EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče

Go down

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Empty "I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče

Postaj by Lunke on 19.09.11 1:57

Polufinalno veče

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Unledhso

Pre tačmo 21 godinu, Dolina Prinčeva poslednji put je ugostila najveće muzičko takmičenje i to u svom najpoznatijem letovalištu Costa Principi. Danas, 21. godinu kasnije Dolina dobija tu čast da po 5. put postane domaćin, a glavni grad svoje 4. domaćinstvo.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Unled2dqj

Vaš domaćin večeras Nemanja Lunić

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče 18549222395373990971567

Dobro veče arenoooooooo!!!Dobro veče Helioooooooo. Nalazimo se na stadionu Dolina Arene gde je trenutno u toku polufinalno veče HSC festivala. Atmosvera je zaista sjajna, a i kako ne bi bila pred ovolikim brojem gledalaca.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Stadiojuve1

Ovaj HSC se u mnogome razlikuje od ostalih. Sve je podredjeno jednom čoveku, meni. Prvi put u istoriji neki forumaš se našao na zvaničnom posteru festivala. Prvi sam se našao i u ulozi voditelja i to pre mnogo, mnogo godina, kada sam na HSC-u u Bivšoj Beogradskoj Republici Novi Beograd bio jedan od domaćina. Večeras će me mnogi od vas upoznati, saznati mnoge stvari o mene koje do sad nisu imali prilike da čuju. Zato ostanite uz nas do samog kraja.

Večeras će se naći 22 zemlje od kojih će pola proći, a druga polovina se priključuje Dolini prinčeva, Westlifeu, Insomniji Kingdom, 10 Regions of Mobiosu i Dujmo Republicu u velikom finalu. No pre nego što krenemo sa prvim zemljama, molim vas da velikim aplauzom pozdravite LMFAO koji će otpevati oficijalnu pesmu festivala „I’m Sexy and I Know It

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Empty Re: "I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče

Postaj by Lunke on 19.09.11 2:20

Dakle ovako, svaka država će imati drugačiji baner, koji prikazuje mene i meni jako bitne stvari u životu. Pa krenimo redom.

Na prvom baneru nalazi se moj horoskopski znak. Rođen sam u znaku vage, 16.10.1991 godine. Iako ne verujem u horoskop pre svega u ovaj dnevni, nedeljni, ipak smatram da ti znakovi mnogo doprinosi karakternim srtama i osobinama jedne ličnosti.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Voyagerh

Beograd je mesto gde živim, gde sam rodjen i beograd je mesto sa kojim se jako ponosim. Jednostavno navikao sam na njega i u pojedinim trenucima pomislim kako nikada ne bih mogao živeti u nekom drugom gradu. Volim taj Beogradski ubrzan život, volim velike gužve na ulicama, noćni provod... Jednostavno volim sve.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Rasmus

Slobodno mogu reci jedan od dragulja Beograda. Hram Svetog Save je najveći Pravoslavni hram na balkanu. Za ovo mesto sam posebno vezan jer sam često boravio u tom delu. Tu mi se nalazila srednja škola pa kad god smo imali vremena znali smo provoditi vreme u prelepom parku oko njega. Hram izgleda sjajno, pogotovo kada padne veče i kad zasija u svom punom sjaju.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Sillenthill

Crvena Zvezda je klub za koji živim, klub za koji navijam. Verujem da je većina vas vezana za neki klub, verovatno iz svog grada, pa sam tako i ja. Inač svi u porodici mi navijaju za konkurentni Partizan, tako da ne znam kako sam uspeo da se izborim da postanem delija. Kako god, hvala bogu što je tako. „RED STAR“

Mesto iza Crvene Zvezde zauzima slavni Torinski Juventus. Popularna stara dama je klub čiji sam fan od kad znam za njega. Još dok je Zidan igrao u ekipi, pa preko legendarnog Davica, Trezegea, Nedveda i još uvek aktuelnih i neponovljivih Đanluiđija Bufona i Aleksandra Del Pijera. Klub je poslednjih godina u velikim problemima, ali drago mi je da se ponovo vraćaju na staze stare slave. FORZA JUVE!!!

