EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Semifinal results

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Semifinal results - Page 4 Empty Re: Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Semifinal results

Postaj by Mara on 12.11.11 19:06

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Semifinal results - Page 4 Empty Re: Helia Song Contest 80 | Horehronia - BLASTINBURY | Semifinal results

Postaj by Bebi on 12.11.11 19:09

Divno i krasno! Izbacili ste Modelsice! Okej, kontam da ovde ne volite dobre ribe...Ovo je vec postala navika, tako da se ne potresam Laughing
Na sledecem saljem lepu pesmu, koju opet niko ne voli jer niko nije ni reagovao u mojoj temi Laughing
Srdacan pozdrav,
Bebi I love you
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 12.11.11 20:30

ajme sverige zadnji??????? Suspect Surprised
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 12.11.11 20:31

hvala svima tko je glasao za bondice! Smile)))
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 12.11.11 20:32

Čestitke svima.

Verbenia je i trebala pobjediti, šteta što nije glasala. :-(
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 13.11.11 0:10

Wow! Ne mogu da vjerujem da sam prošao!
Kad sam završio preslušavanje polufinala, odmah sam se otpisao kao mogućeg finalistu, premda ni samim slanjem ove pjesme nisam očekivao prolazak; jako mi je drago da sam bio u krivu, ugodno sam iznenađen. ^ Hvala svima na glasovima za Andreu. <3

Čestitke svim finalistima, 12 mi nije prošla. =(
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pantomimicar on 13.11.11 14:33

Prošao cheers
Čestitke svim finalistima a u finalu glasajte za Natalie Smile
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]