EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Empty Re: HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results

Postaj by Nymeria on 24.04.10 21:54

HaYrOLa je napisao/la:
Janko je napisao/la:Ja??? Koje iznenađenje!!! Very Happy Very Happy Very Happy Hvala vam, mnogo!

VOLIM VAS I love you

Dobro je, mislimda bi JAnko umro da nije prosao po 5ti put!!! Smile
I ja HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_lol HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_lol

prp@ - ja sam ti dala sedam jer mi je pjesma super(Friends HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Herz ), sad mi je žao što ti nisam više dala Sad

Verbenia prošla HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_cheers HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_cheers HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_cheers HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_cheers HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_cheers HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_cheers HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_cheers HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_cheers
Nymeria
Nymeria

Broj postova : 370

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Empty Re: HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results

Postaj by Lunke on 24.04.10 22:55

Ljudi pa mogao sam srcku da dobijem bre....Dosao sa svadbe mrtav umoran i ajde da vidim sta je bilo i ja izgubio svaku nadu da sam prosao dalje....i ono ja poslednji......uhhhhh srce mi je stalo....Hvala svima koji su glasali i cestitke naravno svim finalistimaaaaaaaaa Prinčevi Prinčevi Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 25.04.10 0:56

Čestitke svima!Wink
Bilo je preteško gledat. :bom:
Čestitke svim finalistima,ostalim više sreće na HSC-u 06! Very Happy
Hvala vam što ste dali svoj glas za Sašu. I love you
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 25.04.10 12:57

UŽAS!

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by LuKa on 25.04.10 12:57

Hvala svima sto su glasali
LuKa
LuKa

Broj postova : 62

[Vrh] Go down

Postaj by LuKa on 25.04.10 13:01

Osjecam da ce ovaj HSC bit najbolji
LuKa
LuKa

Broj postova : 62

[Vrh] Go down

Postaj by Velvet on 25.04.10 13:11

LuKa je napisao/la:Osjecam da ce ovaj HSC bit najbolji

da... zato sto ces ti pobijedit xD
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 25.04.10 13:18

LuKa je napisao/la:Osjecam da ce ovaj HSC bit najbolji

Slažem se, Lady Gaga - Bad Romance = super ! HSC 05 | Horehronia | Semifinal Results - Page 6 Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 25.04.10 13:27

U finalu tko dobije i 1 bod od neke države,to znači da pjesma jako-jako dobra!
Jer u ovakovj konkurenciji sitnice će odlučivati. Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 25.04.10 13:49

Kad će rezultati polufinala? Ono tko nije prošo njihovi bodovi?

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 25.04.10 14:20

Kruno je napisao/la:U finalu tko dobije i 1 bod od neke države,to znači da pjesma jako-jako dobra!
Jer u ovakovj konkurenciji sitnice će odlučivati. Smile

Slaežm se. Stvarno je tako. I jedan bod će biti sasvim punoo... _D
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 25.04.10 14:30

k a r l o je napisao/la:Kad će rezultati polufinala? Ono tko nije prošo njihovi bodovi?

bit ce kasnije Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]