EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 04 | Westlife | U finale ide,...

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

HSC 04 | Westlife | U finale ide,... - Page 3 Empty Re: HSC 04 | Westlife | U finale ide,...

Postaj by Kruno on 17.04.10 22:10

Rafael:2. finalist 2. polufinala i ukupno 9.finalist je......................................

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2u795sh.jpg

ČESTITKE!!!!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

HSC 04 | Westlife | U finale ide,... - Page 3 Empty Re: HSC 04 | Westlife | U finale ide,...

Postaj by Zagreb15 on 17.04.10 22:11

ajmo dalje s drugim polufinalom.... Wink)
Zagreb15
Zagreb15

Broj postova : 681

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Ighor on 17.04.10 22:11

Ajme, ne... Tek sam sad shvatio da u finalu nema Insomnie!!! Crying or Very sad
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 17.04.10 22:12

Čestitam svima koji su prošli, a posebno Wonderlandu, nakon prošlog neuspjeha sa fantastičnom pjesmom !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb15 on 17.04.10 22:13

Čestitke Karloville-u...odlična pjesma
Zagreb15
Zagreb15

Broj postova : 681

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 17.04.10 22:13

DAKLE IMAMO PROBLEM, MOLI BI KRUNU DA ZAUSTAVI PREZENTIRANJE REZULTATA!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 17.04.10 22:13

Čestitke finalistima!!! Moji favoriti su prošli Wink
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 17.04.10 22:15

Jao,bojim se da neću proć Sad
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 17.04.10 22:20

Da li zelite da iz prvog pf prode 8 drzava a iz drugog 6 jer je Karloville odustao?

Bruno zeli tako,ja se ne slazem i mislim kako bi iz svakog pf trebalo proci po 7

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 17.04.10 22:21

Ukoliko niste primjetili obajvštavam vas da je KARLO odlučio napustiti forum i povući se iz igre zauvijek te odustati sada na pola puta. Što bi značilo da u ovome pf se natječe jedna zemlja manje, karlo jeset glasovao, ali sukladno njeogvom odustajanju trebali bi se i njegovi glasovi poništiti te bi umjesto njega trebala proći još jedna zemlja prvog polufinala u kojem ima manji broj natjecatelja.

slažete li se?

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 17.04.10 22:21

ako je karloville odustao onda dalje ide sljedeći u nizu iz 2.polufinala..mislim da je to najpravednije
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 17.04.10 22:22

Veronica je napisao/la:Da li zelite da iz prvog pf prode 8 drzava a iz drugog 6 jer je Karloville odustao?

Bruno zeli tako,ja se ne slazem i mislim kako bi iz svakog pf trebalo proci po 7

Neka ostane kako i je,da prođu 7 država iz oba pf
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 17.04.10 22:22

Naravno da se ne slazemo!!! Neka u finalu bude 14 pesama onda...Zasto iz prvog da prodje 8 kad je drugo bilo jace sto puta??? Ili jednako ili 14 pesama ili nista!!!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 17.04.10 22:22

Naravno da se ne slazemo!!! Neka u finalu bude 14 pesama onda...Zasto iz prvog da prodje 8 kad je drugo bilo jace sto puta??? Ili jednako ili 14 pesama ili nista!!!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 17.04.10 22:23

Žao mi je. Ne može. Ja prošo, Bruno nećeš imat to zadovoljstvo da mene ušutkaš.

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 17.04.10 22:23

Uredu. Onda neka ostane tako, uračunati će se i karlovi glasovi.

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 17.04.10 22:24

I ako prode osma iz prvog pf znali bi koja je to Very Happy

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 17.04.10 22:24

Karlo !!! Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 17.04.10 22:24

k a r l o je napisao/la:Žao mi je. Ne može. Ja prošo, Bruno nećeš imat to zadovoljstvo da mene ušutkaš.

Nitko te ne ušutkava! Rekao si da se povlačiš! Ne izvodi ceremonije nego odluči igraš li ili ne!?

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 17.04.10 22:26

Bruno je napisao/la:
k a r l o je napisao/la:Žao mi je. Ne može. Ja prošo, Bruno nećeš imat to zadovoljstvo da mene ušutkaš.

Nitko te ne ušutkava! Rekao si da se povlačiš! Ne izvodi ceremonije nego odluči igraš li ili ne!?
Igram.

A ti nemoj bit bahat prema meni.

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 17.04.10 22:27

Karlo to su samo dva shock-a!!! Ja sam bio pri izbacivanju, pa sam opstao. Samo ignorisi, Tugba ce sve to da resi Smile Ajmo rezultati Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 17.04.10 22:27

Karlo to su samo dva shock-a!!! Ja sam bio pri izbacivanju, pa sam opstao. Samo ignorisi, Tugba ce sve to da resi Smile Ajmo rezultati Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 17.04.10 22:27

k a r l o je napisao/la:
Bruno je napisao/la:

Igram.

A ti nemoj bit bahat prema meni.

Hahahaha. Kako god. Samo me zanimalo igraš li ili ne da možemo nastaviti igru kako smo i počeli bez ceremonija i skretanja pažnje.

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 17.04.10 22:28

HaYrOLa je napisao/la:Karlo to su samo dva shock-a!!! Ja sam bio pri izbacivanju, pa sam opstao. Samo ignorisi, Tugba ce sve to da resi Smile Ajmo rezultati Smile

osim ako ju Coral ne istuče Laughing

eto sad mozemo nastaviti Very Happy

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 17.04.10 22:28

NASTAVLJAMO PROGLAŠNJE,ZNAČI KARLOVILLE JE PROŠAO I SVE JE OK SADA!!!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]