EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 05 | Horehronia | Grand Final

Go down

HSC 05 | Horehronia | Grand Final Empty HSC 05 | Horehronia | Grand Final

Postaj by Veronica on 25.04.10 14:25

HSC 05 | Horehronia | Grand Final Ab7de

Dobrodošli na peto izdanje Helia Song Contesta,dobrodošli na rezultate polufinalnih veceri

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 2gskbyh

Veceras smo u Areni Dynestra,u glavnom gradu Horehronie Lawosayu,a vaša domaćica je Juliet Landau,najpopularnija voditeljica Horehronie

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 28tc5dk
HSC 05 | Horehronia | Grand Final 142rojq
HSC 05 | Horehronia | Grand Final Nyy13o

Juliet:Dobra vecer Heliooooooooooooooooooooo
Dobra vecer Horehronio i dobra vecer svim ostalim zemljama koje su se natjecale na ovom Helia Song Contestu,pred nama je ono što smo svi čekali svih ovih dana,veliko finale u kojem se našlo 16 pjesama,a samo jedna ce odnijeti titulu najbolje,a koja ce to biti,e pa to cete dragi moji odlučiti vi!
Petnaest pjesama je svoje mjesto u finalu našlo kroz polufinala,dok je Horehronia kao domaćin imala izravan plasman.Dragi moji ovih nekoliko dana su bili prekrasni,nadam se da ste uzivali barem u pola kao što sam ja,ali ne nije vrijeme za oproštaje jer tek smo na vrhuncu cijelog festivala,što više da vam kažem,nego veliko finale moze početiiiiiii.

HSC 05 | Horehronia | Grand Final Npnvwn

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 2ic5sa1

HSC 05 | Horehronia | Grand Final Icnya1

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 59sbi9

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 10ns5tu

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 2e22lg6

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 20mtn9

HSC 05 | Horehronia | Grand Final R1wv2b

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 10zom7q

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 5kllra

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 30hre4h

HSC 05 | Horehronia | Grand Final O5olrs

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 25qspyc

HSC 05 | Horehronia | Grand Final K1febb

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 55f9nc

HSC 05 | Horehronia | Grand Final 300bs0k

Juliet:Uhhhh čuli smo svih 16 finalnih pjesama,medu njima se krije pobjednička pjesma,ODABERITE JU!
Bodovi kojima glasujete su

1-2-3-4-5-6-7-8-10-12

Eto dragi moji,znate sve,i sada počnite glasovati vidimo se uskoro,sa rezultatima Wink u finalu glasuju i zemlje koje su ispale u polufinalu,osim Arbonnea koji je diskvalificran zbgo neglasanja u polufinalu.

--------------------------------
Deadline je do utorka 19:00.Ali molim vas glasujte i prije toga,nemojte odgadati ako ikako mozete glasati prije Wink Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

[Vrh]