EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 85 ~ Keep on chatting!

Stranica 1 / 18. 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Go down

Helia Song Contest 85 ~ Keep on chatting! Empty Helia Song Contest 85 ~ Keep on chatting!

Postaj by Cvjećko on 10.12.11 23:52

Helia Song Contest 85 ~ Keep on chatting! Primjer2

Slobodno vi pričajte. =P
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 85 ~ Keep on chatting! Empty Re: Helia Song Contest 85 ~ Keep on chatting!

Postaj by Lunke on 11.12.11 0:07

Bravo Jankic, super je ovo Very good!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 85 ~ Keep on chatting! Empty Re: Helia Song Contest 85 ~ Keep on chatting!

Postaj by Pauly D on 11.12.11 0:08

Extra! Tema mog HSC-a prije par izdanja su isto bile boje, super Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 11.12.11 0:13

Yay, great logo Jankec Pierdolić da ne kršim pravila, novo ime Smile
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 11.12.11 0:14

Fino! Sviđa mi se osećaj povratka na HSC! Very good!
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 11.12.11 1:08

Lijep logo! Very good! Čestitke još jedanput cheers
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 11.12.11 1:09

Janko, druže, sve divno krasno sve 5.

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 11.12.11 2:00

sve je super prijavio sam se kao KObilich nedostaje mi taj naziv Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 11.12.11 2:37

Lijepo. :-D Napokon Janko organizira ! cheers
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 11.12.11 9:40

Za sada sve odlicno! Prinčevi
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 11.12.11 10:40

Sve bas super Very Happy

Msm da ce nasi predstavnici imati najefikasniji nastup Very Happy
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 11.12.11 11:42

Ajme evo gledam trenutno, prepreprejake pjesme :O
Opet će biti ubitačno glasat Sad
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 11.12.11 12:53

Lijepo Janko Yummie!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 11.12.11 14:51

Imam osjećaj da se vraća stari HSC! Kad bi se još vratile Elwerstonia (koja je najavljivala), VENNEZIA (!!!), Fabray (kojeg sam nagovarao), Tonnerre, Republic of Đorđe (isto sam nagovarao), Ramsus, Insomnia Kingdom, Fairytale Quarantine. ahhhh bilo bi lijepo
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 11.12.11 14:57

Tinchey je napisao/la:Imam osjećaj da se vraća stari HSC! Kad bi se još vratile Elwerstonia (koja je najavljivala), VENNEZIA (!!!), Fabray (kojeg sam nagovarao), Tonnerre, Republic of Đorđe (isto sam nagovarao), Ramsus, Insomnia Kingdom, Fairytale Quarantine. ahhhh bilo bi lijepo
Marko(Elwerstonia) se vraca oko 20.12 Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.12.11 14:59

Tinchey je napisao/la:Imam osjećaj da se vraća stari HSC! Kad bi se još vratile Elwerstonia (koja je najavljivala), VENNEZIA (!!!), Fabray (kojeg sam nagovarao), Tonnerre, Republic of Đorđe (isto sam nagovarao), Ramsus, Insomnia Kingdom, Fairytale Quarantine. ahhhh bilo bi lijepo

Pa Vladanu je zabranjeno ucestvovanje Laughing
Od ovih sto si nabrojao najmanje sanse za povratak dajem Fabray-u iako su mi bili bas super Very Happy Od Sandy se izgubio svaki trag a ostali se tu negde muvaju Laughing
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.12.11 15:00

Marijo je napisao/la:
Marko(Elwerstonia) se vraca oko 20.12 Very Happy

Marijo nam je PR HSC-a i zaduzen za dovodjenje starih zemalja Laughing
Aj ako uspes vrati Apoloniu, oni su uvek slali super pesme Very Happy
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 11.12.11 15:01

Nadam se da se Sandy uskoro vraća, fale mi njezine pjesme. =)
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.12.11 15:02

Inace raspored ovog HSC-a je too much zbrzan, nema ni 2 cela dana za glasanje Surprised
A ti Janko uvek kukas kako su kratki, a ti ga bas skratio Laughing za 4 dana i polufinale i rezultati i finale i opet rezultati ahhahahahahha
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 11.12.11 15:05

Lunke je napisao/la:Inace raspored ovog HSC-a je too much zbrzan, nema ni 2 cela dana za glasanje Surprised
A ti Janko uvek kukas kako su kratki, a ti ga bas skratio Laughing za 4 dana i polufinale i rezultati i finale i opet rezultati ahhahahahahha
Isto sam i ja razmišljao, zaista, i ja se zalažem za što duže rokove, no meni nikakvi rezultati vikendom ne odgovaraju, tad sam zauzet, premda, sad baš razmišljam, mogao bih staviti glasanje za polufinale do četvrtka, pa glasanje za finale do ponedjeljka, i tad rezultate.

Da, tako ću i uraditi.
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 11.12.11 15:07

Dajte poradite da se vrate i stare zemlje Very Happy

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.12.11 15:09

Pauly D je napisao/la:Dajte poradite da se vrate i stare zemlje Very Happy

Pa evo Marijo uveliko radi na tome...vratio nam je Velveta i Marka uskoro...zadao sam mu da dovede Apoloniu a Luka ce dovesti Fabraya Prinčevi

mogao bi i ti admine da mrdnes malo i vatas ljude Embarassed
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 11.12.11 15:10

Lunke je napisao/la:
Pauly D je napisao/la:Dajte poradite da se vrate i stare zemlje Very Happy

Pa evo Marijo uveliko radi na tome...vratio nam je Velveta i Marka uskoro...zadao sam mu da dovede Apoloniu a Luka ce dovesti Fabraya Prinčevi

mogao bi i ti admine da mrdnes malo i vatas ljude Embarassed

Mrdam i hvatam Very Happy Poslao sam poruku sandy sad tko zna hoće li ju pročitati, večeras će nam doći i jedna nova zemlja i takooo. Very Happy

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.12.11 15:12

Pauly D je napisao/la:

Mrdam i hvatam Very Happy Poslao sam poruku sandy sad tko zna hoće li ju pročitati, večeras će nam doći i jedna nova zemlja i takooo. Very Happy

Ma mnogo si se ti ulenjio kao i svaki predsednik drzave. Sve cetiri u vis dok tvoji ljudi obavljaju funkcije u mesto tebe Laughing
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 11.12.11 15:13

Lunke je napisao/la:
Pauly D je napisao/la:

Ma mnogo si se ti ulenjio kao i svaki predsednik drzave. Sve cetiri u vis dok tvoji ljudi obavljaju funkcije u mesto tebe Laughing

Čekaj ti se to buniš, šok Very Happy Very Happy Very Happy

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 18. 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

[Vrh]