EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Live final results from Lawosay - Horehronia | HSC 60

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Live final results from Lawosay - Horehronia | HSC 60 - Page 12 Empty Re: Live final results from Lawosay - Horehronia | HSC 60

Postaj by Lucas on 04.07.11 18:46

Tinchey je napisao/la:

A meni? Embarassed Crying or Very sad

I tebi isto! Naravno! Very Happy
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Live final results from Lawosay - Horehronia | HSC 60 - Page 12 Empty Re: Live final results from Lawosay - Horehronia | HSC 60

Postaj by Veronica on 04.07.11 18:52

Bilo mi je drago organizirati ovaj HSC,iako eto nisam nešto baš imala vremena,na kraju je sve ispalo ok,osim eto te dvije diskvalifikacije,vidimo se u Aquiloniji...valjda Very Happy ...inače asteroid je otišao na putovanje...jel zna netko kad se vraća?

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 04.07.11 18:57

Od utroka ga nema...večeras cu ja otvoriti prijave(oko 22:30) pa kad istekne deadline prijava...ako on ne bude tu..neka preuzme Leo,ako on ne moze onda idemo dalje po plasmanima...dakle Portanija,Rasmus itd....

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 04.07.11 19:03

ako nitko ne bude htio mogu ja organizirati Smile ionako sam doma i nemam pobogu ništa za raditi Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 04.07.11 19:10

Čestitam Veronica, super pjesma Smile
Mada bi mi bilo draže da je Sevka pobijedila, moja 12-ka Laughing
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 04.07.11 19:34

BTW, Sandy mi je TOP 5 iznenadjenje za sve ovo vreme na forumu Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 04.07.11 19:58

Uh, ja sam prezadovoljna, a ni pobednik nije los. Cestitke Veronica na pobedi i organizaciji Smile
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 04.07.11 20:02

opet je pobjedila pjesma iz mojeg NF čestitam Verki Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 04.07.11 20:38

opet zadnji Very Happy

aquilonia cheers
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 04.07.11 20:58

HaYrOLa je napisao/la:BTW, Sandy mi je TOP 5 iznenadjenje za sve ovo vreme na forumu Smile

Zašto?

Myriam mi bila najbolja uvjerljivo, ova pobjednička nije nešto...ne kužim baš, (mada dovoljno za 4 boda) Smile

Inače moja pjesma bila najbolja na ovom HSC - u ofc Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 04.07.11 21:05

Čestitke Veronici super pjesma ja pobjedila Smile Bila je u mom TOP 5, šteta za onako loš plasman Rozge, ali i moj loš plasman Sad

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 04.07.11 22:02

Seve druga:),ne mogu da vjerujem.I prosli sam put drugi bio.Hvala svima koji su glasali za Aquiloniju.Nazalost,necu moci organizirat HSC jer necu biti na forumu ovaj i sljedeci mjesec.Pozdrav Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 04.07.11 22:17

Ja predlažem pošto asteroid neće da organizira netko tko još nije...npr. strajker Very Happy

Šta kažete?

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 04.07.11 22:17

Može Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 04.07.11 22:18

Veronica je napisao/la:Ja predlažem pošto asteroid neće da organizira netko tko još nije...npr. strajker Very Happy

Šta kažete?

A,da otvorimo natječaj..kao što je jedan forumaš predložio?
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 04.07.11 22:32

Helijska Unija preuzima domaćinstvo, sljedeći HSC ugostit će Aranna ukoliko bude u mogućnosti. Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Vinky on 04.07.11 22:38

Kruno je napisao/la:

A,da otvorimo natječaj..kao što je jedan forumaš predložio?

zašto ne natječaj ima nas dosta što nismo organizirali Smile
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 04.07.11 22:38

Bruno je napisao/la:Helijska Unija preuzima domaćinstvo, sljedeći HSC ugostit će Aranna ukoliko bude u mogućnosti. Smile

Sviđa mi se Smile
Strajker će napraviti odličan HSC ako će biti u mogućnosti Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 04.07.11 22:39

evo rekao mi je da moze Very good! slažem se da će biti sjajan domaćin...grafika bi mogla biti jedna od najboljih Smile

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 04.07.11 22:45

Veronica je napisao/la:evo rekao mi je da moze Very good! slažem se da će biti sjajan domaćin...grafika bi mogla biti jedna od najboljih Smile

Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 04.07.11 22:59

Suspect Suspect lol ja za ovo nisam ni znao dok mi nije bilo rečeno na MSN XD ali ako je ok prihvaćam Very Happy
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 04.07.11 23:12

strajker je napisao/la: Suspect Suspect lol ja za ovo nisam ni znao dok mi nije bilo rečeno na MSN XD ali ako je ok prihvaćam Very Happy

cheers
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 04.07.11 23:14

strajker je napisao/la: Suspect Suspect lol ja za ovo nisam ni znao dok mi nije bilo rečeno na MSN XD ali ako je ok prihvaćam Very Happy
cheers
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 04.07.11 23:18

strajker ce napraviti najbolji HSC do sada Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 04.07.11 23:21

Nego Smile da ja otvorim prijave odma, pa posle pokažem logo xD ili sačekat pa onda otvorit? Very Happy jer pravit logo će potrajat malo xD nije 'redovan logo'
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

[Vrh]