EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 52 *** Bacchus - Valle d'Aosta *** Polufinale - Rezultati

Stranica 14 / 14. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

HSC 52 *** Bacchus - Valle d'Aosta *** Polufinale - Rezultati - Page 14 Empty Re: HSC 52 *** Bacchus - Valle d'Aosta *** Polufinale - Rezultati

Postaj by asteroid on 28.04.11 17:51

Ja 17-ti u polufinalu, ali ću ipak glasat Smile . Šest mi je zemalja prošlo, četiri nisu. Šteta za Venneziu i Djordje. A za ove svađe i paničarenja - no comment.
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 52 *** Bacchus - Valle d'Aosta *** Polufinale - Rezultati - Page 14 Empty Re: HSC 52 *** Bacchus - Valle d'Aosta *** Polufinale - Rezultati

Postaj by Fonsi on 28.04.11 18:33

Eeee, treba vama kojima se prvi-drugi put dogodilo da niste u finalu desit to češće puta... Mi koji malo budemo, malo ne budemo (kod nekih više ovog drugog), mi smo već naučili, sve je to igra... Opustite se i uživajte, neće propast svijet ako niste u finalu! Bye!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 28.04.11 19:17

Jessssssssss! Very Happy

Hvala svima, nadam se da vas je pjesma dirnula, tj. spot, ja zaplačem kad vidim posljednji dio spota, kad djevojčica dolazi do mame i tate, i gleda ih kako drže drugu njenu sestru koju su ubili u ratu, čitav spot ej u ratnom okruženju; mene ovo podsjeti na neke članove moje obitelji, prijatelje, koji su sve to proživljali...

Čestitke svima, 6/10 mi je prošlo, i to nisu prošli 1, 2, 3, 4, haha! Very Happy Al' drago mi je da je jedna zemlja koju sam morao ostaviti bez bodova prošla u finale, pa ću sad sigurno da dam Smile
Vidimo se u finalu!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 28.04.11 19:42

Cemu ovoliko patetisanje Janko????
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 28.04.11 20:07

Lunke je napisao/la:Cemu ovoliko patetisanje Janko????

well

that's Janko

šta si očekivao? Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 28.04.11 21:04

Ala ga zakompliciraste, svaka vam dala. Smile Kuku ! Prvo, drago mi je da sam prošao dalje jer sam to i zaslužio i očekivao. Drugo, drago mi je da su zemlje koje su dobile od 5 - 12 od mene prošle dalje Very Happy Treće, meni je ta Marajina pjesma toliki klišej da sam je jedva poslušao do kraja. Bože pomozi ! Četvrto, aj ćao !

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 28.04.11 21:14

Veronica je napisao/la:

well

that's Janko

šta si očekivao? Smile

Cool Cool Cool
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 29.04.11 2:04

je..m li ti pa sad sam skužio moj top 3 nije prošao hahahaha... ooooo westlife aquilonia i alexandria -.- ooooooooo bože forume Very Happy hahahaha .. našao sam si novu poštapalicu Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 29.04.11 2:38

croato je napisao/la:je..m li ti pa sad sam skužio moj top 3 nije prošao hahahaha... ooooo westlife aquilonia i alexandria -.- ooooooooo bože forume Very Happy hahahaha .. našao sam si novu poštapalicu Smile
Zato sad meni možeš dat 12, kad već nisi u polufinalu Very Happy
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

Korisnički profil http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 29.04.11 3:14

Kako obozavam kad posaljem neku pesmu koja mi se jako svidja, a pri tome znam da se velikoj vecini nece svideti... I onda pogledam rezultate, vidim da sam medju poslednjima, kratko ali slatko se nasmejem i pustim pesmu jos jednom da poslusam. Ma nema lepseg osecaja, zmarci me prodju... Smile
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 29.04.11 11:54

asteroid je napisao/la:Ja 17-ti u polufinalu, ali ću ipak glasat Smile . Šest mi je zemalja prošlo, četiri nisu. Šteta za Venneziu i Djordje. A za ove svađe i paničarenja - no comment.

sramota da Always The Sun nije prošla, ali baš Sad jedna od naj def
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 29.04.11 20:51

Djordje nije prosao. Surprised
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 14 / 14. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

[Vrh]