EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

+38
Zagreb16
mirCo
SkubiŠa
AjLuci
Mara
Ighor
Duje
Vinky
Cvjećko
frozen
^.^ Swedish Hero
Steffan
mm1991sthr
Jasmin
milos55
SiXo
Belvedere
Velvet
StRes
asteroid
Tinchey
VasilijeM.
ESCbigFan
Misfit
>>Been<<
The Đole
KINGDOM_of_HEAVEN
Lady Lidia
Casper
Marijo
cr9
Kruno
Leo
Lunke
Bebi
HaYrOLa
Goxy
Pauly D
42 posters

Stranica 6 / 18. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Kruno 10.03.12 1:16

Lunke je napisao/la:

ahhahahahhahahhaahaha

ljubomora je cudo!!!

Nije to ljubomora Lunke Smile
Ja Željka poštujem i cjenim ga kao umjetnika, ali Vi ste kompletno svi malo umišljeni i previše sigurni u svoj plasman ove godine.
Dao Bog da pjesma bude odlična, ali što ako će biti prosjek?
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by >>Been<< 10.03.12 1:20

Ja bih volio da Željko ima neku pjesmu u stilu onih koje piše za Brenu, Harija, Jelenu T. i sl. Nešto u stilu "Dođi sutra". Malo su me smorile balade, ove godine Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 10.03.12 1:21

Kruno je napisao/la:

Nije to ljubomora Lunke Smile
Ja Željka poštujem i cjenim ga kao umjetnika, ali Vi ste kompletno svi malo umišljeni i previše sigurni u svoj plasman ove godine.
Dao Bog da pjesma bude odlična, ali što ako će biti prosjek?

Pa kad on kaze da ima pesmu za koju je ubedjen da ide visoko onda tu greske nema.Ne ocekujem ja pobedu tu se ja sprdam malo ali top 5 da. Mogu ga mrzeti, voleti ali covek zna napraviti pesmu i ima taj osecaj da napravi hit. Rezultati idu u njegovu korist 2-3-6 mesto na esc-u, mnostvo hitova sto za sebe sto za druge izvodjace. Jednostavno, pesma ne moze biti promasaj!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by The Đole 10.03.12 1:47

LOL, ako ste se vi uzdizali oko Lako je sve možemo i mi na Željkovu još neotkrivenu pjesmu Laughing
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by >>Been<< 10.03.12 1:54

Samo da dodam, to "potkusurivanje" u fazonu - "Moja pjesma je bolja od tvoje. Na-na-na", je druga vrata lijevo ! Smile

Ako se nema šta pametno, bolje ništa Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 10.03.12 2:20

Joksa I love you nikad me nije razocarao Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 10.03.12 2:21

Jasmin je napisao/la:Joksa I love you nikad me nije razocarao Smile

Nisam ni ja ahhahahahhahahah Laughing Laughing Laughing Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 10.03.12 2:23

Lunke je napisao/la:

Nisam ni ja ahhahahahhahahah Laughing Laughing Laughing Prinčevi

nisi Embarassed Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Kruno 10.03.12 10:52

The Đole je napisao/la:LOL, ako ste se vi uzdizali oko Lako je sve možemo i mi na Željkovu još neotkrivenu pjesmu Laughing

Vidim da uvijek pucaš nisko Embarassed
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 10.03.12 13:41


Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by ESCbigFan 10.03.12 14:39

I to da čujemo.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Bebi 10.03.12 14:45

Danas idem u RTS i mahaću vam kad kamera bude mene snimala Very Happy
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by VasilijeM. 10.03.12 15:47

Bebi je napisao/la:Danas idem u RTS i mahaću vam kad kamera bude mene snimala Very Happy
Obavezno!
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by mm1991sthr 10.03.12 15:57

To mi je prvi post u njihovom izboru za Eurosong i mislim da im je danas njihov izbor! Uopce ne znam da li ima nekoliko pisama ili ce samo tu jednu pismu sa kojom ide na Eurosong, predstaviti je danas.. Mislim da bi mogla opet biti balada! Necu im gledati nihov izbor, zato jer me uopce ne zanima.. Samo cu pogledati izabranu pismu! Ako bude opet balade, neka onda ispadne.. Bas bi zelio da ispadnu, kao sto su ispali 2009. godine na Eurosongu 2009.! Uostalom rekao da neka sve balade poispaduju ali ne Hrvatska balada i Albanska balada, zato jer su to definitivno najbolje balade i nikoja im blada nija ravna.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Guest 10.03.12 15:59

mm1991sthr je napisao/la:kao sto su ispali 2009. godine na Eurosongu 2009.
Mea culpa, ali ja sam mislio da je Eurosong 2009. bio zapravo 2000. Sad

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by >>Been<< 10.03.12 16:21

mm1991sthr je napisao/la:To mi je prvi post u njihovom izboru za Eurosong i mislim da im je danas njihov izbor! Uopce ne znam da li ima nekoliko pisama ili ce samo tu jednu pismu sa kojom ide na Eurosong, predstaviti je danas.. Mislim da bi mogla opet biti balada! Necu im gledati nihov izbor, zato jer me uopce ne zanima.. Samo cu pogledati izabranu pismu! Ako bude opet balade, neka onda ispadne.. Bas bi zelio da ispadnu, kao sto su ispali 2009. godine na Eurosongu 2009.! Uostalom rekao da neka sve balade poispaduju ali ne Hrvatska balada i Albanska balada, zato jer su to definitivno najbolje balade i nikoja im blada nija ravna.. Smile

Zadrt si i pričaš gluposti !

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Bebi 10.03.12 16:21

mm1991sthr je napisao/la:To mi je prvi post u njihovom izboru za Eurosong i mislim da im je danas njihov izbor! Uopce ne znam da li ima nekoliko pisama ili ce samo tu jednu pismu sa kojom ide na Eurosong, predstaviti je danas.. Mislim da bi mogla opet biti balada! Necu im gledati nihov izbor, zato jer me uopce ne zanima.. Samo cu pogledati izabranu pismu! Ako bude opet balade, neka onda ispadne.. Bas bi zelio da ispadnu, kao sto su ispali 2009. godine na Eurosongu 2009.! Uostalom rekao da neka sve balade poispaduju ali ne Hrvatska balada i Albanska balada, zato jer su to definitivno najbolje balade i nikoja im blada nija ravna.. Smile

Štetočino jedna, zakopaj se!
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Steffan 10.03.12 16:53

Jel mogao jos neki put da upotrebi rec balada?
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 10.03.12 17:16

Iskreno i ja bih htio da ispadnu i to samo zato što je riječ o Joksimoviću, koji je očito gladan pobjede i gadi mi se.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 10.03.12 17:24

Tinchey je napisao/la:Iskreno i ja bih htio da ispadnu i to samo zato što je riječ o Joksimoviću, koji je očito gladan pobjede i gadi mi se.

Pa da, a to sto ce pesma biti jedna od boljih na festivalu to je manje bitno.



Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Tinchey 10.03.12 17:39

Lunke je napisao/la:

Pa da, a to sto ce pesma biti jedna od boljih na festivalu to je manje bitno.




Pjesmu još nisam čuo. Ali sumnjam da će mi se svidjeti. Nisam čuo nijednu njegovu koja me oduševila, čak ni Lane moje.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 10.03.12 18:02

meni je Lane Moje Puke ali volim Oro Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 10.03.12 19:38

jel ide još ko od forumasa?
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by ESCbigFan 10.03.12 19:41

Goxy je napisao/la:meni je Lane Moje Puke ali volim Oro Very Happy

+1
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 6 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 18. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.