EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

+38
Zagreb16
mirCo
SkubiŠa
AjLuci
Mara
Ighor
Duje
Vinky
Cvjećko
frozen
^.^ Swedish Hero
Steffan
mm1991sthr
Jasmin
milos55
SiXo
Belvedere
Velvet
StRes
asteroid
Tinchey
VasilijeM.
ESCbigFan
Misfit
>>Been<<
The Đole
KINGDOM_of_HEAVEN
Lady Lidia
Casper
Marijo
cr9
Kruno
Leo
Lunke
Bebi
HaYrOLa
Goxy
Pauly D
42 posters

Stranica 10 / 18. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 0:47

Lunke je napisao/la:Sklonite mi replay dugmeeeeeeeeeee Prinčevi

Skloni si sam i ne spamaj. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 11.03.12 0:48

Stalno slušam ovo, pobjeđuju ili Loreen ili on ili Babe Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 0:49

Jao bre kakva scvedska kakva hrvatska italija i druge kvazi europske zemlje, željko je car, kakva pjesma strasno nest, i ne podsjeca na nikakvu pjesmu , vec je dobra odlicna pa podsjeca na odlicne pjesme kojih ima malo zato bre sutite Smile

Ja sam presretan, al presreeeeeeeetan!

Pogledajte mog zeljka, pa vasu loreeen, pa moga zeljka pa vasu loreen, ne vidite razliku? e djeco moja razlika je u tome sto je moj željko umjetnik !

Pusabok!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 0:50

^ Ja nisam ništa razumio. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by ESCbigFan 11.03.12 0:55

Na momente Paradise-Coldplay.. Na momente melodija My heart is yours Norveška 2010.
Božee..
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Guest 11.03.12 0:58

ESCbigFan je napisao/la:Na momente Paradise-Coldplay.. Na momente melodija My heart is yours Norveška 2010.
Božee..
Et finalement 0 points aller à ... cerveau.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 0:59

ajmo samo ste 5 pesama uspeli da nabrojite na koje lice, malo je to za vas, moizete vi to bolje, almo ajmo ajmoooo
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 0:59

ESCbigFan je napisao/la:Na momente Paradise-Coldplay.. Na momente melodija My heart is yours Norveška 2010.
Božee..

na momente poslusaj ponovo te dvije pjesme di ti vidis slicnost pogotovo s ovom drugom !
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by ESCbigFan 11.03.12 1:01

Jasmin je napisao/la:

na momente poslusaj ponovo te dvije pjesme di ti vidis slicnost pogotovo s ovom drugom !

Melodija na početku je miješana 100%
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:05

ESCbigFan je napisao/la:

Melodija na početku je miješana 100%

ako je i kopirao taj dio, bolje je napravio od orginala, iako evo sad sam slusao coldplay i ne podsjeca me, mozda sma ja previse subjektivan ne znam Smile

al odusevljeeeeeeeeeeeeeeeen sam ahahaha
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 11.03.12 1:07

Jasmin je napisao/la:Jao bre kakva scvedska kakva hrvatska italija i druge kvazi europske zemlje, željko je car, kakva pjesma strasno nest, i ne podsjeca na nikakvu pjesmu , vec je dobra odlicna pa podsjeca na odlicne pjesme kojih ima malo zato bre sutite Smile

Ja sam presretan, al presreeeeeeeetan!

Pogledajte mog zeljka, pa vasu loreeen, pa moga zeljka pa vasu loreen, ne vidite razliku? e djeco moja razlika je u tome sto je moj željko umjetnik !

Pusabok!

fail
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:08

Goxy je napisao/la:

fail

mali di vidis fail da ti objasnim Razz
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 1:09

Ljudi moji pa Joksimovic nije glupan da obradi pesmu kad ide na esc, koji je vama djavo. Kao da on ne zna da ne smeju palgijati. To sto mozda neki takt podseti na neke (mada meni i dalje nije jasno sta tu podseti) ne znaci da je ukradeno, uostalom dokazace se vec da nije kao sto smo dokazivali za lane i molitvu.


Zadnja promjena: Lunke; 11.03.12 1:09; ukupno mijenjano 1 put.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 11.03.12 1:09

Jasmin je napisao/la:

mali di vidis fail da ti objasnim Razz

Pogledajte mog zeljka, pa vasu loreeen, pa moga zeljka pa vasu loreen, ne vidite razliku? e djeco moja razlika je u tome sto je moj željko umjetnik !

Pusabok!

oemđi
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:10

Goxy je napisao/la:

Pogledajte mog zeljka, pa vasu loreeen, pa moga zeljka pa vasu loreen, ne vidite razliku? e djeco moja razlika je u tome sto je moj željko umjetnik !

Pusabok!

oemđi


ahhaahaahaahahahahahah o boze ahhaahhahaha cek umirem hahhaa sta ti niej jasno tu da ti nacrtam do kraja
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Guest 11.03.12 1:10

Lunke objasnio.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by >>Been<< 11.03.12 1:11

E, I Loreen je super ! Nemojte ih sad porediti.. Dvije pjesme, diametralno suprotne !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 1:12

Lunke je napisao/la:Ljudi moji pa Joksimovic nije glupan da obradi pesmu kad ide na esc, koji je vama djavo. Kao da on ne zna da ne smeju palgijati. To sto mozda neki takt podseti na neke (mada meni i dalje nije jasno sta tu podseti) ne znaci da je ukradeno, uostalom dokazace se vec da nije kao sto smo dokazivali za lane i molitvu.

Isto tako nije i**** da ne iskoristi svoju dobro poznatu formulu za uspijeh. Oh vidi ISKORISTIO JU JE! Još će i uspjeti koliko je europska publika glupa.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by ^.^ Swedish Hero 11.03.12 1:12

>>Been<< je napisao/la:E, I Loreen je super ! Nemojte ih sad porediti.. Dvije pjesme, diametralno suprotne !

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 588105 Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 588105 Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 588105
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:13

Jao ovaj tinchey postao genije za sve sfere zivota, moram se pocet vise druzit s tobom!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 11.03.12 1:13

Jasmin je napisao/la:


ahhaahaahaahahahahahah o boze ahhaahhahaha cek umirem hahhaa sta ti niej jasno tu da ti nacrtam do kraja

željko je veliki umjetnik a loreen bezveze
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA kako da ne
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 11.03.12 1:14

>>Been<< je napisao/la:E, I Loreen je super ! Nemojte ih sad porediti.. Dvije pjesme, diametralno suprotne !

ma ne kazem ja da je ona losa, ali nakon joksimovica mi je nebitna totalno... Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 1:14

Tinchey je napisao/la:

Isto tako nije i**** da ne iskoristi svoju dobro poznatu formulu za uspijeh. Oh vidi ISKORISTIO JU JE! Još će i uspjeti koliko je europska publika glupa.

Pa to su te pesme koje evropa voli cuti, nece sigurno praviti nesto sto se drugima nece svideti pobogu.

Pesma ima emociju, tekst, muziku, dobrog pevaca.

eto razlog zbog kojeg treba pobediti i ponovo cemo biti drugaciji od ostalih. Zasto odstupati od neceg sto valja?
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 11.03.12 1:15

Jasmin je napisao/la:Jao ovaj tinchey postao genije za sve sfere zivota, moram se pocet vise druzit s tobom!

Imaj malo poštovanja pa piši Tinchey velikim slovom, hvala.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 11.03.12 1:16

hahahahahha ovaj tinchey je na drogama zestokim
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 10 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 18. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.