EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kada želite rezultate? Možete odabrati jednu ili dvije opcije

Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_lcap32%Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_rcap 32% 
[ 9 ]
Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_lcap11%Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_lcap7%Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_lcap14%Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_rcap 14% 
[ 4 ]
Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_lcap14%Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_rcap 14% 
[ 4 ]
Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_lcap21%Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 I_vote_rcap 21% 
[ 6 ]

Ukupno glasova : 28

Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 Empty Re: Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center

Postaj by Goxy on 06.06.11 10:05

Glasao...
VRLO TEŠKO finale
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center - Page 5 Empty Re: Helia Song Contest 57 | Horehronia - Blastinbury | Press center

Postaj by Gost on 06.06.11 10:52

Glasam večeras, danas se nešto posebno dešava pa sam zauzet! hihihi :-D

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 06.06.11 15:05

E jesu rezultati sutra odmah u 14:30h ili bi mogli biti malo kasnije oko 17:00/18:00h Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.06.11 15:23

otvorit cu anketu Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 06.06.11 17:00

Elwerstonia glasala.Uveden je žiri koji s publikom ima pravo glasa u omjeru 50:50.

Ja jako sretan konkurencijom,jako dugo nije bilo tako jake konkurencije Very good! cheers
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 06.06.11 19:41

Što kasnije, to bolje Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 06.06.11 20:34

Cvjećko je napisao/la:Što kasnije, to bolje Smile

Very good!

Puno nas je u školi, na faxu, radimo i to Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 06.06.11 21:21

20:00 taman bi bilo Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.06.11 21:36

samo 14 vas je glasovalo Surprised

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 06.06.11 22:05

Bruno je napisao/la:20:00 taman bi bilo :)

Tad je najgore, još kad se oduži, pa do 23:00. :-/
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.06.11 22:52

Ja sam ispunila svoju dužnost kao organizator i poslala podsjetnik za glasovanje onima koji nisu glasovali Very Happy

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 06.06.11 22:55

Bez obzira kad će bit rezultati, deadline je do 14:30? Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 06.06.11 22:55

Deadline je 14:30,da

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 06.06.11 23:19

Ne mogu vjerovati da svi čekaju zadnji čas ?! Ti glasovi u zadnji čas su mi toliko sumnjivi. Ponekad mi se čini da su samo nabacani, nabrzinu.. Ali hajde, pravila su pravila !

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 06.06.11 23:33

>>Been<< je napisao/la:Ne mogu vjerovati da svi čekaju zadnji čas ?! Ti glasovi u zadnji čas su mi toliko sumnjivi. Ponekad mi se čini da su samo nabacani, nabrzinu.. Ali hajde, pravila su pravila !
Ma koji zadnji čas, glasanje traje jedva dva dana, ja isto još uvijek nisam glasao jer nisam stigao ni otvoriti temu finala, bukvalno. A uostalom, mišljenje o nekoj pjesmi može ti se promjeniti, pa da ti bude žao ako si malo dao, pa je i to jedan od razloga Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Vinky on 06.06.11 23:35

Cvjećko je napisao/la:
Ma koji zadnji čas, glasanje traje jedva dva dana, ja isto još uvijek nisam glasao jer nisam stigao ni otvoriti temu finala, bukvalno. A uostalom, mišljenje o nekoj pjesmi može ti se promjeniti, pa da ti bude žao ako si malo dao, pa je i to jedan od razloga Very Happy

Sve shvačam al ja ocjenjum kako me pjesma privuče na prvu,nema tu neke mudrosti
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 06.06.11 23:36

Westlife je glasao!

Finale je prejako,a 12-tica je Very good!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 07.06.11 0:09

Sad ću glasati, imam previše obaveza pa nisam stigao.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 07.06.11 0:20

poslao glasove Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 07.06.11 0:22

Glasovao...
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 07.06.11 0:25

Glasao i bilo je iznimno teško, ali 10 najboljih je na kraju dobilo bodove. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 07.06.11 0:31

Glasao i ja. 5-6 pesama odlicne, ostalo bljuf Embarassed Nekima mi bilo zao dati poene uopste Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 07.06.11 1:48

Jedva glasao, odlične pjesme...
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]