EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 70 `·.¸¸.·´´¯`··._.· SEMI ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΟΙ - REZULTATI FINALA¸¸.·´´¯`··._.· Oro , Fairyland

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Re: HSC 70 `·.¸¸.·´´¯`··._.· SEMI ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΟΙ - REZULTATI FINALA¸¸.·´´¯`··._.· Oro , Fairyland

Postaj by _TabulaRasa_ on 09.09.11 19:09

Lunke je napisao/la:Jaooooooo jaooooooo jaoooooooooo

Land of Wisdom ucestvuje 2 put i dve 12 mi dao I love you

Doduse i on je od mene dobio 12, a sad 8 Very Happy

P>S> Ne znamo se hahahahahahahhaha Laughing

:DDDD

Sta reci Very Happy videcemo kako ce biti na sledecoj Very Happy

Hvala svima koji ste glasali za ovu prelepu baladu i omogucili mi ponovo ulazak u top 10!!! Smile

Gde su glasovi polufinala? Very Happy
_TabulaRasa_

Broj postova : 70

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: HSC 70 `·.¸¸.·´´¯`··._.· SEMI ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΟΙ - REZULTATI FINALA¸¸.·´´¯`··._.· Oro , Fairyland

Postaj by Goxy on 09.09.11 19:18

_TabulaRasa_ je napisao/la:

:DDDD

Sta reci Very Happy videcemo kako ce biti na sledecoj Very Happy

Hvala svima koji ste glasali za ovu prelepu baladu i omogucili mi ponovo ulazak u top 10!!! Smile

Gde su glasovi polufinala? Very Happy

ovdje Smile
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 09.09.11 20:14

Hatera, Sverigeland, Fairyland, Alexandria zaslužili top 4 Smile
Yohanna precjenjena pogotovo ovaj pjesmuljak
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 09.09.11 20:24

Čestitke Insomniji!!! Prinčevi Nije moja 12-ica, ali mi je draže da je IK pobijedila. Nadam se, Been, da si spreman za organizaciju. Što si govorio...

Nisam baš zadovoljan svojim plasmanom, očekivao sam barem TOP 10, ali što je, tu je... Hvala Verbeniji na 12 I love you , Dolini Prinčeva i Voyageru na 10, Bacchusu, EurovisionWorldu i Portaniji na 7, Insomniji i Trauu na 6 i Rasmusu na 5...
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 09.09.11 20:25

sandy je napisao/la:Hatera, Sverigeland, Fairyland, Alexandria zaslužili top 4 Smile
Yohanna precjenjena pogotovo ovaj pjesmuljak

Pa nekima je dovoljno samo da vide da ona peva i daju joj visoke poene, a pesma? pesma je manje bitna Laughing Laughing Laughing
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 09.09.11 20:28

Lucas je napisao/la:Čestitke Insomniji!!! Prinčevi Nije moja 12-ica, ali mi je draže da je IK pobijedila. Nadam se, Been, da si spreman za organizaciju. Što si govorio...

Nisam baš zadovoljan svojim plasmanom, očekivao sam barem TOP 10, ali što je, tu je... Hvala Verbeniji na 12 I love you , Dolini Prinčeva i Voyageru na 10, Bacchusu, EurovisionWorldu i Portaniji na 7, Insomniji i Trauu na 6 i Rasmusu na 5...

Neće baš biti ono što sam planirao jer bi mi trebalo nekoliko cijelih dana za to, ali ćete i s ovim, nadam se, biti prezadovoljni Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 09.09.11 20:33

Ahahahaha! Tek sad vidio... U polufinalu peti. O, majko mila, kako se to okrene! Crying or Very sad
Lucas

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 09.09.11 20:58

Pobednicka pesma je odvratna Smile Republic Of Djordje je zasluzio pobedu! najbolja pesma!
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 09.09.11 21:02

Meni je isto bolja pjesma od Đorđa, al čestitke Beenu očekujem dobru organizaciju i Biserku hhahaha

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by VasilijeM. on 09.09.11 21:27

Ljudi gde mogu naći rezultate semija? Very Happy
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 09.09.11 21:29

VasilijeM je napisao/la:Ljudi gde mogu naći rezultate semija? Very Happy
http://www.eurosongforum.com/t1768-hsc-70-_-supervisor_-oro-fairyland

...zadnji post
Lucas

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 09.09.11 21:47

Hvala svima na bodovima pogotovo Mari na 12 I love you Očekivao sam TOP 5 i to mi je bio cilj. Pobjednik je mogao biti i bolji, ali svejedno srdačne čestitke Beenu. Very Happy Bruno nisam ti dao bodove jer smatram pjesmu uber cheesy i već mi je dosta nje, ne zbog svađa. Laughing
Tinchey

Broj postova : 11904

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 09.09.11 21:48

Lunke je napisao/la:

Pa nekima je dovoljno samo da vide da ona peva i daju joj visoke poene, a pesma? pesma je manje bitna Laughing Laughing Laughing

silent silent

Nemanja nemoj da se svadamo! Very Happy Very Happy Very Happy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 09.09.11 22:53

Inače oprostite što spammam, ali sjetio se da je Wonderland slao pjesmu Smelly Cat, sijeća li se tko koja je bila ta pjesma? Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 09.09.11 22:56

Bruno je napisao/la:Inače oprostite što spammam, ali sjetio se da je Wonderland slao pjesmu Smelly Cat, sijeća li se tko koja je bila ta pjesma? Smile
Falilo im je par bodova do finala ja mislim, ali su bili diskvalificirani jer nisu glasali.

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 09.09.11 22:57

randajad je napisao/la:
Bruno je napisao/la:Inače oprostite što spammam, ali sjetio se da je Wonderland slao pjesmu Smelly Cat, sijeća li se tko koja je bila ta pjesma? Smile
Falilo im je par bodova do finala ja mislim, ali su bili diskvalificirani jer nisu glasali.

Tenkju :*

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 10.09.11 0:16

Zaboravih da kazem... Razocarana sam sto se uopste nisam ni plasirala u finale! Leo lepo, brzo i efikasno, svaka cast Very Happy :*
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 10.09.11 0:18

I da, odlična organizacija! Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 10.09.11 0:55

leo bravo za organizaciju Smile i veliki plus ZA BRZINU <3
frozen

Broj postova : 10704

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 10.09.11 9:51

12 - Dujmo, Westlife
10 - LOW, Trau
8 - Babyland
7 - Voyager, Silent Hill
5 - Fairyland,
4 - 10ROM,
3 - Griffin Empire
1 - Equestria

^^^^^^^^^^^^^^^^
Danke Smile

Cestitke Vineru itd. Smile Super organizacija etc. Smile
Steffan

Broj postova : 1312

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 10.09.11 12:29

Hvala svima!
Kod mene je sve tako brzo Very Happy
Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]

- Similar topics