Verujem da mnogi od vas za mene nikad ne bi rekli da volim dačitam. E pa prevarili ste se. Kad god nadjem vremena usudim se da pročitam poneku dobru knjigu. Ranije su to bile samo obavezne školske lektire, dok su to sada knjige koje me interesuju. Definitivno moja omiljena knjiga jeste „Lovac na zmajeve“. To je priča o prijateljstvu dva dečaka u Avganistanu i neverovatna priča o jednoj dalekoj kulturi. Prosto te unese u celu priču, tako da te prosto zanima šta će se dalje desiti. Toplo preporučujem svima.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Bbrnb

A sad ono najbolje hahhaha moje omiljeno alkoholno piće. Odgovor je jeger. Ako mislite da je zbog one devojke sa 7 jegera, grdno se varate. Moja strast za jegerom je mnogo, mnogo ranije ustanovljena. Jednostavno je toliko lepo i pitko da te prosto natera da ga piješ. Ovaj alkohol me čini srećnim i zadovoljnim i kad god imam priliku naručujem ovaj alkoholni dragulj.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Horehronias

Nema ništa bolje bolje od roštiljanja u prirodi sa svojom ekipom. Jednostavno to je nešto što svako voli i što sa zadovoljstvom i uživanjem to radi. Jednostavno roštilj je prava stvar i za koju je većina uvek za.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Djoleg

Moj omiljeni parfem jeste Givenchy Play. Pošto je relativno nov na tržištu koristim ga tek 2 godine i odmah je zadobio od mene najviše ocene. Jednostavno taj miris me je osvojio na prvu loptu i od tad je redovan član moje toalete.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Sverigeland

Moje trenutno zvanje što se obrazovanog kadra tiče jeste Fizioterapeutski tehničar. To je znate ono kad masirate dobre ribe, radite u nekom sportskom klubu gde se brinete za formu i zdravlje sportista. Dobro nije baš tako, ali svi terapeuti bi voleli ovako nešto. Trenutno studiram za fizioterapeuta, pa ću za koju godinu dobiti još bolji naziv „Visoki Fizioterapeutski tehničar“. Nadam se da ću nakon tog zvanja porasti bar još koji centimetar.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Alexandrias

Moja omiljena pesma jeste „Cry me a River“ od Justina Timberlakea. Jednostavno veliki sam njegov poštovaoc, namerno neću reći fan, jer sam na ovom forumu video šta znači biti fan, a ja nikada nisam znao šta je Justin tog dana doručkovao . Cry me a river je pesma koja budi nešto posebno u meni i verujem da mi nikada, ali nikada neće dosaditi.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Illumia

Najlepši grad koji sam obišao jeste Venecija. Grad na vodi je zaista grad koji svako mora posetiti. Od prelepe arhitekture, preko finih gondula, crkava, kuća. Posebno mi je bilo zanimljivo to što ljudi pravo iz svoje kuće ulaze u čamce i odlaze na željenu destinaciju. Mnogo turista, golubova i živa atmosvera vlada u toku dana. Jedino zabrinjava to što mnogi stručnjaci prognoziraju da će Venecija kroz par decenija biti potpuno potopljena.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Venneziaf

Ovo je nešto bez čega ne mogu zamisliti jedan svoj dan. Da, to je moj gel za kosu. Nivea crem gel koristim svaki dan, 8 godina konstantno. Dobro, desi se nekad da ga ne stavim, recimo kad učim ceo dan ili ne izlazim iz kuće, ali u svakoj drugoj varijanti on bude na mojoj glavi. U srednjoj školi jedan dan nisam došao sa gelom i svi su bili frapirani i iznenadjeni, prosto nisu mogli ljudi da me prepoznaju.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Newgvozd

Ovo je nešto što verovatno već znate o meni. Tenis, moja zanimacija br 1. Jednostavno moram da pratim dešavanja u ovom sportu, svaki dan tokom čitave sezone. Još iz perioda Kaprijati, Agasija, Devenport, Morezmo tenis je bio sport koji sam voleo. Tad u Srbiji mnogi nisu ni znali pravila igre, dok se nisu pojavili naše teniske zvezde, dok sada ne postoji osoba koja ne zna osnovna teniska pravila. Za mene tenis nije sport, tenis je umetnost!!!

