EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica  Empty ~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica

Postaj by >>Been<< on 08.05.11 22:16

~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica  23u3q4j

Parlaonica je mjesto na kojem ćete moći diskutovati o svim pitanjima vezanim za 54. HSC u Insomnii. Ovdje pišete vaše dojmove, komentare, utiske, prognoze i sve ostalo što vas zanima. Na Vaša pitanja će, u svom stilu odgovarati, Pisaše !

~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica  Zx9q2p

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica  Empty Re: ~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica

Postaj by Tinchey on 08.05.11 22:18

Super logo i moto!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica  Empty Re: ~More Than Music ~ HSC 54 ~Insomnia Kingdom ~ Parlaonica

Postaj by Cvjećko on 08.05.11 22:19

Pisaše I love you
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 08.05.11 22:19

Opet ovaj glavonja Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
Ja zahtevam da Stipe ovde vodi glavnu rec Prinčevi

Zadnja promjena: Lunke; 08.05.11 22:20; ukupno mijenjano 1 put.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 08.05.11 22:19

očekujem jedan od najboljih HSC-a!!!
logo i moto I love you
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 08.05.11 22:19

Ej ja se njega bojim :D :oops: :lol:

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 08.05.11 22:20

Pisaše I love you
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 08.05.11 22:25

pjesma koju su poslali Franjevci već je bila na HSC-u

xD xD

Zadnja promjena: Goxy; 08.05.11 22:26; ukupno mijenjano 1 put.
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 08.05.11 22:26

Goxy je napisao/la:pjesma koju su poslali Franjevci već je bila na HSC-u

Imat ćemo i sa ovim problema Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 08.05.11 22:28

Odlično je Very Happy Prijaviću se definitivno Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 08.05.11 22:34

Eno ga Stipica u obavestenjima cheers
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 08.05.11 22:42

odličan logo Very good! bolje Stipica nego Pisaše Razz
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 08.05.11 22:44

Franjevac ne može sudjelovati. Ima zabranu još od prošla dva puta kada je bio banniran.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 08.05.11 22:45

Bruno je napisao/la:Franjevac ne može sudjelovati. Ima zabranu još od prošla dva puta kada je bio banniran.

Jel možeš napraviti iznimku za našeg glavnog kuhara foruma? Crying or Very sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 08.05.11 22:48

Erm šta nije in medias res?

Lapsus Scriptae
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 08.05.11 22:57

Pisase!!!!!! Smile jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 08.05.11 23:33

Bas mi zao sto necu biti na rezultatima tu, nadam se da ce stici da budu u nedelju...
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 08.05.11 23:36

Opalac, drago mi je da si pobedio, konačno HSC i u Insomniji Kingdom. :-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 08.05.11 23:37

Zanima me - Jeste li ZA da se svi malo aktiviramo da glasate do subotnjeg poslijepodneva, kako bi HSC završio prije Eurosonga ? Ako mislite da nećete stići glasati u tom roku da onda rezultati budu u nedjelju ?

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 08.05.11 23:39

>>Been<< je napisao/la:Zanima me - Jeste li ZA da se svi malo aktiviramo da glasate do subotnjeg poslijepodneva, kako bi HSC završio prije Eurosonga ? Ako mislite da nećete stići glasati u tom roku da onda rezultati budu u nedjelju ?

ja mislim da mozemo svi da stignemo da glasmo i da se sve zavrsi pre Eurosonga... eto ovo nam bude kao uvod u subotu uvece... nekako u nedelju ce se sve ono... slegati utisci Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 08.05.11 23:41

Može ... taman da se završi prije ja ću glasat 100 % :D I drago mi je što je HSC konačno u komšiluku :D

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 08.05.11 23:44

znači ja sam za to da imamo HSC i onda rezultati prije samog ESC-a tj nekih 17-18 šta ja znam Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 08.05.11 23:47

Slažem se s Veronicom, da ubijemo to vrijeme prije Eurosonga Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 09.05.11 0:18

Da, da. Savršeno bi bilo prije ESCa (jedva čeam).
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 09.05.11 0:19

Pa to sam i ja planirao. Glupo da ide poslije finala Eurosonga.. Very Happy

Dakle, REZULTATI FINALA - SUBOTA (14.05) u 17:00 !

Zadnja promjena: >>Been<<; 09.05.11 0:21; ukupno mijenjano 1 put.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]