EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 Empty Re: Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results

Postaj by HaYrOLa on 15.11.11 0:10

uzas!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 Empty Re: Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results

Postaj by Tinchey on 15.11.11 0:10

strajker je napisao/la:

TINCHEY MI DAO 1?!

EEEEW Sad

Šta je tu čudno?! Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 15.11.11 0:11

Tinchey je napisao/la:

Šta je tu čudno?! Laughing

Ništa haha delovalo mi kao da ti se svidja Laughing a kasnije sam skontao da je to bio Marijo Very Happy

I love you
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 15.11.11 0:12

strajker je napisao/la:
Veronica je napisao/la:

e pa i meni je dva pa sam je opet poslala Rolling Eyes

haha a Lenku sam rekao da ocu slat, ali ocu prvo da vidim da li se vraća Papronia pa ju uzela, a posle sam ti dao Lonely Lisu za 12 na NSC xD dobih 10 haha

ti si meni sad 8 i eto vratio si mi,uostalom 12 sam dala Adele pa je po meni totalno opravdana desetka,a i nije da si izgubio bilo šta za ta dva boda.

e da Lenku ti nisi nikako spominjao...bar ne meni Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 15.11.11 0:13

UA UA UA UA UA UA UA !!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 15.11.11 0:13

Inače hvala svima na bodovima!!! Nisam ni očekivao neki viši plasman, a nije ni za očekivat da se vaša percepcija dobrog promjeni... pozdrav
Čestitke Croato! Drago mi je zbog tebe ako ne do pjesme. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 15.11.11 0:13

strajker je napisao/la:

Ništa haha delovalo mi kao da ti se svidja Laughing a kasnije sam skontao da je to bio Marijo Very Happy

I love you
Laughing Laughing Laughing Laughing desi se Very Happy Very Happy Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 15.11.11 0:15

ah pa nisam ni ocekivao bolji rezultat. Hvala svima koji su glasali za Sasu i prelepu baladu. Sobzirom da su na forumu uglavnom americki fanovi ostali rezultat je i dobar ahhahaha.

Od mene dosta, cestitke pobedniku, a mi se vidimo nekom drugom prilikom kad budu bila neka bolja vremena.

POZDRAV SVIMA Bye! Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 15.11.11 0:15

Ja sam također zadovoljan s 5. mjestom, samo sam malo razočaran jer da sam dobio 12 mogao sam pobjedit, znate kako je to, tako blizu tako daleko. Sve u svemu dobar plasman, Rozga je zadovoljna, za koji HSC se vraća opet <3 <3 Hvala vam svima što ste glasali za Rozgu puunoo Smile)

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Luna on 15.11.11 0:15

Čestitke, ali, da budem iskrena, željela sam vidjeti Lightland ili Horehroniu kao pobjednika. Njihove pjesme su bile mnogo bolje. I, OMG, hvala vam za poene, nisam očekivala!
Luna
Luna

Broj postova : 21

Kontinent Helia
Zemlja: Royaume de la Lune
Obavijest: Hello Goodbye

[Vrh] Go down

Postaj by Vinky on 15.11.11 0:15

čestitke croatu Smile
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 15.11.11 0:16

Lunke je napisao/la:ah pa nisam ni ocekivao bolji rezultat. Hvala svima koji su glasali za Sasu i prelepu baladu. Sobzirom da su na forumu uglavnom americki fanovi ostali rezultat je i dobar ahhahaha.

Od mene dosta, cestitke pobedniku, a mi se vidimo nekom drugom prilikom kad budu bila neka bolja vremena.

Da ti nije palo na pamet otić! :DD

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 15.11.11 0:17

Pauly D je napisao/la:

Da ti nije palo na pamet otić! :DD
Ne mogu a da ne odolim i stavim +1!

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 15.11.11 0:17

Veronica je napisao/la:

ti si meni sad 8 i eto vratio si mi,uostalom 12 sam dala Adele pa je po meni totalno opravdana desetka,a i nije da si izgubio bilo šta za ta dva boda.

jesam na msn haha al ok Very Happy
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 15.11.11 0:18

Lunke je napisao/la:ah pa nisam ni ocekivao bolji rezultat. Hvala svima koji su glasali za Sasu i prelepu baladu. Sobzirom da su na forumu uglavnom americki fanovi ostali rezultat je i dobar ahhahaha.

Gdje ćeš, bre?! Pa baš nam je lijepo, taman ti 12 dadoh! 8D No, no, nemoj da ideš. Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 15.11.11 0:19

strajker je napisao/la:
Veronica je napisao/la:

jesam na msn haha al ok Very Happy

or not...

šta nisi poslao?nitko ti nije smetao Smile

al ok...

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 15.11.11 0:21

Je l` sam i za Lunketov odlazak ja kriva? Smile buahahahahahaha verovatno cu biti, samo mi javite na vreme Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 15.11.11 0:26

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nadao sam se top 10!!! ali pobjedu nimalo nisam očekivao!!!!!!!!!!! ajmeeeeeeeee meni puno vam hvalaaaaa ovo je prvi puta da je pobijedila skladba u kojoj se ne pjeva i crossover je stil!!!!!!

puno hvala svima na bodovima pogotovo onima od kojih nisam očekivao!!!!!!!

sutra stavljam prijave ili ako stignem večerraaaas!!!!!! Smile))))))))))))))))))))))))))))))

p.s. sorry na ogromnim slovima - morao sam! Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 15.11.11 0:26

HaYrOLa je napisao/la:Je l` sam i za Lunketov odlazak ja kriva? Smile buahahahahahaha verovatno cu biti, samo mi javite na vreme Smile

hahahahahah naravno da nisi I love you

Ma vraticu se ja samo mi treba jedan odmor od HSC-a posto mi je ovo postalo pravo mucenje umesto uzivanje.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 15.11.11 0:29

Lunke je napisao/la:posto mi je ovo postalo pravo mucenje umesto uzivanje.
Zato sam i ja otišao. Takmičenje je postalo prava maratonska trka! Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 282426
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 15.11.11 0:30

^.^ Danish Hero je napisao/la:
Zato sam i ja otišao. Takmičenje je postalo prava maratonska trka! Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 282426
I sad je vrijeme da se vratiš! Very Happy
Tinchey
Tinchey

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 15.11.11 0:33

Juuuu, pa ja to nekome nedostajem! Zagrcnuću se. Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 46850
Mada, mislim da bi naš dragi Bruno stvarno trebalo da se pozabavi ovim predlogom. Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 306382
VasilijeM.
VasilijeM.

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 15.11.11 0:34

^.^ Danish Hero je napisao/la:Juuuu, pa ja to nekome nedostajem! Zagrcnuću se. Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 46850
bona ima da se vratiš na HSC dosta si imao odmora ahhahaha Laughing Cool Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 15.11.11 0:37

^.^ Danish Hero je napisao/la:Juuuu, pa ja to nekome nedostajem! Zagrcnuću se. Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 46850
Mada, mislim da bi naš dragi Bruno stvarno trebalo da se pozabavi ovim predlogom. Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Final results - Page 8 306382

Kakav prijedlog daješ? :DD

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 15.11.11 0:38

Zadnja poruka u temi moje zemlje. Wink
VasilijeM.
VasilijeM.

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]