EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 04 | Westlife | U finale ide,...

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

HSC 04 | Westlife | U finale ide,... - Page 6 Empty Re: HSC 04 | Westlife | U finale ide,...

Postaj by Gost on 18.04.10 11:33

Jugoslovenija pretposlednja... strašno.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

HSC 04 | Westlife | U finale ide,... - Page 6 Empty Re: HSC 04 | Westlife | U finale ide,...

Postaj by Velvet on 18.04.10 11:36

iznenadio me rezultat rasmus dynasty, sverigelanda i jugoslovenije.. Ocekivao sam da ce proci! Sretno svima u finalu! Wonderland je glasao! iiii.. Cestitke BBRNB! Zasluzeno!
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

Korisnički profil https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 18.04.10 12:05

A jebenti,dva boda mi falila za prolaz Sad Sad Sad Sad
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 18.04.10 15:43

Land of Destiny slavi svoje prvo finale, HVALA SVIMA ! cheers
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 18.04.10 15:45

Jasmin je napisao/la:Land of Destiny slavi svoje prvo finale, HVALA SVIMA ! cheers

Čestitke još jednom :!: :!: :!:
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by LuKa on 18.04.10 15:56

Hvala svima sto su glasali za Song Kingdom
LuKa
LuKa

Broj postova : 62

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 18.04.10 20:06

Mene zanima tko je sedmo mjesto iz drugog polufinala finala jer ima isto bodova kao i Aquilonia tj. 57 i po kojim je kriterijima ta zemlja dospjela u finale,a moja ne?????????????????????????????????????????????????????
Jučer nisam nikako bio na internetu i nisam mogo pratiti polufinale,tako da od organizatora zahtjevam odgovor ako nije problem Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 18.04.10 20:11

asteroid je napisao/la:Mene zanima tko je sedmo mjesto iz drugog polufinala finala jer ima isto bodova kao i Aquilonia tj. 57 i po kojim je kriterijima ta zemlja dospjela u finale,a moja ne?????????????????????????????????????????????????????
Jučer nisam nikako bio na internetu i nisam mogo pratiti polufinale,tako da od organizatora zahtjevam odgovor ako nije problem Smile
Mislim da je kriterij bio bodovi od više zemalja. Znači za kog je glasalo više zemalja taj prolazi.

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 18.04.10 20:14

Ne, ne... Ja mislim da ona zemlja koja je dobila više 12-ki, ide dalje. Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 18.04.10 20:18

Dalje prolazi ona koja je dobila bodove od više zemalja

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 18.04.10 20:22

Ahaa... Koja Li Je Zemlja Sedma BiLa?! I Mene Sad Zanima...
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 18.04.10 20:23

To ce se saznati po završetku HSC-a

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 18.04.10 20:54

asteroid je napisao/la:Mene zanima tko je sedmo mjesto iz drugog polufinala finala jer ima isto bodova kao i Aquilonia tj. 57 i po kojim je kriterijima ta zemlja dospjela u finale,a moja ne?????????????????????????????????????????????????????

Zemlja koja je prošla dobila je bodove od više različith država.
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 18.04.10 21:11

Kruno je napisao/la:

Zemlja koja je prošla dobila je bodove od više različith država.

OK Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]