa druge strane, smatram da su većinom sve to divljaci i huligani koji rade gluposti i to sve treba u zatvor s koje god strane bili... ali je žalosno, da mi ne možemo doći u dvoranu navijati za naše... al dobro nebitno...jedan od europskih u nizu bit će i proći će... doći će za 2g novo europsko i to je to opet ćemo biti u vrhu itd Wink ne brinem se Smile

otići ćemo u london i tamo će biti super normalna atmosfera...

Lazes Croato lazes Wink. Vas neki tamo u Zadru sta je predsednik opstine gradonacelnik ili sta je vec ne znam je rekao ''Srbi nemojte da dolazite''. A i tukli su nase navijace gde su stigli. A i famozna parola ''Srbe na vrbe''

Sve se vraca sve se placa Smile.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Mara 26.01.12 22:19

AaaaaaaaaaaaaaAaaaaaaAaaaaAAAaaaaaaaaaaaaaAAAaaaaaaaaaaaaAAAaaaaAAaaa
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 26.01.12 22:20

Nisam nista pogrdno rekao. Izneo sam cinjenice.

Eto zasto ne volim prepucavanja pre utakmice.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Mara 26.01.12 22:22

Dosadni ste, smarate, ne pricate o sportu Sad
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 26.01.12 22:52

Ja sam u šoku ! Revanšizam - uzrok i poslijedica svake balkanske balade...

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Jasmin 26.01.12 23:13

Ma ja jedva cekam tekmu, bas mi dosadno danas bez rukometa Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 23:32

Jasmin je napisao/la:Ma ja jedva cekam tekmu, bas mi dosadno danas bez rukometa Very Happy

Jao i meni, nemam za sta da se nerviram ahahhahahahhahaha

sutra ce prvo Novak da mi iskida zivce (mada ne verujem da ce mnogo), pa onda rukometasi, jer srecom vaterpolo necu moci da gledam ahahhahahahahah Laughing

Inace bi tri desavanja bila mnogo za mene Embarassed
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Jasmin 26.01.12 23:37

Lunke je napisao/la:

Jao i meni, nemam za sta da se nerviram ahahhahahahhahaha

sutra ce prvo Novak da mi iskida zivce (mada ne verujem da ce mnogo), pa onda rukometasi, jer srecom vaterpolo necu moci da gledam ahahhahahahahah Laughing

Inace bi tri desavanja bila mnogo za mene Embarassed

protiv koga sutra igrate... mislim u vaterpolu naravno hahhaah mogao bih malo do kladare sutra Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 26.01.12 23:38

Jasmin je napisao/la:

protiv koga sutra igrate... mislim u vaterpolu naravno hahhaah mogao bih malo do kladare sutra Very Happy

Ma Italija, verujem da ih prolazimo, kao i Novak Endija.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Jasmin 26.01.12 23:40

Lunke je napisao/la:

Ma Italija, verujem da ih prolazimo, kao i Novak Endija.

budem stavio na vas nemojte me zajebat Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 27.01.12 3:13

Sport - Page 5 Xkoglu


>>Beenoklada NAJAVA << Dobrodošli u pakao !

Ok, ljudi. To je to. Sve se svodi na naredna tri dana. Četiri su ekipe u igri, a nakon sutrašnjih polufinalnih okršaja dvije će biti izbačene iz stroja. Ko će biti sretnici koji će se boriti za najsjajnije medalje , a ko su oni koji će u borbe za ono najmanje vrijednu, bronzanu. Sutra u ovo doba, znat ćemo puno, puno više.

Za 5. i 6. mjesto

Makedonija - Slovenija


Dvije ex-yu zemlje u ovom najmanje atraktivnom meču lomit će koplja za 5. mjesto koje će sasvim sigurno voditi direktno na Svjetsko rukometno prvenstvo 2013. godine. Makedonci ovdje imaju dvostruko veće šanse - imaju svoje navijače koji će biti od velike pomoći i imaju igrače koji su kudikamo kvalitetniji od slovenskih. Slovenci se ni u najluđim snovima nisu nadali da će biti ovako dobro plasirani i siguran sam da će i šestim mjestom biti itekako zadovoljni.

Polufinale


Danska - Španija

Žestok okršaj. Sudar titana. Danska za koju su mnogi pomislili kako je otpisana nakon grupe ide na špansku furiju koja je ukrotila najveće na ovom prvenstvu. Ovdje se ništa, osim jednog, ne može predvidjeti. A to jedno je da će ovo biti vraški napeta i neizvjesna utakmica u kojoj će nesumnjivo odlučivati nijanse. Ono u čemu Danci trebaju tražiti svoje šanse je tradicionalna nespremnost Španaca na njihove snažne bekove, dok sa druge strane Španija bi mogla imati velikih poteškoća sa dubokom 6-0 danskom zonom. Zaključak je jasan - ovaj susret ne smijete propustiti.

Srbija - Hrvatska

Puno se govori o ovom meču, ali ponajmanje sa rukometne tačke gledišta. Ko u ovom susretu ima veće šanse ? Da se igra na neutralnom terenu odmah bih rekao Hrvatska, ali pošto će Srbija sutra igrati na krilima 15000 navijača ( među kojima i naša Marija i Lunke cheers ), onda bi i ovo trebao biti jako napet susret. Srbija nema mnogo iskustva u igranju "velikih" utakmica, dok su Hrvati navikli da na svakom većem takmičenju dobace makar do polufinala. Ključna stvar će biti ulazak u susret. Ako srbijanski reprezentativci uđu pod pritiskom i ako im se, sportskim rječnikom, odsijeku noge, onda Hrvatska može ovdje itekako profitirati. Ukoliko Hrvati osjete pritisak i počnu griješiti, onda će voda krenuti na mlin reprezentaciji Srbije. Uglavnom, ovo bi mogo biti jedan od onih "ružnih" susreta sa malo golova koje obilježi rovovska borba koja se, nadam se, neće prenijeti na ulice Beograda.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 5 Empty Re: Sport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 44. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics
» SPORT
» Sport

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.