EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

+38
Zagreb16
mirCo
SkubiŠa
AjLuci
Mara
Ighor
Duje
Vinky
Cvjećko
frozen
^.^ Swedish Hero
Steffan
mm1991sthr
Jasmin
milos55
SiXo
Belvedere
Velvet
StRes
asteroid
Tinchey
VasilijeM.
ESCbigFan
Misfit
>>Been<<
The Đole
KINGDOM_of_HEAVEN
Lady Lidia
Casper
Marijo
cr9
Kruno
Leo
Lunke
Bebi
HaYrOLa
Goxy
Pauly D
42 posters

Stranica 11 / 18. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:16

Goxy je napisao/la:

željko je veliki umjetnik a loreen bezveze

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA kako da ne

mali pa do prosle godine nisi znao za nju sta pricas ti... jao poludela deca, načisto
i ne stavljaj mi rijeci u usta, nisam rekao da je bezveze!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:17

Tinchey je napisao/la:

Imaj malo poštovanja pa piši Tinchey velikim slovom, hvala.

iskreno jeb* mi se za tincheya a kamoli da imam postovanja prema njemu Wink
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 1:19

Jasmin je napisao/la:

iskreno jeb* mi se za tincheya a kamoli da imam postovanja prema njemu Wink

Njega još manje briga za Jasmina i njegovo slijepo uzdizanje onog plagijatora do neba. OTVORI OČI ČOVJEČE!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 11.03.12 1:19

Isuse o čemu vi, šta ako podsjeća, koga brige ne ocjenjujemo to Very Happy

Meni je pjesma originalna, odlična, savršena AAAAAA SAVRŠENAAA! <3

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 11.03.12 1:20

Jasmin je napisao/la:

mali pa do prosle godine nisi znao za nju sta pricas ti... jao poludela deca, načisto
i ne stavljaj mi rijeci u usta, nisam rekao da je bezveze!

kako ti voliš pametovat blago ti se Smile
I znao sam za nju prošle godine Very Happy
Nisi rekao da je bezveze, već da je razlika između nje i Željka što je on "umjetnik" šta bi znacilo da je Loreen (po tvojim rjecima) losija od njega Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 1:21

rändajad je napisao/la:Lunke objasnio.

Objasnio nego kako I love you
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:21

Tinchey je napisao/la:

Njega još manje briga za Jasmina i njegovo slijepo uzdizanje onog plagijatora do neba. OTVORI OČI ČOVJEČE!

aahahahahahahahahhaahhaahhahaha dobro idem se sad bacit s mosta nakon ovih rijeci... nije te briga za meneeeeeee ajoj boli me to :p

Inace ja ne slusam pjesmu ocima Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by >>Been<< 11.03.12 1:22

Aj sad se malo smirite da vas ne šokiram. Slušam Euphoriu, pa bi moglo doći do neželjenih dejstava na lijek.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 1:23

Jasmin je napisao/la:

aahahahahahahahahhaahhaahhahaha dobro idem se sad bacit s mosta nakon ovih rijeci... nije te briga za meneeeeeee ajoj boli me to :p

Inace ja ne slusam pjesmu ocima Very Happy

Ne slušam ni ja, ali ipak ne padam na jeftine trikove nekog štakora kao neki. Ajmo sad rijeka!!! HOPA!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 1:23

Ma ti slusas tinchija sto lupeta, pa on je pljuvao ovde jos pre mesec dana,a ti se obazires na to sto lupeta.



Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:23

Goxy je napisao/la:

kako ti voliš pametovat blago ti se Smile
I znao sam za nju prošle godine Very Happy
Nisi rekao da je bezveze, već da je razlika između nje i Željka što je on "umjetnik" šta bi znacilo da je Loreen (po tvojim rjecima) losija od njega Smile

ajmo ponovo da objasnim jer ne shvacas: ne pametujem vec kazem da ne citas izmedju redova ako vec citiras mene! meni je losija ali nije mi bzvz dapace dobra mi je pjesma (jedna od boljih na esc ), samo mi je zeljko bolji, puno bolji ! eto to je to, ako sad nisi shvatio onda ti ne mogu pomoci! ajd zivio
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 1:24

Lunke je napisao/la:Ma ti slusas tinchija sto lupeta, pa on je pljuvao ovde jos pre mesec dana,a ti se obazires na to sto lupeta.

A koga sam ja to pljuvao? Odgovor, molio bih!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:25

Tinchey je napisao/la:

Ne slušam ni ja, ali ipak ne padam na jeftine trikove nekog štakora kao neki. Ajmo sad rijeka!!! HOPA!

Jesi to Hopa naucio znas vec sa kim! Inace nemoj da tebi bude rijeka jer bi moglo biti svasta, ajd sad bok i ne obracaj mi se vise!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 1:26

I ako odes ti, nesto tvoje znaj tu ce ostatiiiii I love you Nije ljubav stavr da bi ti je vratio, GLEDAJ TO SAM SAMO JA UVEK SAM TE VOLEO I love you
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 1:26

Ajd da i to doživim da mi Jasmin na vrata pokuca i kaže HOPA! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ili NE!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Guest 11.03.12 1:27

Aj dont vont šokiren zi, pero vi to remmremm tražite. Smile

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 1:28

Hvala Marini Tucakovic na jos jednom divnom tekstu I love you
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:28

Tinchey je napisao/la:Ajd da i to doživim da mi Jasmin na vrata pokuca i kaže HOPA! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ili NE!


ahahahahahahahaahahahahahahahha joj ahhahahahaah trenutno pokusavam biti ljut, ne nasmijavaj me glupim komentarima
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 11.03.12 1:29

Jasmin je napisao/la:

ajmo ponovo da objasnim jer ne shvacas: ne pametujem vec kazem da ne citas izmedju redova ako vec citiras mene! meni je losija ali nije mi bzvz dapace dobra mi je pjesma (jedna od boljih na esc ), samo mi je zeljko bolji, puno bolji ! eto to je to, ako sad nisi shvatio onda ti ne mogu pomoci! ajd zivio

oprosti sto nismo svi pametni kao ti Sad
Trebao si odmah rec meni je Željko bolji i ja ti ništa ne bi rekao, ali ti si poceo nesto tamo pricat razliku da je Željko umjetnik ona ne bla bla bla Wink


Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 1:29

NE OBRAČAJ MI SE! I SAM SI REKAO DA SE NE OBRAČAM TEBI! ZAGLUPLJUJEŠ ME!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 11.03.12 1:52

Ako ćete raspravljati o pjesmi raspravljajte bez vrijeđanja jedno drugoga! Jasno?!

Ako se ne slažete s nekim recite svoje mišljenje al ne gadite tuđe.

Evo ja sam npr sad poslušao Paradise i 2-3 sekunde gdje su violine one jeste gotovo isto je prema mom mišljenju, ali to ne utječe na moje mišljanje o pjesmi koje je savršeno! Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:55

bit cu dobar Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 1:56

JA SAM NAJBOLJI I love you
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 1:57

Pjesma je i dalje sranje. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 2:03

Neko je i dalje ljubomoran i hejter, ali dobro, sta on voli to lose prodje hahahahahhaha
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 11 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 18. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.