EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

°Make your Universe° HSC 71 ° Insomnia Kingdom ° Rezultati Finala °

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

°Make your Universe° HSC 71 ° Insomnia Kingdom ° Rezultati Finala ° - Page 9 Empty Re: °Make your Universe° HSC 71 ° Insomnia Kingdom ° Rezultati Finala °

Postaj by Veronica on 16.09.11 20:11

treca u pf...pa dobro onda je u finalu moglo i boje Very Happy

napuštam vas idem na nekoliko tekila cheers

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

°Make your Universe° HSC 71 ° Insomnia Kingdom ° Rezultati Finala ° - Page 9 Empty Re: °Make your Universe° HSC 71 ° Insomnia Kingdom ° Rezultati Finala °

Postaj by Lucas on 16.09.11 20:11

>>Been<< je napisao/la:To je to... Sve ostale rezultate naći ćete u Info Punktu !

Ja presretan trećim mjestom. To je četvrti TOP 3 plasman zaredom i ja sam prezadovoljan. Hvala svima na glasovima Very Happy
Čestitam i tebi, Been, na odličnom rezz, ali, prije svega, za najbolji show do sada! Prinčevi
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 16.09.11 20:12

Trau mi dao 12 u pf! Crying or Very sad
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 16.09.11 20:12

Hvala 10 Regions of Mobious na 12!!!!!!

Ovo mi je sedmi puta da sam osvojio 2. mjesto Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 16.09.11 20:14

I naravno, čestitke organizatoru! cheers
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 16.09.11 20:16

Čestitke Beenu na dobro organiziranom showu Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 16.09.11 21:27

Super hosting a UŽAS rezultati.

BBR NOVI BEOGRAD je za Equestriju moralni pobednik Smile
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Freak For Life on 16.09.11 21:32

Ajme 4. pa odlično! =D Malo sam se pokopao na kraju hahahah XD ali sve u svemu super, meni drugi najbolji plasman ikada! Hvala svima!

Ako top 3 ne može gostovati ja sam sada slobodan da nadoknadim ono što sam odbio prije =P
Freak For Life
Freak For Life

Broj postova : 107

Kontinent Helia
Zemlja: 10 Regions of Mobus
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 16.09.11 21:37

Freak For Life je napisao/la:Ajme 4. pa odlično! =D Malo sam se pokopao na kraju hahahah XD ali sve u svemu super, meni drugi najbolji plasman ikada! Hvala svima!

Ako top 3 ne može gostovati ja sam sada slobodan da nadoknadim ono što sam odbio prije =P

Ja sam slobodan od danas, tako da cu ipak ja ugostiti. Da si zauzeo drugo mesto sigurno bih te pustio da vidimo i tebe Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Freak For Life on 16.09.11 21:39

Ma nema veze, ovak i onak nisam ni mislio da će svi u top 3 odbiti. Valjda će biti opet prilika jednom. =P
Freak For Life
Freak For Life

Broj postova : 107

Kontinent Helia
Zemlja: 10 Regions of Mobus
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 16.09.11 21:42

strajker je napisao/la:BBR NOVI BEOGRAD je za Equestriju moralni pobednik Smile

Znamo Wink
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 16.09.11 21:43

Hvala svima puno, ali stvarno puno !
Baš ste me ugodno iznenadili. Jedino ovaj kraj je užasan, 6. mjesto (opet u PF). :-(

Neki se toliko ulizuju i pri tome ne mislim samo na glasove.

Što se tiće pobjedničke pjesme:

NAJSAVRŠENIJE !!!
Lunke sve zna već, riječi su suvišne.

Da nije pobjedio ovo bi bilo katastrofa jer niti jedna pjesma nije toliko vrijedna kao ova.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 16.09.11 21:52

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Hvala svima puno, ali stvarno puno !
Baš ste me ugodno iznenadili. Jedino ovaj kraj je užasan, 6. mjesto (opet u PF). :-(

Neki se toliko ulizuju i pri tome ne mislim samo na glasove.

Što se tiće pobjedničke pjesme:

NAJSAVRŠENIJE !!!
Lunke sve zna već, riječi su suvišne.

Da nije pobjedio ovo bi bilo katastrofa jer niti jedna pjesma nije toliko vrijedna kao ova.

I love you I love you I love you
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 16.09.11 21:58

Da nemam dobru pjesmu za iduće izdanje odustao bih, neukus do bola. Mad Hvala pojedincima koje mogu nabrojat na prste jedne ruke koji su mi udjelili bodove. Pobjednik je ok. PUSABOK
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 16.09.11 21:59

I zaboravio sam spomenuti 10 Regions Of Mobius, naravno ''moj stil''; savršena pjesma.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 16.09.11 22:00

Totalni debakl, ocekivao sam, najiskrenije bar TOP 3, jer je pesma u odnosu na konkurenciju bila za TOP 3, BAR!!! Jedna 12? HVALA STRAJKI!

p.s

Sokiran koliko sam poena dobio iz Horehronie!!! Mislim da vise nikad nisam dobio. VERKA, pesme su ti uzas, ali si ukus u glasanju POPRAVILA BAAAAAS Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 16.09.11 22:05

Voleo bih da mi Marijo objasni otkud tolika promena iz polufinala u finale, od 8 na 0, a nije mu prosla 12ca pritom. Smesno. Sta mu je uradila jadna Ajda Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 16.09.11 22:09

HaYrOLa je napisao/la:Voleo bih da mi Marijo objasni otkud tolika promena iz polufinala u finale, od 8 na 0, a nije mu prosla 12ca pritom. Smesno. Sta mu je uradila jadna Ajda Smile
ja tek sad skuzio da ti nisam dao bodove valjda kak sam slusao pjesme sam zaboravio na tursku pjesmu Sad
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 16.09.11 22:11

Marijo je napisao/la:
ja tek sad skuzio da ti nisam dao bodove valjda kak sam slusao pjesme sam zaboravio na tursku pjesmu Sad

ovo ti se ne desava prvi put Smile ZAPAMTICU TI :p
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 16.09.11 22:16

Cestitke DP, moja 12, skooozz zasluzeno Very Happy
Divno finale, hvala na tome Been Smile
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 16.09.11 22:26

FQ u NF 9, u glasanju 0. Jadno :*

Očaj rezultat, totalno neočekivano :S

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 16.09.11 22:27

I da, hvala svima što su glasali za mene Smile Hvala na 12icama posebno :*

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 16.09.11 22:29

Bruno je napisao/la:FQ u NF 9, u glasanju 0. Jadno :*

Pa ja sam dobio u NF 10 (ne od Lucasa ) pa u finalu 0 .Ne moze se nista protiv toga Wink
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 16.09.11 22:32

Leo je napisao/la:
Bruno je napisao/la:FQ u NF 9, u glasanju 0. Jadno :*

Pa ja sam dobio u NF 10 (ne od Lucasa ) pa u finalu 0 .Ne moze se nista protiv toga Wink

Pa znam, al imao sam potrebu čisto da napišem Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 16.09.11 22:37

Sami ste trazili da se vrati takav nacin ocenivanja, sad snosite posledice. Ja sam pesmi od FQ-a dao 10 u NF-u Evrovision Worlda, pa dao samo 4 na kraju. jednostavno, i pesme pre te bile su mi za 10 Laughing
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]