EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 Empty Re: HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala

Postaj by Tinchey on 25.04.11 14:07

Nadam se da će Lunke uskoro postavit rezultate PF. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 Empty Re: HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala

Postaj by Zagreb16 on 25.04.11 14:30

Bruno je napisao/la:A jedna zemlja mi stalno daje 0! Prvo sam mislio da je zbog liste uspješnosti, pa sam rekao, mah to je nemoguće, pošten je. Ali nakon što sam poslao sve vrste stilova, a ta osoba svima dala 0 uvjerio sam se da je zbog toga da me stigne na listi uspješnosti. Nek se srami!

Da...Sverigeland Very Happy meni nije dao ni boda već 10-ak HSC-a što god da pošaljem...... Wink Wink Very good!
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 25.04.11 14:59

Zagreb16 je napisao/la:
Bruno je napisao/la:A jedna zemlja mi stalno daje 0! Prvo sam mislio da je zbog liste uspješnosti, pa sam rekao, mah to je nemoguće, pošten je. Ali nakon što sam poslao sve vrste stilova, a ta osoba svima dala 0 uvjerio sam se da je zbog toga da me stigne na listi uspješnosti. Nek se srami!

Da...Sverigeland Very Happy meni nije dao ni boda već 10-ak HSC-a što god da pošaljem...... Wink Wink Very good!

Very good! Very good! Very good! Very good!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 25.04.11 15:23

Bruno je napisao/la:

HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105

AHAHAHA, rekao sam ti da ako pošalješ Clare da ćeš dobiti velike bodove, vjeruj mi, nije zbog liste jer ja nju ni ne gledam i nisam ni znao da sam ti se približio.  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 25.04.11 15:26

Zagreb16 je napisao/la:

Da...Sverigeland  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 251435 meni nije dao ni boda već 10-ak HSC-a što god da pošaljem......  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 77265  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 77265  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105

A ti, daj molim te. Dobio si 12 u polufinalu, a 10 ili 8 u finalu za onu pjesmu Boba Sinclara, dao sam ti i za Gabriellu, a dobio si i 8 bodova za 30 Days Grace, dalje dobio si i za Rickya.. Tako da, ne javljaj se. Neću davati bodove za pjesmu koje se meni ne sviđaju.  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 25.04.11 15:28

^.^ Swedish Hero je napisao/la:
Bruno je napisao/la:

HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 588105

AHAHAHA, rekao sam ti da ako pošalješ Clare da ćeš dobiti velike bodove, vjeruj mi, nije zbog liste jer ja nju ni ne gledam i nisam ni znao da sam ti se približio.  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 282426

Jao jao, čim rečem iskreno odmah pritisneš crveno za reputaciju hahaha, al dobro Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 25.04.11 15:30

Bruno je napisao/la:

Jao jao, čim rečem iskreno odmah pritisneš crveno za reputaciju hahaha, al dobro  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 282426

Uopće nisam ništa pritisnuo, samo sam jednom dao + i to za Misfitovu prijavu.  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 25.04.11 15:32

Bruno je napisao/la:

Jao jao, čim rečem iskreno odmah pritisneš crveno za reputaciju hahaha, al dobro  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 282426

Uopće nisam ništa pritisnuo, samo sam jednom dao + i to za Misfitovu prijavu.  HSC 51 I One World-One Love-One Heart I Dolina Prinčeva - Costa Principi Rezultati Finala - Page 11 282426

Onda oprosti Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 25.04.11 16:16

I love you
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 26.04.11 11:05

rezultati su dobri
ali ZA BOD sam izgubio TOP 5 Sad
na HSC-u 52 ne sudjeujem, ali za HSC 53 možete očekivati vrlo JAKO NF.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 30.04.11 22:46

Jesu ovdje postavljeni rezultati polufinala? Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 30.04.11 22:47

Bruno je napisao/la:Jesu ovdje postavljeni rezultati polufinala? Smile

Ne. Smile
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 23.05.11 22:58

Jel bi se mogli ovdje staviti rezultati polufinala, hvala. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 24.05.11 11:19

Very Happy
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 27.05.11 0:09

Aranna sucks... da sam bar sad glasao Sad sad mi ušla u glavu Hadise - Superman... Sad bila bi 12 :'(
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

[Vrh]