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Fairylandz

Njega ne moram ni da predstavljam puno. Novak Djoković, teniski reket br 1, najbolji Srpski teniser svih vremena, i trenutno najveći sportski uzor. Njegov rad pratim od samog početka, od prvog ATP meča sa Safinom na Australian openu, pa sve do titule nad Nadalom na US openu. Pratio sam čitavu njegovu karijeru i moram reći da sam oduvek znao da će ostvariti nešto veliko u ovom sportu. Jednosavno šampione uvek možeš da prepoznaš.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče 76784922

Ona je najlepša i moja omiljena sportistkinja na svetu. To je moja marija Šarapova (djavola moja). Uvek borbena, požrtvovana a istovremeno lepa i elegantna. Još od osvojenog Wimbledona sa 17 godina zavoleo sam ovu devojku i dan danas prirasla je za moje srce. Go Masha

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Portanija

Omiljena tv serija svih vremena je pogadjajtekoja??? Prison Break ili Bekstvo iz zatvora je serija za koju sam jednostavno reći bio lud. Dešavalo se da 24 sata konstantno gledam ovu seriju i odbrojavam dane, sate i minute do naredne epizode. Jednostavno serija pravljena po mom ukusu, a otuda moje poštovanje prema liku Michaelu Scofieldu, koji je postavljen za Princa moje virtuelne države.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Denmarkofpeace

Veliki sam obožavalac filma. Od svih umetnosti, recimo da se najviše interesujem za kinematografiju. Obožavam filmove, pratim dešavanja u svetu pokretnih slika, svetske festivale, premijere, kritike. Kolekcionar sam filmova i imam već solidan br istih u mojoj arhivi. Takodje volim glumu, i bio sam akter amaterskih pozorišta u mojim mladjim danima. Šteta što se nisam posvetio tome više.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Griffinempire

Moj omiljeni film je remek delo Romana Polanskog „Pijanista“. Priča o Jevrejima u drugom svetskom ratu, prikazana na fenomenalan način kakav samo može Polanski. Film sam pogledao nekoliko puta i svaki put film doživim na sjajan načim i nakon toga ga „varim“ nekoliko dana. Kad na mene nešto ostavi utisak od par dana, to znači da je zaista dobro.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Schteffan

Mobilni telefon koji koristim poslednje 2 godine jeste Nokia 5530 XpressMusic. Mobilni je postao redova vid komunikacije i prosto je teško zamisliti kako su ljudi mogli da žive bez njega. Ponekad kažem da je bolje da ga nemam jer ne bi mogli da me kontrolišu non stop, da me zivkaju za razne gluposti i budalaštine. Br telefona vam nažalost neću dati ahhahahah.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Landofwisdom

Noćni klubovi. Sastavni deo života većine jesu i noćni klubovi i izlasci. Volim dobar provod i zabavu. Ne bitno je da li je to nki klub, ili nečija kuća, garaža, kafić. Bitno je da je atmosvera dobra i da je provod sjajan. Ne izlazim baš svaki dan, obično to bude vikend, jer ipak moraju da se znaju neke granice. Beograd važi za grad u kojem noćni život zauzima prvu poziciju.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Babyland

Najlepša devojka na ovom svetu i devojka koju bi momentalno ženio jeste Alessandra Ambrosio. Ova prelepa i prezgodna manekenka posto zrači svojom lepotom i seksipilom. Kad bi sve devojke bile lepe kao što je ona gde bi nama muškarcima bio kraj. Jednostavno lepša od ove lutke se još nije stvorila.

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče 21264764
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

"I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče Empty Re: "I'm sexy and I Know It" I Dolina Prinčeva I Park Prinčeva I HSC 72 I Polufinalno veče

Postaj by Lunke on 19.09.11 2:24

To bi bilo sve za večeras. Nadam se da ste uživali u izvarednom show-u koji smo vam priredili. Glasa se evrovizijskim sistemom 1-2-3-4-5-6-7-8-10-12 meni na pp. Rok za glasanje je sreda 21.09.2011 u 14h. Pozdrav!!!

Napomena: Ukoliko svi glasaju do utorka uveče, rezultati će biti objavljeni to veče.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]