EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

+38
Zagreb16
mirCo
SkubiŠa
AjLuci
Mara
Ighor
Duje
Vinky
Cvjećko
frozen
^.^ Swedish Hero
Steffan
mm1991sthr
Jasmin
milos55
SiXo
Belvedere
Velvet
StRes
asteroid
Tinchey
VasilijeM.
ESCbigFan
Misfit
>>Been<<
The Đole
KINGDOM_of_HEAVEN
Lady Lidia
Casper
Marijo
cr9
Kruno
Leo
Lunke
Bebi
HaYrOLa
Goxy
Pauly D
42 posters

Stranica 2 / 18. Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Casper 12.12.11 4:55

Zeljko je ozbiljan i ozbiljno ce da pobedi!
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lady Lidia 13.12.11 19:06

Vrlo sam zadovoljna sto je on izabran, volim njegove pesme Smile
Lady Lidia
Lady Lidia

Broj postova : 12

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 14.12.11 19:39

Zeljko ce rasturiti, u to ne sumnjam...kad on kaze da je to to, onda nema brige Very good!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 14.12.11 19:41

Hmm možda bude pjesma tipa Perje od Milana, kraj te pjesme je savršen, baš je moćan Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by HaYrOLa 14.12.11 19:42

nadam se brzoj pesmi, rekao je da je drugacija i da ce se mnogi iznenaditi
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 14.12.11 19:43

HaYrOLa je napisao/la:nadam se brzoj pesmi, rekao je da je drugacija i da ce se mnogi iznenaditi

Ne verujem da je brza, njemu ne stoji bas brzo...mozda neka balada ali onako dinamicnija da moze da puca dok peva, kao molitva recimo (onaj drugi deo) Very Happy
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 18.12.11 16:11

Rece Zeljkoni na tviteru da je pesma jedinstvena ,sto znaci da nije radio ponovo "lane moje" niti sta slicno.Bice to nesto prilicno drugacije i novo ne samo za nas nego i za Evropu.
Bilo bi lepo cuti vise verzija te pesme jer ce njegov tim zajedno sa RTS om odluciti koja ce verzija iste stvari biti predstavljena! Sad ne znam da li cemo i mi imati tu prilku ili ce biti ponudjena na slusanje samo zvanicna verzija!
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 18.12.11 17:26

Možda Željko napravi neki pop-rock, malo jači rock Very Happy Etno-rock bi bilo super Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 18.12.11 17:30

Ma on ne mora ni predstaviti pesmu, on je vec pobedi oahhahahahahhahahaha

sprdam se naravno, ali ocekujem nenormalno dobru stvar Music
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 18.12.11 17:32

Lunke je napisao/la:Ma on ne mora ni predstaviti pesmu, on je vec pobedi oahhahahahahhahahaha

sprdam se naravno, ali ocekujem nenormalno dobru stvar Music

Za mene je pobjednik svakako, jedva čekam koncert u areni <3

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 18.12.11 17:53

Cek polako ...samo fali da se pojavi Ruslana interno izabrana u Ukrajini Smile ha haaaaaa

Pa to bi bilo ludilo! Smile lol
Ovako vidim glavnu konkurenciju Zeljku od strane Angun tj Francuske i videcemo hoce li SWE izabrati Timoteij ove godine! Verovatno su curke tamo spremile isto bombu od pesme.
Ali u Zeljka veruju svi! Nadam se da ce uspeti. Kad se on ovoliko raduje i kaze da ima "pravu stvar" koja do sada bas i nije tako cuta....VERUJEM MU! I sta vise mislim da ju je spremio sto se tice melodije poodavno ,sad je udarioo samo jagodu na slag! Smile
Vanredno dobre pesme se ne prave za kratko vreme! To znamo!
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 10.01.12 22:36

U emisiji RTS-a "Balkanskom ulicom", u društvu mog brata i Jelene Tomašević, odgledao sam, po ko zna koji put, snimke radosti i euforije srpske delegacije tokom polufinala i finala u Istanbulu 2004. godine.

Bilo je neizrecivo. Pamtiću čitavog života tu Evroviziju.


Voleo bih da i što više evrovizijskih fanova ponovo pogleda taj snimak. Čini mi se da će, ponovnim gledanjem, svi jasnije razumeti koliko me veliko evrovizijsko iskustvo, osim svih prednosti, obavezuje.

Imajući u vidu sve moje dosadašnje rankinge (da se izrazim sportski), drugo, treće i šesto mesto. Verujem da će vremenom i najveći skeptici razumeti zašto sada težim boljem evrovizijskom rezultatu od dosadašnjih.

Sportisti i oni koji su se ikada u nečemu takmičili sigurno će razumeti.

Rešio sam da se rasteretim ranijih iskustava i da se pri pripremi pesme za Baku okrenem totalno novim razmišljanjima, bez ikakvih povlačenja paralela tipa "tada i sada".

