EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 9 Empty Re: Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results

Postaj by Pauly D on 15.11.11 0:44

Razmislit ćemo o tome Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 9 Empty Re: Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results

Postaj by strajker on 15.11.11 0:44

Slažem se i ja da je prebrzo i sve, ali onda bi bilo dosadno da nije prebrzo a i ja bih imao manje šansi za failovanje!
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 15.11.11 0:45

Zahvaljujem Bruno, i svima vama koji ste me podržali. Smile
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 15.11.11 0:48

ako staviš 2 tjedna ljudi izgube interes..tako je jednom trajao neki hsc skoro 2 tjedna...ljudi su se totalno pogubili više se nije znalo gdje što kako... ono izgubiš volju totalno... mislim daj e ovo od 7 daana baš dobro...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 15.11.11 0:49

croato je napisao/la:ako staviš 2 tjedna ljudi izgube interes..tako je jednom trajao neki hsc skoro 2 tjedna...ljudi su se totalno pogubili više se nije znalo gdje što kako... ono izgubiš volju totalno... mislim daj e ovo od 7 daana baš dobro...

Pa ako mu nešto pomaže mogao bi da glasa listom u polufinalu, pa da ne mora dolaziti i da glasa na finalu...
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 15.11.11 0:51

Pa dobro tada. Jeste da sam kratko tamo, ali kako onda na onom engleskom forumu ljudi ne gube interes? Mislim da bi trebali da pokušamo. Jer nije baš dovoljno da za 2 dana poslušaš sve pesme i sklopiš utiske.
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 15.11.11 0:52

ja ne kužim što je tu teško prijavit pjesmu pričekat polufinale uzmeš si pola sata od dana i preslušaš pjesme... daš bodove.. i opet dodes na finale na pola sata i daš bodove ...
i onda vidiš kasnije finalne rezultate... ni 2h u 7 dana.. a toliko valjda ima
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Luc on 15.11.11 0:52

jel imaju igdje glasovi iz polufinala?
Luc
Luc

Broj postova : 1134

Kontinent Helia
Zemlja: Ujedinjeni Gvozd
Obavijest: Jačaz Kalčaz Hooooop Ordajum

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 15.11.11 0:55

^.^ Danish Hero je napisao/la:Pa dobro tada. Jeste da sam kratko tamo, ali kako onda na onom engleskom forumu ljudi ne gube interes? Mislim da bi trebali da pokušamo. Jer nije baš dovoljno da za 2 dana poslušaš sve pesme i sklopiš utiske.

Da, tamo je bolje jer su DD za sve po jedan tjedan, pa nema žurbe, strke ni stresa. Ovdje se sve odradi u 5 dana. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 15.11.11 0:56

Uopće se ne slažem sa tim što pišeš, croato!

Na ESC Today forumu jedno izdanje traje najmanje 21 dan jer pravila tako nalažu, i niko nije izgubio interes. Dapače, apsolutno je zanimljivo, nije da svaki dan moraš gledati kad je deadline i slušati tek tako, usput.

Meni ovo sve prebrzo ide, ali zaista. U svakom slučaju, nek administracija odluči. =)

EDIT: Oh, prestigli ste me. Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 15.11.11 0:58

ah dobro ... cvjećko ja kažem svoje mišljenje... jer znam da je jednom na jednom csc-u natjecanje trajalo 2 tjedna i onda su se ljudi poguibili i jedva se održali rezultati..čak više ni organizator nije znao na čemu smo.. i poslije toga propala igra...
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 15.11.11 0:58

croato je napisao/la:ja ne kužim što je tu teško prijavit pjesmu pričekat polufinale uzmeš si pola sata od dana i preslušaš pjesme... daš bodove.. i opet dodes na finale na pola sata i daš bodove ...
i onda vidiš kasnije finalne rezultate... ni 2h u 7 dana.. a toliko valjda ima

Treba mi više od pol sata za preslušavanje. U takvoj strci fizički ne mogu imat NF u kojem ionako malo ljudi glasa, a očito je da ga više nitko ne radi jer se nema vremena. Kad bih radio NF imao bih najbolje rezultate ovako ništa. Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 15.11.11 0:59

ajmo probat Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 15.11.11 0:59

PS. meni svjeedno ionako ja ne odlučujem štogod bilo 5 dana ili 25 dana..kako hoćete... ja samo kažem da mi je glupo..hajde 10 dana ali 2 tjedna... i nikako ne mogu shvatiti čemu prijave 5 dana? ajd 3 ali 5 wtf... ali okey... svejedno neka verka i bruno odluče
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 15.11.11 1:04

Zasto sto neki bolesnici ucestvuju na 13242324 foruma i ne mogu da pohvataju gde su sta slagali i gde su u kojem klanu!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pantomimicar on 15.11.11 3:24

Razocaran plasmanom. Samo 13. mesto.
Cestitke pobedniku Smile
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 15.11.11 4:55

Čestitke Voyageru!!! Pobjednička pjesma OK! Moja 10-tka I love you
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 15.11.11 9:19

Pauly D je napisao/la:Ja sam također zadovoljan s 5. mjestom, samo sam malo razočaran jer da sam dobio 12 mogao sam pobjedit, znate kako je to, tako blizu tako daleko. Sve u svemu dobar plasman, Rozga je zadovoljna, za koji HSC se vraća opet <3 <3 Hvala vam svima što ste glasali za Rozgu puunoo Smile)

Nemoj više!
Pusti ženu da odmori Laughing
Inace hvala svima na bodovima I love you i čestitke Voyager, moja 12 cheers
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 15.11.11 10:19

Cestitke Voyager od I love you

Meni je najbolje kad je HSC tacno nedelju dana 2+3+2=7,vise od toga bi bilo previse.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 15.11.11 14:33

Fala:
12 - Luna,
10 - Bruno, Kruno,
7 - Eurovision World, Svergi, Janko, Voyager, Estonac
4 - Illumia, Panto,
3 - Marijo,
2 - Goxy, FK,

Cestitke pobedniku...
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 15.11.11 14:40

Leo je napisao/la:Cestitke Voyager od I love you

Meni je najbolje kad je HSC tacno nedelju dana 2+3+2=7,vise od toga bi bilo previse.
točno to! Smile Very Happy Laughing
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Nymeria on 15.11.11 14:48

HaYrOLa je napisao/la:Zasto sto neki bolesnici ucestvuju na 13242324 foruma i ne mogu da pohvataju gde su sta slagali i gde su u kojem klanu!
hahahahhahahahahahahahahahahahaha
I love you

Croato čestitke! Smile)))
Nymeria
Nymeria

Broj postova : 370

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 15.11.11 15:00

Nymeria je napisao/la:
hahahahhahahahahahahahahahahahaha
I love you

Croato čestitke! Smile)))
hvala ti nymeria Smile)) I love you
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 15.11.11 22:15

Skladba Victory od Bond koju sam ja slao na jedan HSC je mnogo bolja od ove,a završila je kao 13. u polufinalu Laughing

Čestitke Voyager! Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 16.11.11 0:59

Becher je napisao/la:Skladba Victory od Bond koju sam ja slao na jedan HSC je mnogo bolja od ove,a završila je kao 13. u polufinalu Laughing

Čestitke Voyager! Very Happy
hvala! btw.meni je viva bolja.. od victory..zato j unisam slao iako sam ti tada dao 12... Wink
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]