Na melodiju sam ponosan. Dobio sam ono što sam planirao da stvorim – moćnu pesmu koju ću svim snagama moći da branim, sa ponosom da predstavim Srbiju evrovizijskom muzičkom auditorijumu.

Tekst je, opet, proces za sebe. Vrlo je značajno što sam, ranijim proglašenjem, dobio neophodno vreme, pa sve teče u gotovo idealnim okolnostima. A da li će pesma biti nova himna ljubavnika i zaljubljenih ili ostavljenih ili nešto sasvim četrvrto, ne mogu vam još otkriti.

Moji tviteraši znaju šta sam još radio i gde sam sve bio proteklih nedelja: tri koncerta u Nemačkoj i po jedan u Hrvatskoj, Makedoniji, Srbiji, Crnoj gori.

Divno je bilo, toliko da umor osećam tek sada kada imam par dana za predah.

Zahvaljujem svima na divnom prijemu, od Minhena, Forchajma, Diseldorfa, preko Karlovca, Zagreba, Obrenovca do Skoplja, gde je uz fantastičnu publiku (kažu da vas je bilo trinaest hiljada) dva i po sata prošlo kao tren!

Hvala i Kaliope, Hariju i Borisu na lepom druženju, ali, pre svega, što se uvek lako razumemo.

Eto, i ovi koncerti su mi došli kao okrepljenje, kao adrenalinske doze za mesece priprema koji su preda mnom.

Čini mi se da je važno uspešno privesti kraju tekuću godinu, da je to odličan preduslov da sledeću započnete sa više elana.

A moj "foto-finiš 2012." bio je kakav se poželeti može: odbrojavanje poslednjih trenutaka stare godine sa hiljadama ljudi na prepunom trgu u Novom Pazaru, potom repriza dočeka sa publikom i prijateljima u Petrovcu.

A dan ranije stigla je i nagrada – internacionalni fanovi Evrvovizije proglasili su pesmu Lane moje najboljom u istoriji takmičenja!

A nova-novcijata godina, već je stigla i tek čeka da na njenom kalendaru zaokružujemo sve ono važno i značajno što očekujemo, planiramo, što nam predstoji.

Želim vam svima da novu, 2012. godinu ispunite sa što više dana radosti, ljubavi, uspeha i veselja.

Srdačno vaš,

Željko Joksimović

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by The Đole 10.01.12 22:44

Kralj. Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by >>Been<< 10.01.12 22:48

Ko je KaliopE ? Rolling Eyes
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 10.01.12 22:52

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 10.01.12 23:42

Gledam ovog Željka u "Balkanskoj ulici" i čovek je tolio siguran u pobedu da je to neverovatno, što govori da ima sjajnu pesmu u rukavu Aha! I love you

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 11.01.12 15:10

Zbilja nikad nisam video vecu samovernost od ove koju on sad ima! To je dobro,ko ne zeli pobedu , taj se po difoltu i ne trudi toliko....u melodiju ne sumnjam da ce biti vrh vrhova...sve ostalo takodje dovedeno da blista!
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Kruno 11.01.12 15:51

Iskreno sumnjam u pobjedu pored toliko favorita samo s Balkana.
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.01.12 16:42

Kruno je napisao/la:Iskreno sumnjam u pobjedu pored toliko favorita samo s Balkana.

A ko su favoriti sa balkana???
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 11.01.12 16:44

Lunke je napisao/la:

A ko su favoriti sa balkana???

Meni je Kalopi, ali s obzirom da ce pjevati na makedonskome ne znam baš koliko će dobro proći :/
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.01.12 16:45

Goxy je napisao/la:

Meni je Kalopi, ali s obzirom da ce pjevati na makedonskome ne znam baš koliko će dobro proći :/

Ona je favorit nama ali nece toliko i ostalim zemljama Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 11.01.12 16:48

Lunke je napisao/la:

Ona je favorit nama ali nece toliko i ostalim zemljama Prinčevi

pa da, nije bas drugdje poznata, kao ni Nina a ni Maya Sar o Rambu da i ne govorim xD
Samo se nadam da se Srbiji neće dogoditi ono što se dogodilo i Chiari kad je doživjela debakl nakon 2. i 3. mjesta No


Zadnja promjena: Goxy; 11.01.12 17:00; ukupno mijenjano 1 put.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by >>Been<< 11.01.12 16:58

Kaliopi ako izvede minimum svojih masovnih mogućnosti, prognoziram joj visok visok plasman jer takvi vokali nikad ne ostanu nezamijećeni.
Srbija će biti visoko. Željko J. zna šta radi.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Bebi 11.01.12 17:34

Ne mora da znaci, mnogo dobrih vokala je bilo lose plasirano...
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 2 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 18. Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.